2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar sizce kesenin sol altındaki yuvarlak nedir, ilk ultrasonda da vardı daha küçüktü

Kistten korkma. Ben oğlumu 5 cm çikolata kistiyle doğurdum. Bunda da hem o kişiyim duruyor hemde bi tane 1.5 cm lik sağ tipde kist oluşmuş. Ağrı yapıyor ama hamileliğe bi zararı yok kistlerin
Yumurtalıkta olduğu için biraz daha riskliymiş sanırım döndürme yapma durumu oluyormuş

Yumurtalıkta olduğu için biraz daha riskliymiş sanırım döndürme yapma durumu oluyormuş
Yok ya o söylediğiniz çok çok çok küçük bir ihtimal bi kistin torsiyon olup dönebilmesi için baya büyük olması lazım çok nadiren yaşanan bir durum söylediğiniz. Hiç o ihtimali düşünmeyin bile

melegim can canımm bu bebiş vajınalde gecen haftaya gore diğer tarafta gozukuyo bu sefer kıza mı dondu acaba

Eklentiler

• D461169C-7838-421B-B884-F3BE2AC70086.jpeg
    154,7 KB · Görüntüleme: 58
Demedi, bugün acile gitmiştim grip ve ateşli olduğum için orda kontrol amaçlı bebeğe baktırdım önce. Doktor da ultrason görüntüsüne yorum yapmadı benim de aklıma o geliyor
Benim önceki gittiğimde vardı böyle minik bir şey doktor kanama Alanı ama küçük çok önemsiz dedi. Yine de progeston fitil başladı nolur nolmaz diye . Ciddi bir şey değildir sanırım ama yine de kendi doktorunuza gösterin

Arada bu grubu da okuyorum, sizinle benzer bir ağrı yaşadım, yaklaşık 5. haftadan itibaren sağ tarafimda mütemadiyen bir ağrı vardı. Yandan yana dönerken daha fazla sızlıyordu, hiç geçmeyen, şiddetli olmayan ama hep orada olan bir ağrı. Her doktor normal deyince ben de çok kafama takmamaya çalıştım. Sağ tarafimda yumurtalık kisti vardı ama doktorum o ağrı yapmaz demişti. İki gündür ağrım kesildi. Şimdi de hafiften solda başladı Doktorlar sıkıntı görmeyince normaldir dedim bende. Sata göre 8+5'im bu arada. Neredeyse dört hafta hiç geçmeden ağrı/sizi yaşadım sağ tarafimda. Bence sıkıntı yok, hepimiz farklı farklı yaşıyoruz belirtileri.

Bana da doktor önemsiz dese de ağrı arttıkça korktum ama yumurtalık kaynaklı deyince biraz rahatladım. İnşallah sağlıkla atlatırız bu süreci

Bana da doktor önemsiz dese de ağrı arttıkça korktum ama yumurtalık kaynaklı deyince biraz rahatladım. İnşallah sağlıkla atlatırız bu süreci
Fırsat buldukça bol bol dinlenmeye çalışın, ilaclariniz varsa aksatmayin. İnşallah hepimiz hayırlısıyla, sağlıkla yavrularımızı kucağımıza alırız

Bi tarafta olması mı gerekiyor o zaman sata ve yaşıma göre erkek demişti burda biri ama
Plesentanın sagında solunda oluşuna göre yorum yapıyorum canım seninki tam ortada olabilir erkek genelde ortada duranlar da erkek oluyor saglıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…