2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Canim ben geçtiğimiz ocak ayında yaptım, birden karnımın her yerine sancı girdi 1-2 saat sonra da kırmızı renkli kanama başladı hemen doktora gittim beta hcg geçen haftanın yarısına düşmüş o yüzden bisey yapmadılar, ama senin belki böyle değildir progestanla filan düzelir belki, hemen bi doktora görün. Allah şifalar versin

Az önce dr geldim ilk defa bu şekilde çıktı sıkıntılı gibi konuştu 6+2 bugğn ama kese vs bişey yok kan istedi tekrar 15 bin fln olması lazım sonuç bekliyorum
Sonuç ne çıktı canım? Karından benim de çokkk zor görünüyor hep vajinadan bakıyolar canını sıkma

Kızlar bebeğimin kalp atışını duydummm çok şükürrr 6+5 ız ama 6+3 görünüyo dedi. Büyümüş balım yaa mide bulantısı falan yok dedım bazısında olmaz dedı stres yapma dedı. Şükürler olsun 3 hafta sonra tekrar cagırdııı

Eklentiler

• 897C442A-CCE3-4F94-BB0B-1BEAF33869F0.png
    672,4 KB · Görüntüleme: 64
Kastamonu’da mısın bu arada hayırlı olsun umarım çok sağlıkla gelir

Hadı yaa doktorumdan cok memnunum valla normalde ıskenderundaydık ama depremden oturu annemlerın yanındaım buradada nurullah beyı onerdıler onunla ılerlıyoruz bakalım
Evet zaten orda seçenek çok az iyi bir doktor sadece biraz sezaryene meyli fazla bide vitaminler konusunda farklı biraz bir tanıdığıma 9 ay folik asit kullandırmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…