2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Amın, ınsallah hepimiz❤️☺️
Hangı ılacları kullanıyorsunuz suan
Estrofem günde 4 e düştü (6dan) 2x2, lutinus fitil 3x1 ,prolotex iğne 2x1 şuan bunları kullanıyorum.proluton depot vardı onu kestik artık kan sulandırıcıda transferin 3.gününden beri kullanmıyorum kanamalarım olduğu için . Sizin nasıl ?

Estrofem günde 4 e düştü (6dan) 2x2, lutinus fitil 3x1 ,prolotex iğne 2x1 şuan bunları kullanıyorum.proluton depot vardı onu kestik artık kan sulandırıcıda transferin 3.gününden beri kullanmıyorum kanamalarım olduğu için . Sizin nasıl ?
Birde vitaminlerim var ocean mummy ve ocean d3k2 🤗

Benım de lutınus sabah aksam, coraspın gunde bır kere
Proluton her hafta bır kere yaptırıyprdum, onu bırak dedı bu hafta, artık yaptırmayacagım, baska da yok ☺️ dogal sıklus transferı yapıldı bana o yuzden pek bır ılacım yok 🙏🏻

Eklentiler

• 91DDD3EE-DF6D-4812-8794-2C407216F450.jpeg
    91DDD3EE-DF6D-4812-8794-2C407216F450.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 83
Plesentanın sagında solunda oluşuna göre yorum yapıyorum canım seninki tam ortada olabilir erkek genelde ortada duranlar da erkek oluyor saglıkla gelsin inşallah 🥰🥰
rica ediyorum bana da yorum yaparmısınız lütfen

Eklentiler

• 65F0DE02-60B7-49BD-BEAD-AC67F6B6D635.jpeg
    65F0DE02-60B7-49BD-BEAD-AC67F6B6D635.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 68
Canım seni görünce aklıma geldi lekelenme gormustun ne oldu durumun merak ettim yerleşme miymiş inşallah adet oldun mu
Kuzum bugün gittim doktora lekelenmem adetten sayılmış ve 16mm yumurtam oluşmuş bile çok güzel büyümüş dedi 3 gün ilişki önerdi 🥰🥰

Kuzum bugün gittim doktora lekelenmem adetten sayılmış ve 16mm yumurtam oluşmuş bile çok güzel büyümüş dedi 3 gün ilişki önerdi 🥰🥰
Hamiş olmamana üzüldüm ama yeni döngün başlamış yumurtanda oluşmuş bu güzel bi haber bu ay inşallah sağlıcakla bebiş nasip etsin kuzum yeni döngün hayırlı olsun 👍🤲🥰♥️

Merhaba , bugün tam 8 haftalık olarak aranıza katıldım.
Ay kızlar doktor bugün progesteron verdi akşam içtim aşırı başım dönüyor bu normal mi ya
bana da bugün verdi. Ağız yoluyla alırsan baş dönmesi halsizlik yapabilir . Tavsiyem vajinal olarak kullanmanız dedi. Henüz başlamadım. Sanırım normal bir durum.

X