2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarrr selam beta değerlerim 2günde 1 şu şekildeydi; 70-188-503-1092. Doktor dedi ki artık kan verme güzel artmış. Ama ben öyle evhamlıyım ki bi de cok hafif tek taraflı ağrım var. Dış gebelik falan değildir dimi? Kandan cıkardı ne diyosunuz🌸 pazartesi randevum var

Kızlar bebeğimin kalp atışını duydummm çok şükürrr 😍🧿 6+5 ız ama 6+3 görünüyo dedi. Büyümüş balım yaa 😍😍🧿 mide bulantısı falan yok dedım bazısında olmaz dedı stres yapma dedı. Şükürler olsun 3 hafta sonra tekrar cagırdııı 🤲🏻🫶
Gözün aydın seninde canım sağlıkla al kucağına inşallah

Kızlar sizde ki değişiklikler ne oldu bende kalca büyümesi burun büyümesi,tuzlu yiyorum ve yağdan eşkiden midem bulanıyor gün boyu bitmeyen kusmayla eşlik eden bulantı var ve tüylenme hızlandı

Sağ sol çok önemli mi acaba ya bebek ne taraftan beslenecek ki
Ya ilk aylarda çok önemli değil diyorlar ama annelik iç güdüsü yüzüstü yatmak istemiyorum. Yavaş yavaş bedenimi de sağa sola yatmak için eğitmek istiyorum. Alışkanlık sonuçta. Sağ sol konusunda, şöyle araştırdım. Bebeğin beslendiği kan akışı sağda akıyormuş; o sebeple sol tarafa yatmak daha iyi deniyor. Oradaki handikap ise solumda kalbim var ve ben daralıyorum. Artık iki yana döne döne yatıcaz ilerde yapcak birşey yok. Hamile yastığı da sırtına yatmayı engelliyormuş.

Kızlar aranızda daha önce düşük yapan var mı ? Varsa yardımcı olabilir mi ? Dün kanlı nişan geldi 3 4 saat az az kanama oldu bel ve rahmin olduğu bölgede ağrım var. Bugünde sabah kalktığımdan itibaren lekelenmem oluyor. Düşük mü yapıyorum bilmiyorum 😶
Arkadaşlar TR de doktora gitmek daha kolay gibi gözüküyor. Şartlarınızı bilmiyorum tabii ama oturup düşünmek yerine dr a gidip bilgilenmeniz daha iyi olur bence. Şahsi fikrim : eğer kanama varsa dikkate alınmalı.

Kızlar bebeğimin kalp atışını duydummm çok şükürrr 😍🧿 6+5 ız ama 6+3 görünüyo dedi. Büyümüş balım yaa 😍😍🧿 mide bulantısı falan yok dedım bazısında olmaz dedı stres yapma dedı. Şükürler olsun 3 hafta sonra tekrar cagırdııı 🤲🏻🫶
Merhabalar gozunuz aydin:) Doktorunuz sizden baska tetkikler istedi mi?

Senin durumu takip ediyordum :) Çooook mutlu oldum adına. 🌸♥️🧿🧿🧿
Umarım bizlerde bebeklerimizi bir an önce görür kalplerinin atışlarını dinleriz. Dualarını bizden esirgeme. Ben 5.haftalıkken yolk sacı ve gebelik kesesini gördüm ama bebeği ne karından ne vajinadan göremediler. Ama hissediyorum, yaşıyor ve çok sağlıklı şuan. Tek duam sağlıklı olması inşallah. Haftaya inşallah bir ultrasona daha gireceğim, 8.haftada… 🧿🧿🧿

Kızlar sizde ki değişiklikler ne oldu bende kalca büyümesi burun büyümesi,tuzlu yiyorum ve yağdan eşkiden midem bulanıyor gün boyu bitmeyen kusmayla eşlik eden bulantı var ve tüylenme hızlandı
Ellerim sisti benim yuzugu takiyorum cikartirken zorluyor
Acikiyorum yiyorum sonrasinda midem bulaniyor
Bide cok ayakta kalinca karnim agriyor
Cok oturunca belim agriyor 🥴
hepsine deger ama basta olan ishal su an kabizliga cevirdi o sıkıntı
daha gecen hafta aldim biyiklarimi
dun baktim uzamis hemde nasil siyah 😯
Hic o kadar siyah gormemistim

Bende kusma olmadı ama ara ara gidip gelen bulantılarım var.Yağlı şeyleri yiyemiyorum.Parfum kokusu,soğan sarımsak midemi bulandırıyor. Dün çiğ ete dokunamadım.7+3'teyim karnım çok çabuk çıktı.Her gün karından kan sulandırıcı iğne oluyorum belki de ondandır.

Senin durumu takip ediyordum :) Çooook mutlu oldum adına. 🌸♥️🧿🧿🧿
Umarım bizlerde bebeklerimizi bir an önce görür kalplerinin atışlarını dinleriz. Dualarını bizden esirgeme. Ben 5.haftalıkken yolk sacı ve gebelik kesesini gördüm ama bebeği ne karından ne vajinadan göremediler. Ama hissediyorum, yaşıyor ve çok sağlıklı şuan. Tek duam sağlıklı olması inşallah. Haftaya inşallah bir ultrasona daha gireceğim, 8.haftada… 🧿🧿🧿
Canımmm teşekkür ederim. Rabbım tez vakıtte bebegınıde kalp atışını gormeyı duymayı nasıp etsın ınsallah 😍♥️ Yolk saç varsa bebekte vardır ıcını ferah tut. Stres herseyın basıymıs cıdden. Rabbım saglıkla sıhhatle gebelıklerımızı tamamlayıp yavrularımızı kucagımıza almayı nasıp etsın ınsallah 🤲🏻🧿♥️

Bilmiyorum sanırım kistte olabilir net konuşmadı doktor korkutmamak için ama umarım ilerlemez 🥺😞
Kistten korkma. Ben oğlumu 5 cm çikolata kistiyle doğurdum. Bunda da hem o kişiyim duruyor hemde bi tane 1.5 cm lik sağ tipde kist oluşmuş. Ağrı yapıyor ama hamileliğe bi zararı yok kistlerin

Yaaaa, maşallah size🥰Rabbımin mucızesı dıyorum, saglıcakla kucagın al ınsallah canımm, ben de 6+6yım bugunn, kalp atısını duydum, ınsallahh saglıkla devam eder hayırlısı ıle kucagıma alırım bu sefer❤️🙏🏻 grupta bır ben kaldım 🙈
Yaaa 🥹 inşAllah sağlıkla kucağımıza alırız 🤲🏻♥️

X