Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Kızlar simdi kontrolden çıktım. 38+3üm. Bebegim transvers duruştan baş aşağı duruşa geçmiş ama o kadar çabaladim ki anlatamam😂 Nst de iki kez 100 cikti kasilmam. Doktor ne zaman isterse o zaman gelecek dedi. Başı rahim agzina gelmiş. Sizce ne zamana doğururum acaba 🥹🥹
Canım neler yaptın baş aşağı durması için

Selam kızlar bebeğimin sarılığı var, haftasonu yoğun bakımda idi bugün çıktık fakat Çarşamba kontrolü var 11 de şuan sarılığı takip ediyoruz. Umarım herkes iyidir bebekler güzellikle ile dünyaya gelmiştir.
Merhaba ,siz kaç değerle yattınız acaba benim bebeğimizde sarılığı 17 çıktı yatış vermedi yarın tekrar kan vericez 18sınırmş siz fototerapimi aldınız acaba

Kızlar bebek küvet seti ne aldınız?? Doğumum muhtemelen 14-19 ekim aralığında olcak almam lazım bir an önce.. tutuştum ufak tefek eksikler, detaylar var bitmiyor alışveriş 🥲

Kızlar öğleden beri karnım çok sert. Dinlenmeme rağmen çok az yumuşuyor sonra yine sert. Sola toplanıp duruyor. Sizce gitmeli miyim doktora

Kızlar bebek küvet seti ne aldınız?? Doğumum muhtemelen 14-19 ekim aralığında olcak almam lazım bir an önce.. tutuştum ufak tefek eksikler, detaylar var bitmiyor alışveriş 🥲
Katlanır 3'lü Bebek Çocuk Yıkama Küvet - Kova - Maşrapa Seti Büyük Boy | Duş Başlığı Takılabilir Tıpalı Akordiyon Set https://amzn.eu/d/5jt3WT0

Bunu aldım amazondan. Sadece küvet 500 civarında zaten. Ben alırken indirimdeydi 450ye aldım.

X