Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Benim de salı tam 38 oluyor haftası ama işte 4 üzerine çok geçmemeli diyetini sıkı tut sebze ye meyve karbonhidrat tatlı yasak dedi işte. 1 hafta da bile 500 gramı geçmemeliyim bakalım ikimize de rabbim kolaylık versin inşallah 😢
Amin canım inşallah ya 36. Hafta 3100 Gr di. Diğer cocuklarimda hep kilolu doğdu ama bu vakitlere hiç kalmamıştım sanki şu anda bile 4 kg olmuştur gibi geliyor bana her gün diken üstü okula giden 3 de çocuk var kapıya her gelen daha dogurmadin mi diyor colugun çocuğun bile diline düştüm 😊

Sehir hastanelerinde anne çocuk için oda var. Benim oğlumda kaldı. Nerede yaşıyorsunuz? Yozgatta öyle.
İstanbul canım eğer hastanede kalmak isteseydim evet oda veriyorlardı. Ama bebek yanımda olmuyordu. Günde 3 kere emzirmeye çıkıyordum. O sebep ile kalmadım hastanede sabah gelip akşam eve gecmistim.

Merhaba arkadaşlar ekim başı doğumum olcaktı ama erken doğdu bebeğim prematüre bebek dualarınıza ihtiyacım olduğu için yazıyorum hamilelerin duası kabul olurmuş bebeğimde emme yutma refleksi gelişmiyor lütfen dua edermisiniz Rabbimin bi mucizesi olsunda bebeğim emsin yutsun 90gündür yogunbakımda yatıyo🤲🤲😥ayaklarında sorn vardı ayaklarıda alçıda😥😥

Amin canım inşallah ya 36. Hafta 3100 Gr di. Diğer cocuklarimda hep kilolu doğdu ama bu vakitlere hiç kalmamıştım sanki şu anda bile 4 kg olmuştur gibi geliyor bana her gün diken üstü okula giden 3 de çocuk var kapıya her gelen daha dogurmadin mi diyor colugun çocuğun bile diline düştüm 😊
Eskiler 4 5 kiloyu gayet doğurmuşlar şimdi doktorlar 4e bile tehlikeli diyor ben anlamıyorum çatı müsaitse ne sıkıntı var ki. 37de dün 3600 dedi bana haftaya kadar 4 olma dedi çünkü +- 400 gram oluyor ya 4 olursa 4400 de olmasın gibisine diyet yap alma daha dedi e böyle ben stresle 1 hafta ne yapıcam vakit geçer mi. Senin diğer 3ü de erken doğdu demek hepsi erkek miydi. Genelde erkekler erken doğuyor ya kızım 9 ay 9 günde doğdu bu da 8 ay 26 günde doğacak salıya kadar doğmazsa eğer. Birde beni korkutan bebeğin kalbi için salı sabah sunu sancı vericem çok ağır vericem zaten nöbetçiyim çarşamba sabaha kadar ben varım ağır gidelim dedi bu nasıl olsa ikinci daha hızlı olur derken böyle uzun istemiyorum bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar ekim başı doğumum olcaktı ama erken doğdu bebeğim prematüre bebek dualarınıza ihtiyacım olduğu için yazıyorum hamilelerin duası kabul olurmuş bebeğimde emme yutma refleksi gelişmiyor lütfen dua edermisiniz Rabbimin bi mucizesi olsunda bebeğim emsin yutsun 90gündür yogunbakımda yatıyo🤲🤲😥ayaklarında sorn vardı ayaklarıda alçıda😥😥
Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Bi bakmışsın kucağında evinde zaman su gibi akıp gitsin İnşallah. Acil şifalar diliyorum

Allah yardımcın olsun, rabbim dualarının karşılığı versin. Güzellikler ile evladını sana bağışlasin. 💙🤲

X