Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Aslında sakindim ama girmeden ağzıma tatlı bir şey attım ondan mı hareketlendi bilmiyorum ilk kez girdim nstye

zaten 10 ekıme kadar calısır rapor aldım. gercı artık zorlanıyorum. ıznımden gıtmesın dedım ama ne kadar dayanırım bılmıyorum. 10-15 arası da olur dıye dusunuyorum

Allah kavuştursun kolaylıkla canım. açılman varmış kolay olur dıye dusunuyorum. ilk dogumda ben sunı sancıyla yapamayan bırıyım :) acılmam olmadı . (hıc yoktu ama) senınkı baslamıs .

Allah yardımcın olsun canım, bir avazda kolaylıkla sağlıkla al kucağına inşallah bebişi. Bizi de haberdar et

Bebeğin nabzı hareket ettikçe artıyor bu normal ve doktorların da istediği bir şey. Normal seviyede 150lerde olur hareket ettikçe artar sonra geri normale döner

34+0’dı girdiğim gün. Haftaya salı yine gideceğim bakalım kaç çıkacak. Ben de öyle düşünüyorum bir sorun olsa söylerdi
Güzel haberlerle dönersin sıkıntı etme her gidişte farklı şeylerle karşılasıyoruz. Devlette 24 haftalıkken suyumun fazla sınırda olduğunu söylemişlerdi özele gittiğimde gayet iyi demişlerdi.devlette 31deyken 2.250 kilosu suyu normal cıktı.bugunde 34deyim gene suyun fazla dedi kılosu 2.150 ölctü şaşırdım ölcümler bazen yanılıyor yanlıs cıkabılıyor

zaten 10 ekıme kadar calısır rapor aldım. gercı artık zorlanıyorum. ıznımden gıtmesın dedım ama ne kadar dayanırım bılmıyorum. 10-15 arası da olur dıye dusunuyorum
Hayırlısıı olsunn ekime girdik yavas yavas ya gununde ya gununden once gelcekler sağlıklı olsunlarda

Çok saol çok teşekkür ederim yaa bişe soyliyim mi hamileyken hamilelik zordu ameliyat ağrısı çekerken en zoru buymuş dedim şimdi ağrılar diniyor lohusalık zormuş diyorum her süreç kendine göre değişiyor valla benim ilk cocugum şimdi düşünüyorum da sanırım en zoru emzirme süreci gerçi kiminin ki kolay oluyor diyolar ben biraz uğraşıyorum da pek emmiyor biberonla veriyorum sagip ama buna da şükür en azından süt var

Aynen öyle sen ne yaptın nasıl gidiyor ben birturlu emzirme işini asamadik biberonla veriyorum sagip Philips avent almıştım onu çekmeye gücü yetmiyor gazi da var o yüzden Dr Brown aldım içi Kaşıklı gaz içinde gaz damlası aldım bide sütü verdigim gibi kakasını yapıyor gazla birlikte atıyor seninde öyle mi

Aynen sana katılıyorum en zoru emzirme süreci net ve uzun bi süre de öyle olcak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…