Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Valla bozuldum ama geçti tabi şuan uğraşmam gereken bir sürü derdim var ama keşke gerçekten doğum kolay bişe olsaydı ve burda onları anlatsaydik ama bu gerçek hayat yaşanan bu gerçekten Instagram'da belki görenler olmuştur japolarda mi ne lohusa bakım merkezi diye aman pamuklara sariyolar lohusayi ama gerçek hayatta yok boyle bişe kalkmak zorundayiz ama gene söylüyorum sezeryan olacaklara süreç ne olursa olsun bitiyor eninde sonun da geriye sabretmek kalıyor sonrada farklı bir telaşın başlıyor güzel hikayeleri olanlara maşallah diyorum valla neyse teşekkür ederim yazınız için
Ya zaten boşver sıkma güzel canını herkes özgür sen yazmakta onlarda okumamakta yapcak bir sey yok. Doğum bu canından can kopuyor bir insan dünyaya getiriyorsun öyle veya böyle zor 🤷🏼‍♀️ ne demek yeter ki kendini kötü hissetme ❤️

Dün gece sabah 4e kadar ağladı sağolsun annem bende evde annem ben eşim dört döndük Gazi var sanırım durmadan gazla beraber kakasını yaptı emzirme işini daha oturtturamadik umarım düzelir dün gece sıtma aldı beni süt sagiyorum ama yeterli olmadı sanırım uykusuzum Eylül annelerinde okuyordum doğum yapanlari ordada emzirme işinin zor olduğunu öğrendim hatta diyordum ki acaba bizimki nasıl olcak mesela benimde orda gözüm korkmustu bukadar zormu diye ama kimseye niye burda böyle korku saliyorsunuz demedim 😁
Zamanla düzelicek inşallah biz düzene oturttuk Allaha şükürler olsun 🤲🏻 sıtma yapmasının sebebi gögüsünde sütün birikmesi olabilir bekletme göğüsünde içmiyorsa da mutlaka sağ bu sefer sana ateş sıtma gögüs ağrısı yapacaktır seni hasta eder 🥺 inan ben ameliyat yaralarımı unuttum bu emzirme işi yüzünden gögüs uclarım yüzünden 🙈 valla bende kimseye bir sey demiyorum hersey toz pembe değil maalesef. Anne olmak hiç kolay değil

Kızlar tek tek alıntı yapamadım. Hepinize çok teşekkür ederim beni düşündüğünüz için.

Eve bugün geldim. Çok şükür bende bebekte iyiyiz. Sürecim biraz zor geçti ama atlattık herşeyi.

Emzirme için canlarım lütfen pes etmeyin bugün sonunda tutmayı başardı mememi. Hepinizi çok öpüyorum

Kızlar iyi geceler kusura bakmayın ancak dönüş yapabildim sabah 8.30 da sezaryene alındım dün gece hiç uyumadım baş ağrısından ameliyat pek kolay geçmedi şimdi sizleri korkutmak istemiyorum oyuzden bahsetmekte istemiyorum
gidisattan
Dogumdan sonra bebekte solunum sikintisi var deyip 2 saat vermediler yanıma ama sonrasında geldi şükür fakat kesinlikle emmiyor sütüm de gelmedi hayırlısı bakalim mama ile destek çıkıyoruz şimdilik
38+0 da 3100 olarak dogdu meleğim
Benim ağrılarım çok ama ayakta kalmaya çalışıyorum hepinizin Allah yardımcısı olsun
Canm benim sen de mi salı günü doğuma alındın aynı gün doğum oldu desene. 😊 Çok tebrik ederim.
Evet bnmde zor geçti kendime gelmem epey zaman aldı. Kimseyi korkutmak için bahsetmek istemiyorum ama inan bana geçecek canım. Bebek emecek ona sadece müsade tanı sonrası tutacak emecek inan ki emir şimdi daha yeni tuttu beni düşün.

Baş ağrısı için boş su ve kahve iç ben öle yaptım. Kendine geldiğinde lütfen haber et. Allah herkesin yardımcısı olsun

Kızlar tek tek alıntı yapamadım. Hepinize çok teşekkür ederim beni düşündüğünüz için.

Eve bugün geldim. Çok şükür bende bebekte iyiyiz. Sürecim biraz zor geçti ama atlattık herşeyi.

Emzirme için canlarım lütfen pes etmeyin bugün sonunda tutmayı başardı mememi. Hepinizi çok öpüyorum
Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün 🙏🥰

Kızlar merhaba ben de bugün 12 gibi seserywnla doğum yaptım çok şükğr iyiyiz seseryan anından lütfen hiç korkmayın bende tedirgindim biraz ama çok güzel geçti hiçbir şey hissetmiyorsunuz sonunda bu kadar güzel bir sonuç almanın bedelinde çok az bir afı oluyor o kadarlıkta inanın dayanılacak bir şey. Ama sezeryan anında ağrı yok bacaklarınızı zaten hissetmiyorsunuz ağrı olması imkansız. Ne kadar pozitif olursanız her şey o kadar güzel oluyor mutluluğumu hemen sizlerle paylaşmak istedim ❤️
Gözünüz aydın 🥰 Sağlıkla, mutlulukla, huzurla büyüsün inşallah 🙏🏻 🌸

X