Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Stres felan mı yaptın acaba normal dediyse sıkıntı etme. bende nstye baglandım her gidişimde bebeğin kalp atısları hızlı cıkıyor stres panik yapıyorum cok duramıyorum elim ayağım boşalıyor kalbim hızlı atıyor bebekte etkileniyormuş sakınleşince normal cıkıyor😌
Aslında sakindim ama girmeden ağzıma tatlı bir şey attım ondan mı hareketlendi bilmiyorum ilk kez girdim nstye 🙂

Banada öyle dediler 38de alıncak ama ne bilim nasıl hesaplıyolar bilmiyorum verdiği tarihe bakıldığında 39 hafta oluyor.gerci ne kadar cok durursa o kadar iyi sıkıntı problem olmazsında.size ekimin 2 yada 3 haftası verirler diye tahmin ediyorum
zaten 10 ekıme kadar calısır rapor aldım. gercı artık zorlanıyorum. ıznımden gıtmesın dedım ama ne kadar dayanırım bılmıyorum. 10-15 arası da olur dıye dusunuyorum

Kızlar bugün kontrolum vardı. Bebeğin suyu azalmaya başlamış ve 2 cm açıklığım var. O yuzden yarın doğum planlandı. Suni sancı ile doğumu başlatacağız. Suni sancı ile doğum yapan var mı acaba ?
Allah kavuştursun kolaylıkla canım. açılman varmış kolay olur dıye dusunuyorum. ilk dogumda ben sunı sancıyla yapamayan bırıyım :) acılmam olmadı . (hıc yoktu ama) senınkı baslamıs .

Kızlar bugün kontrolum vardı. Bebeğin suyu azalmaya başlamış ve 2 cm açıklığım var. O yuzden yarın doğum planlandı. Suni sancı ile doğumu başlatacağız. Suni sancı ile doğum yapan var mı acaba ?
Allah yardımcın olsun canım, bir avazda kolaylıkla sağlıkla al kucağına inşallah bebişi. Bizi de haberdar et

Kızlar nst’de bebişinin nabzı ara ara 170-180 lere çıkan var mı? Doktor her şey normal görünüyor dedi ama cihaz yüksek diye uyarı verince aklıma takıldı genelde hareketliydi hareket ettikçe arttı nabzı
Bebeğin nabzı hareket ettikçe artıyor bu normal ve doktorların da istediği bir şey. Normal seviyede 150lerde olur hareket ettikçe artar sonra geri normale döner

34+0’dı girdiğim gün. Haftaya salı yine gideceğim bakalım kaç çıkacak. Ben de öyle düşünüyorum bir sorun olsa söylerdi
Güzel haberlerle dönersin sıkıntı etme her gidişte farklı şeylerle karşılasıyoruz. Devlette 24 haftalıkken suyumun fazla sınırda olduğunu söylemişlerdi özele gittiğimde gayet iyi demişlerdi.devlette 31deyken 2.250 kilosu suyu normal cıktı.bugunde 34deyim gene suyun fazla dedi kılosu 2.150 ölctü şaşırdım😁 ölcümler bazen yanılıyor yanlıs cıkabılıyor

Canım bu platform iyi kötü her animizi paylaşmak deneyim edenlerden faydalanmak veya içimizi rahatlatmak için var. Kimse kimseye karışamaz. Kaldıramayacak olanlar da Google a direkt pozitif doğum hikayeleri yazıp başka şeyler okuyabilirler. Burası canlı yayın gibi olduğundan kimin ne diyeceği ne yaşayacağı belli değil ki. Ben bugün hamileyim 2 gün sonra lohusa olacağım. İkisinin de zorlukları olmakla birlikte bence lohusalik daha zordur. Kendine iyi bak 💜
Çok saol çok teşekkür ederim yaa bişe soyliyim mi hamileyken hamilelik zordu ameliyat ağrısı çekerken en zoru buymuş dedim şimdi ağrılar diniyor lohusalık zormuş diyorum her süreç kendine göre değişiyor valla benim ilk cocugum şimdi düşünüyorum da sanırım en zoru emzirme süreci gerçi kiminin ki kolay oluyor diyolar ben biraz uğraşıyorum da pek emmiyor biberonla veriyorum sagip ama buna da şükür en azından süt var 😅

Ya zaten boşver sıkma güzel canını herkes özgür sen yazmakta onlarda okumamakta yapcak bir sey yok. Doğum bu canından can kopuyor bir insan dünyaya getiriyorsun öyle veya böyle zor 🤷🏼‍♀️ ne demek yeter ki kendini kötü hissetme ❤️
Aynen öyle sen ne yaptın nasıl gidiyor ben birturlu emzirme işini asamadik biberonla veriyorum sagip Philips avent almıştım onu çekmeye gücü yetmiyor gazi da var o yüzden Dr Brown aldım içi Kaşıklı gaz içinde gaz damlası aldım bide sütü verdigim gibi kakasını yapıyor gazla birlikte atıyor seninde öyle mi

Çok saol çok teşekkür ederim yaa bişe soyliyim mi hamileyken hamilelik zordu ameliyat ağrısı çekerken en zoru buymuş dedim şimdi ağrılar diniyor lohusalık zormuş diyorum her süreç kendine göre değişiyor valla benim ilk cocugum şimdi düşünüyorum da sanırım en zoru emzirme süreci gerçi kiminin ki kolay oluyor diyolar ben biraz uğraşıyorum da pek emmiyor biberonla veriyorum sagip ama buna da şükür en azından süt var 😅
Aynen sana katılıyorum en zoru emzirme süreci net 😀 ve uzun bi süre de öyle olcak sanırım

X