Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Biz ilk kontrole gittik siz gittinizmi işitme testi falan yapıldı sağlık ocağına gittik topuk kanı verdik ay ne zordu o ne ağladı bebek pek üzüldüm
Bizde yaptırdık canım 8 gün oldu bugün 4. Gün gittik evet baya harap şekilde hemde 🥹 insanın içi gidiyor katılınca onlar topuk kanı iki kere alındı bi doğu msonrasi bide 4. Gün . Kaç doğdu seninki canım gün olarak ve kilo

Kizlar merhaba uzun zamandir giremiyorum hepinizin duasina ihtiyacim var sagligima kavusamadim preaklampsi dogum sonrasida devam ediyor bebeklerim bugun bir haftalik oldu ama ben surekli hastanelerdeyim gunde 10 tane tansiyon ilacina ragmen iyi degilim psikolojim cok kotu surekli bana birsey olursa cocuklarima ne olur diye agliyorum ne olur dualarinizda yer verin banada

Kizlar merhaba uzun zamandir giremiyorum hepinizin duasina ihtiyacim var sagligima kavusamadim preaklampsi dogum sonrasida devam ediyor bebeklerim bugun bir haftalik oldu ama ben surekli hastanelerdeyim gunde 10 tane tansiyon ilacina ragmen iyi degilim psikolojim cok kotu surekli bana birsey olursa cocuklarima ne olur diye agliyorum ne olur dualarinizda yer verin banada
Rabbim şifa versin inşallah 🙏🏻 çabucak geçer insallh ya evlatlarinla birlikte güzel günler görürsünüz . Bol bol dua et sende

Allah yardımcınız olsun inşallah canım. Güzel haberlerinizi bekliyoruz 🤗🤗 Rabbim bize de nasip etsin inşallah. Nasıl hissediyorsun?
Çok heyecanlı, 12 saat filan kaldı gün sayarken saat saymak çok ilginç 😅 Son hazırlıkları tamamladık diş macunu diş fırçası filan, hepimiz sağlıkla doğru zamanda doğururuz inşallah 🙏🏻

Canim Rabbım evlatlarını sana seni evlatlarına bağışlasın inşallah en kısa zamanda toparlarsin 🙏🌸

acil şifa diliyorum :dua: Allah sağlık versin, bir an önce toparlan inşallah.

Çok saol çok teşekkür ederim yaa bişe soyliyim mi hamileyken hamilelik zordu ameliyat ağrısı çekerken en zoru buymuş dedim şimdi ağrılar diniyor lohusalık zormuş diyorum her süreç kendine göre değişiyor valla benim ilk cocugum şimdi düşünüyorum da sanırım en zoru emzirme süreci gerçi kiminin ki kolay oluyor diyolar ben biraz uğraşıyorum da pek emmiyor biberonla veriyorum sagip ama buna da şükür en azından süt var 😅

Benim de ilk çocuğum ve yarın doğuruyorum💗 dua et canim. Çok şükür sutun var memenide zamanla alacaktır. Süt darısı başıma amin1

Alırsın ama doğum sonrası izinden düşüyorlar alınan rapor ve yıllık izinleri
Kim düşüyor? Ben yıllık izne ayrıldım mali müşavire sordum ayrılırken, yıllık izin ayrı bir şey doğum iznini etkilemez dedi.
Ben özel sektördeyim kamuyu bilemem tabi.

İyi akşamlar kızlar doğuma 10 günden az kaldı bugün sabah kaynanam arayıp akşama çaya geleceğiz dedi sizi dolanmaya diye yani bana mı anormal geliyor bu davranış eşim anlayışlı ama bu halde nasıl hizmet edebileceğim düşünülüyor nasıl bi intiba veriyorum anlamadım 😔 siz siz olun sakın çok güçlü olmayın nerde ağlayan sızlanan var o kıymetli olur

Allah acil şifalar versin inşallah canım. Umarım toparlarsın en kısa sürede. Kendimi bırakma. Stres de tansiyonu etkiliyor biliyorsun. Sen artık annesin. Çok daha güçlüsün 🤗 mucizeleri gözünün önünde. Bunun da üstesinden gelirsin 😍

İyi akşamlar kızlar doğuma 10 günden az kaldı bugün sabah kaynanam arayıp akşama çaya geleceğiz dedi sizi dolanmaya diye yani bana mı anormal geliyor bu davranış eşim anlayışlı ama bu halde nasıl hizmet edebileceğim düşünülüyor nasıl bi intiba veriyorum anlamadım 😔 siz siz olun sakın çok güçlü olmayın nerde ağlayan sızlanan var o kıymetli olur
O kadar haklısın ki.. Elhamdülillah çok rahat bir hamilelik geçirdim. Nazlanmadım. Şikayetlenmedim de. Bunu görenler ben hamile değilmişim gibi konuşuyor, muamele ediyor. Ama ben biliyorum doğurunca... Naz niyaz neymiş görsünler

Allah şifa versin 🤲🏻🤲🏻 kendinizi yıpratmayın diyeceğim demek dile kolay ama gerçekten geçecek bu günler iyi düşünün sizin de çocuklarınız için iyi olmanız şart 🌸 Rabbim şifa ve sabır versin

Rabbim Şafii ismiyle şifa versin tez zamanda toparlanırsın inşallah 🤲🏻🤲🏻

X