Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Ya zaten boşver sıkma güzel canını herkes özgür sen yazmakta onlarda okumamakta yapcak bir sey yok. Doğum bu canından can kopuyor bir insan dünyaya getiriyorsun öyle veya böyle zor ne demek yeter ki kendini kötü hissetme

Zamanla düzelicek inşallah biz düzene oturttuk Allaha şükürler olsun sıtma yapmasının sebebi gögüsünde sütün birikmesi olabilir bekletme göğüsünde içmiyorsa da mutlaka sağ bu sefer sana ateş sıtma gögüs ağrısı yapacaktır seni hasta eder inan ben ameliyat yaralarımı unuttum bu emzirme işi yüzünden gögüs uclarım yüzünden valla bende kimseye bir sey demiyorum hersey toz pembe değil maalesef. Anne olmak hiç kolay değil

Kızlar tek tek alıntı yapamadım. Hepinize çok teşekkür ederim beni düşündüğünüz için.

Eve bugün geldim. Çok şükür bende bebekte iyiyiz. Sürecim biraz zor geçti ama atlattık herşeyi.

Emzirme için canlarım lütfen pes etmeyin bugün sonunda tutmayı başardı mememi. Hepinizi çok öpüyorum

Canm benim sen de mi salı günü doğuma alındın aynı gün doğum oldu desene. Çok tebrik ederim.
Evet bnmde zor geçti kendime gelmem epey zaman aldı. Kimseyi korkutmak için bahsetmek istemiyorum ama inan bana geçecek canım. Bebek emecek ona sadece müsade tanı sonrası tutacak emecek inan ki emir şimdi daha yeni tuttu beni düşün.

Baş ağrısı için boş su ve kahve iç ben öle yaptım. Kendine geldiğinde lütfen haber et. Allah herkesin yardımcısı olsun

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

Gözünüz aydın Sağlıkla, mutlulukla, huzurla büyüsün inşallah

Kızlar ben gece kötüledim grip oldum. 36. Haftamı çalışıyorum 37. Haftada izne ayrılcaktım. Çalışabilir raporu aldığın zaman bir günlüğüne aile hekiminden ekstra rapor alınabiliyo mu? Hiç işe gidecek halim yok çünkü

Çok teşekkür ederim yorumun için iyi geldi.. evet anı yaşamaya kararverdim hiçbir şey düşünmücem yaşansın bitsin Sağlıkla gelsin de bebeğim yeter

Bilmiyorum ama Alınabilir olması lazım. Senin hamileyken çalışabilecek durumda olman başka grip olman başka. Alabilirsin diye düşünüyorum

Geçmiş olsun canım, alınıyor sanırım. Ama tam emin değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…