Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Böbreğim hidronefroz oldu bebisten dolayı enfeksiyon yine yükseldi üroloji bekletmek istemiyor. Doktorum da öne almayı uygun gördü 🫠
Benimde 37. Haftamda olucak büyük ihtimal doğumum. Ama 37 olduğu için ben sezeryan olurum diye düşünmüştüm 37 de suni sanci verip doğumu başlatıcaklari hiç aklıma gelmemişti😅 doktoruma sorayim en iyisi🥲🥲

Selam ben bu kilodayken sezeryanla 38+2de aldılar epey bı küçük bizimki ama sağlıklı sorun yok bu hafta biraz zor geçer kendine yapicak iş çıkar ben bolca kurabiye yapıp dolaba atmıştım gercektn ruh hali çok karışık oluyor sezeryan olacaklara da tavsiyem bu hafta kabız olacak biseler yemeyin yumuşak şeyler tüketin gaziniz olmasın gaz işi zor bide büyük abdest yapmak zor son hafta yumuşak şeyler yiyin
Canım çok sağol bilgi için. Ben daha 37+0 o yüzden sanırım bekletiyor bide kanala daha girmemiş demişti tabi sezeryanda bi önemi de yok kanalın vs ama ister istemez insan geriliyor düşündükçe sona doğru geldik yüzdük yüzdük. Hazır bulmuşken seni şunu sorayım sona doğru artan vajinal akıntı ve batma hissi yaşıyor muydun. Ayrıca regl olacakmış hissi hissediyor muydun merak ettim

Süreç baya bir zor sezaryan ağrı çok gaz sıkıntı bebek emmiyor süt bugün 3.gun azıcık geldi emzirme zor bir süreç lohusa sendromu yasiyrm aglamankrizleri falan Allah herkese yardımcı olsun
Çok geçmiş olsun canım inşallah çabuk toparlarsin. Yalnız kalmamaya çalış mutlaka birileri olsun yanında dualarımız seninle

kızlar gunaydın. 35+3 teyım. ıkıncı gebelıgım. ılkınde 41 haftada sunı sancı almama ragmen acılmam agrım vs olmadı. sezeryan olmustum.
ctesı gunu kontrolde nstde 70 ı bulan sancılarım oldu. ama ben agrı hıssetmıyorum. bu gerılme sertlesme sancı mıdır.
valla 2. gebelık ama sancı hıc yasamadıgım ıcın anlayamıyorum.
bu arada hala calısmaya devam edıyorum (evden) sorun olmaz herhalde. anlaamdan dogururum dıye korkuyorum :)
Canım kaburgaların az altinda başlayan yoğun kasılma toplanma anlık gelen sey oluyor . Bel e vuruyor sonrasında da . Ben 5 gün önce doğum yaptım sezaryen oldu benimde . Ama bunlar yoğundu 100 u geçen kasilamalarim vardı ama hissediliyordu anlamadan doğurmazsın korkma 😀

Süreç baya bir zor sezaryan ağrı çok gaz sıkıntı bebek emmiyor süt bugün 3.gun azıcık geldi emzirme zor bir süreç lohusa sendromu yasiyrm aglamankrizleri falan Allah herkese yardımcı olsun

Amin canım inşallah dr la konus mama desteği ver psikolojik yük yapma kendine önemli olan bebeğin beslenmesi

Benimde 37. Haftamda olucak büyük ihtimal doğumum. Ama 37 olduğu için ben sezeryan olurum diye düşünmüştüm 37 de suni sanci verip doğumu başlatıcaklari hiç aklıma gelmemişti😅 doktoruma sorayim en iyisi🥲🥲
Canım en sağlıklısı olsun ikimiz için de ama ben denemek istedim doktor da bakabiliriz dedi inşallah kolay şekilde normal doğum yaparız 🐥🌷

Acilman olur insallah. Beni cok korkutmuslardi ilk dogumda 40+6 da dogmayinca denedik...8 saat aldim. Ağrim olmadi. Acilmam da olmadigi icin sezeryanla aldilar.
Allah kolaylik versin rastgitsin insallah 🫶
Amin güzelim çok teşekkür ederim öyle de bi ihtimal var tabii doktor dedi zaten normal olacak diye şartlanmıyorum inşallah hayırlının en kolayı olsun 🤲🏻

Canım en sağlıklısı olsun ikimiz için de ama ben denemek istedim doktor da bakabiliriz dedi inşallah kolay şekilde normal doğum yaparız 🐥🌷
Amin amin hakkımızda hayırlısı olsun. Ben açıkçası zaten en baştan normal istiyordum ama bebekte gelişim geriliği çıktı akım kaybi da olunca 38 e kalmadan 37 de alırız diyince aklıma hiç normal olucağı gelmedi. Birde kordon kısalığı var dedi ama bakalım sona doğru zaten kesin net birşey söylenir. En kolay doğumlarla alalım yavrularımızı kucağımıza♥️

Amin amin hakkımızda hayırlısı olsun. Ben açıkçası zaten en baştan normal istiyordum ama bebekte gelişim geriliği çıktı akım kaybi da olunca 38 e kalmadan 37 de alırız diyince aklıma hiç normal olucağı gelmedi. Birde kordon kısalığı var dedi ama bakalım sona doğru zaten kesin net birşey söylenir. En kolay doğumlarla alalım yavrularımızı kucağımıza♥️
Kuzenim bu şekilde doğum yaptı bir ay önce. 38. Haftadan 2400 doğdu bebis nabzı düştüğü için doktor bekletmek istemedi spinal sezeryan oldu. Bildiğim kadarıyla 25 gün gerilik yoksa acele etmiyorlar kaç gün geriden geliyor miniğin?

Kızlar 37+1 de pazar sabahı bebişim dünyaya geldi. Hemde şehir hastanesinde🤣 özelde herşeyim tamamdı tahliller randevu vs.
Şiddetli Mide ve sırt ağrısı şikayeti ile şehir hastanesine geldim. Doğumum başlamış meğersem ve kendi doktorum izindeydi. Hafta sonu özellerde uzman doktorda bulamayacağım için sezaryene alındım. Çooook memnun kaldım iyi ki burada doğum yapmışım bebeğim ve ben sağlıklıyız 2.900 gr doğdu

Kuzenim bu şekilde doğum yaptı bir ay önce. 38. Haftadan 2400 doğdu bebis nabzı düştüğü için doktor bekletmek istemedi spinal sezeryan oldu. Bildiğim kadarıyla 25 gün gerilik yoksa acele etmiyorlar kaç gün geriden geliyor miniğin?
Hastanede yatıyorum ben bu dönemde. 33. Haftamdayım ama kafa çevresi 29. Haftalarda, karın çevresi de 31 lerde gözüküyor. Birde anneden bebeğe akım kaybi gözüktüğü için doktorum 1 haftadır yatıyor artık çıkmak istiyorum ama bir yandan korkuyorum. Doğuştan yarım rahimliyim onun da etkisi var büyük ihtimal bekliyorum işte gergin taburcu cümlesini duyarım diye. Bende sende tüm hamileler umarım hayırlı bir şekilde yaparız doğumlarımızı♥️

Kızlar 37+1 de pazar sabahı bebişim dünyaya geldi. Hemde şehir hastanesinde🤣 özelde herşeyim tamamdı tahliller randevu vs.
Şiddetli Mide ve sırt ağrısı şikayeti ile şehir hastanesine geldim. Doğumum başlamış meğersem ve kendi doktorum izindeydi. Hafta sonu özellerde uzman doktorda bulamayacağım için sezaryene alındım. Çooook memnun kaldım iyi ki burada doğum yapmışım bebeğim ve ben sağlıklıyız 2.900 gr doğdu
Maşallah canımm tebrik ederim 😍 normali neden denemedi doktor özel değilse tabii

X