Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bana da herkes bir şey söylüyor, spinal olacağım deyince ol da gör bilmem neyinkini falan diyorlar gerçekten yoruluyorum ya.
Senin güzel geçmesine çok sevindim maşallah diyorum 🧿🤲🏻
Hiç öyle değil hiç çekinmeyin 🩵 gerçekten anlattığım gibi Suan yaşadığım tel sıkıntım göğüslerim çok doluyor günde 2 defa sağım yapıyorum çok taş oluyor yavaştan artacak bebisin alacağı allahtan onun dışında hersey güzel sizlerinde öyle olucak eminim 🩵🙏

Canım kaburgaların az altinda başlayan yoğun kasılma toplanma anlık gelen sey oluyor . Bel e vuruyor sonrasında da . Ben 5 gün önce doğum yaptım sezaryen oldu benimde . Ama bunlar yoğundu 100 u geçen kasilamalarim vardı ama hissediliyordu anlamadan doğurmazsın korkma 😀
Valla kasilma tum gun oluyor. . Hele aksama dogru..ama dinlenince geciyor..gecmemesi lazimmis oyle okudum 😂 bakalim ctesi ne cikacak.

Hiç öyle değil hiç çekinmeyin 🩵 gerçekten anlattığım gibi Suan yaşadığım tel sıkıntım göğüslerim çok doluyor günde 2 defa sağım yapıyorum çok taş oluyor yavaştan artacak bebisin alacağı allahtan onun dışında hersey güzel sizlerinde öyle olucak eminim 🩵🙏
İnşallah ya 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Birileri şu şekilde anlatınca inanilmaz rahatlıyorum. Tabiki herkesin doğum süreci farklı ama pozitif bisey dinlemek okumak daha rahatlatıyor insanı. Ben şunu merak ediyorum sezeryanla ilgili. Planlanan günden önce suyu gelen falan var mı. Gerçi gelse de cat diye kimse dogurmuyor ama plansız bisey olursa daha çok panik yaparım sanıyorum diye tedirginlik yasiyorum.
Ben de ilk dogumda cok rahat gecirdim..eve geldim is yaptim..annem kiziyodu nazar deger anlatma diye :) degmedi. Sut gelmezmis vs o da lakirti... soylendigi gibi kisiye bagli ama eksisi artisi cok fark etmiyor bence.

Kızlar iyi geceler yarın sabah 9 da sezeyan olacağım. Bütün hazırlığı yaptık bugün kan tahlili anestezi dr ile görüştük vs. Spinal olacağım korku endişe kaygı telaş ne ararsanız var şu an bende Bi an önce olup bitsin istiyorum.

Dualarınızı eksik etmeyin. Kendime geldiğimde müsait olduğumda size yazacağım. Kendinize çok iyi bakın 🙏🫶

Kızlar iyi geceler yarın sabah 9 da sezeyan olacağım. Bütün hazırlığı yaptık bugün kan tahlili anestezi dr ile görüştük vs. Spinal olacağım korku endişe kaygı telaş ne ararsanız var şu an bende Bi an önce olup bitsin istiyorum.

Dualarınızı eksik etmeyin. Kendime geldiğimde müsait olduğumda size yazacağım. Kendinize çok iyi bakın 🙏🫶
Canimmmm Allah kolaylıkla sağlıkla kavuştursun inşallah ❤️

Allah kolaylık versin canım inşallah ameliyatin güzel geçer yavruna saglikla kavuşursun 🌸

Kızlar bunu özellikle yazmak istedim . Bende sezeryanle ilgili çok korkuttular ama inanın öyle inanılmaz ağrılı desteksiz kimse olmadan gecmicek bi süreç değil . Evet ağrı oluyor ben yataktan kalkıp yatamam tek sanıyordum . Hiç öyle değil gayet çocuğuma da bakıyorum hareket te ediyorum . Ağrı sızı söylenildiği gibi değil zorlukları var evet dikişler ağıriyor . Hareketlerin kısıtlı ama kısa bi süre için . Gaz olayı hastanede çıkıyor zaten 2 gün orada kalınıyor . Eve gelince belli bi seviyeye gelmiş olunuyor . Gayet sezeryab pozitif bi doğum hikayem oldu benim . Tek üzüldüğüm şey ameliyathanede tek olmamdı . Eşimi dahil almadılar biraz geriliyorsun ister istemez ama inanın sonu mükemmel sonrası asil süreç zaten 🙏❤️ hepinize sağlıklı güzel hayırlı doğumlar kızlar 🧿
Hayırlı olsun gözünüz aydın 🥰 güven hastanesinde doğum olucaktı yanlış hayırlamıyosam 🙈 hastaneden süreçten memmun kaldın mı 🥰

X