Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Günaydın kızlaar, 32+3 olduk ve kontrole geldik. Bekliyoruz. Bebiş beni uyutmuyor. Sağa yatarsam yumrukluyor gece, öyle uyanıyorum
29+1 deyim aynısı olmaya başladı, uyutmasın sorun değil ama o öyle acıtırcasına sağımı yumruklarken acaba sağa yattığım için onu sıkıştırdım mı diye korkarak uyanıyorum, inşallah kendi uydurmamdır bu

Benim bebik seri yumrukluyor, o yüzden sıkıştırdığımı düşünüyorum ben de

Öyle de iyi olur arada benimde yapasım geliyor farklı doktor gorusleri bazen iyi oluyor birinin göremediğini diğeri görüyor mesela. Ay şuan muayene sirami bekliyorum heyecandan karnıma ağrılar girdi

Benim bebik seri yumrukluyor, o yüzden sıkıştırdığımı düşünüyorum ben de
Ay benimki de öyle. Bazen sola yatsam da yapıyor ben de sırtımın arkasına yastık koyup biraz geriye doğru dönüyorum. Tam yan yatmıyorum yani. O zaman duruyor. Galiba rahatsız oluyor hakikaten.

Öyle de iyi olur arada benimde yapasım geliyor farklı doktor gorusleri bazen iyi oluyor birinin göremediğini diğeri görüyor mesela. Ay şuan muayene sirami bekliyorum heyecandan karnıma ağrılar girdi
Ahh benim de bugün saat 12:15te randevum her şey çok güzel geçsin

Vertigodan sonra iştah azalması, bulantı yaşadınız mı? Başım dönmüyor ama dönüyor gibide sanki bir sersemlik hali var bugün. İştahımda baya etkilendi. Yemeklerden sonra midem bulanıyor :/

biz daha dün anca karar verebildik :) 28. haftada artık yeter dedim :)
sizler neler düşünüyorsunuz, bizim isim seçme biraz zor oldu açıkcası.

Oğlumuz CEM :)
Adıyla yaşasıın inşş
28 herhalde dönüm noktası bizimde daha yeni aslında belli oldu URAZ olucakk ben cok Aslan isttedim ama eşim istemedi bende eşime biara şey klişesi vardı uraz kaygılaroğlu sen harika bi babasın bende eşime hep alakasızca emin kaygılaroğlu sen harika bi sevgilisin falan derdim soyadımız kaygılarogluda değil buarada 3 -5 isim arasında kalmıstık eşimde bu sebeple uraz olsun mu dedi olsun dedim öylelikle karar vermiş oldukk ama cok zormuşş isim seçmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…