Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar bugün biraz yürümüştüm 15 20dk falan. 2saat sonra felaket bir sancı girdi kasıklarıma ve karnim sürekli kasıldı. Yarim saat falan 30sn arayla sancı girdi aşırı derecede. Normal midir bu durum yalanci sancı mı yoksa yürüdüğüm için mi oldu
Devam ediyor mu canım 1 saatte belirli aralıklarla 4 kere ve daha fazla giriyor mu takip et bakalım 🌸🌸

Haklısınız, bu saatten sonra zaten yapılacak bir şey yok ama doktor öyle bir konuştuki benle yerle bir oldum kendimi de toparlıyamadım. Birde bana senin matematiğin yok mu bu sonucu kendin de değerlendirebilirdin dedi. Kendimi kötü hissettim.
Kendisinin matematiği yok galiba ya da gözleri bozuk, raporda rakamlar gayet açık ve belirtilen risk grubuna girmiyor sizin rakamlarınız. Tabi ki risk var hepimiz için hatta, orada yazıyor sizin sonucunuz için 5000 küsür bebekten 1 tanesi down sendromlu doğmuştur diye. Neyse siz zaten başka doktora gidecekmişsiniz o açıkladığnda tam rahatlarsınız ama şu an son doktorun söyleidklerini duymamş varsaymak en mantıklısı bence.

Kızlar bugün biraz yürümüştüm 15 20dk falan. 2saat sonra felaket bir sancı girdi kasıklarıma ve karnim sürekli kasıldı. Yarim saat falan 30sn arayla sancı girdi aşırı derecede. Normal midir bu durum yalanci sancı mı yoksa yürüdüğüm için mi oldu
Bana doktor Max 30 dk yürü 2/3 kat merdiven in çık fazlasını yapma dedi benimki de kasıyor, sertleşiyor hemen belki de sen de yoruldun ondandır ama bu dönemde ztn yalancı sancılar doğuma hazırlık için olur dün akşam yaşadım ama dikkat et saatine bak sürmeye devam ederse bekleme acile git

Bana doktor Max 30 dk yürü 2/3 kat merdiven in çık fazlasını yapma dedi benimki de kasıyor, sertleşiyor hemen belki de sen de yoruldun ondandır ama bu dönemde ztn yalancı sancılar doğuma hazırlık için olur dün akşam yaşadım ama dikkat et saatine bak sürmeye devam ederse bekleme acile git
Yok yarım saat falan surdu ama asiri derecede siddetliydi oturamadim uzanamadim ayakta duramadim surekli 20 30snde bir sanci girdi. 32+2 haftaligiz erken degil mi yalanci sanci icin. Baya korktum ama

Ben de şeker nedeniyle yürüyordum yarım saat gibi, bundan 6 hafta önce. Yürüyüş sonunda sürekli toplanma kasılma olunca acile gitmiştim. Yalancı kasılma demişlerdi ama ben sonra yürüyüşü bıraktım açıkçası. Evde arada yemek için vs dolaştığım bana yeter diye düşünüyorum. Dr yatak istirahati demedi ama bence bünyem kaldırmıyor. Belki tesadüf oldu ama bir izlemede ol derim.
Ben de yuruyus yaparken hep kasigima sanci giriyor icerden sanki biri asiliyor geriyor gibi oluyor. Ama bugunku felaket bir sanciydi. Yarim saat surdu ve 20 30 sn aralikla sanci girdi kasilmalarim oldu korktum baya suan iyiyim cok sukur

Yok yarım saat falan surdu ama asiri derecede siddetliydi oturamadim uzanamadim ayakta duramadim surekli 20 30snde bir sanci girdi. 32+2 haftaligiz erken degil mi yalanci sanci icin. Baya korktum ama
20 30 sn çok kısa bir aralık kuzum 5 dk aralıkta doğum başlıyor zaten muhtemelen başka bir şeydir o. Ama yine de takip et ihmal etme 😘

Benimde bazen yürürken daha cok oluyo kemikler ayrılmışta onun ağrısı gibi yumuşamış bir his oluyo oramda zaten aşağıda duruyo sanki cıkacak gibi ıkınsam dr.herşey normal diyo 🙄
Ya bende bu doktorları anlamıyorum kimine göre normal oluyor kimi tedbir alıyor 🙄 bugün o iğne batar hissinden ayağa kalkamadım yoksa iki büklüm kalıyorum. Allahtan sabah kontrolüm var bakalım ne diyecek

Kızlar, korbell bebek bezi çöp kovasi alanınız oldu mu ? Ürün indirime girmişte etklimi değil mi emin olamıyorum! Fikir verirseniz sevinirim

Ya bende bu doktorları anlamıyorum kimine göre normal oluyor kimi tedbir alıyor 🙄 bugün o iğne batar hissinden ayağa kalkamadım yoksa iki büklüm kalıyorum. Allahtan sabah kontrolüm var bakalım ne diyecek
Her doktorun muanesi söyledikleri farklı mesela bana magnezyum vermedi söyledim kramp giriyo kitleniyorum baldırım bacağım şuan ıcın magnezyum erken dedi😅 bir özel bir devlet gidiyorum salı günü devletteydi gidemedim başım cok ağrıyodu neyse dedim eşim özel hastanede çalışıyo ordaki dr.gidiyim bari o nedicek 😁

X