Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Günaydın kızlaar, 32+3 olduk ve kontrole geldik. Bekliyoruz. Bebiş beni uyutmuyor. Sağa yatarsam yumrukluyor gece, öyle uyanıyorum 🥹
29+1 deyim aynısı olmaya başladı, uyutmasın sorun değil ama o öyle acıtırcasına sağımı yumruklarken acaba sağa yattığım için onu sıkıştırdım mı diye korkarak uyanıyorum, inşallah kendi uydurmamdır bu 😄

29+1 deyim aynısı olmaya başladı, uyutmasın sorun değil ama o öyle acıtırcasına sağımı yumruklarken acaba sağa yattığım için onu sıkıştırdım mı diye korkarak uyanıyorum, inşallah kendi uydurmamdır bu 😄
Benim bebik seri yumrukluyor, o yüzden sıkıştırdığımı düşünüyorum ben de 😞

Her doktorun muanesi söyledikleri farklı mesela bana magnezyum vermedi söyledim kramp giriyo kitleniyorum baldırım bacağım şuan ıcın magnezyum erken dedi😅 bir özel bir devlet gidiyorum salı günü devletteydi gidemedim başım cok ağrıyodu neyse dedim eşim özel hastanede çalışıyo ordaki dr.gidiyim bari o nedicek 😁
Öyle de iyi olur arada benimde yapasım geliyor 😃 farklı doktor gorusleri bazen iyi oluyor birinin göremediğini diğeri görüyor mesela. Ay şuan muayene sirami bekliyorum heyecandan karnıma ağrılar girdi 😐

Öyle de iyi olur arada benimde yapasım geliyor 😃 farklı doktor gorusleri bazen iyi oluyor birinin göremediğini diğeri görüyor mesela. Ay şuan muayene sirami bekliyorum heyecandan karnıma ağrılar girdi 😐
Ahh benim de bugün saat 12:15te randevum🥹🥹 her şey çok güzel geçsin🙏🏻🙏🏻

21.haftada çıktı bende vertigo, daha önce yoktu. Gebelik hormonları tetiklemiş demişlerdi. Hala çekiyorum. Hamile olup vertigo olmak çok zor.
Yüksek yastıkla yatıyorum, iki tane genelde. Önce sırtüstü uzanıp biraz bekleyip öyle sağıma ya da soluma dönüyorum. Eğer dönünce başım dönerse yine sırtüstü pozisyona gelip durmasını bekliyorum. Kalkarken yine önce sırtüstü pozisyona gelip biraz bekleyip kalkıyorum. Normalde de dönerse oturup dimdik karşıya bakıyorum duruyor bir süre sonra. Yavaş hareket, yavaş dönüşler yapıyorum. Aşağıya ya da yukarıya bakmıyorum. Bu şekilde hayat kalitem biraz daha iyi oluyor işte. Gerçi benim iki kulakta birden çıktı o sebeple daha ağır ama siz de kendi durumunuza göre hareketletinizi ayarlarsınız.
Kesinlikle yastıksız ya da alçak bir yastık kullanınca aşırı dönme oluyor. Başınız yüksekte olacak hep.
Vertigodan sonra iştah azalması, bulantı yaşadınız mı? Başım dönmüyor ama dönüyor gibide sanki bir sersemlik hali var bugün. İştahımda baya etkilendi. Yemeklerden sonra midem bulanıyor :/

biz daha dün anca karar verebildik :) 28. haftada artık yeter dedim :)
sizler neler düşünüyorsunuz, bizim isim seçme biraz zor oldu açıkcası.

Oğlumuz CEM :)
Adıyla yaşasıın inşş 🥰
28 herhalde dönüm noktası 😃 bizimde daha yeni aslında belli oldu URAZ olucakk ben cok Aslan isttedim ama eşim istemedi bende eşime biara şey klişesi vardı uraz kaygılaroğlu sen harika bi babasın bende eşime hep alakasızca emin kaygılaroğlu sen harika bi sevgilisin falan derdim soyadımız kaygılarogluda değil buarada 😄 3 -5 isim arasında kalmıstık eşimde bu sebeple uraz olsun mu dedi olsun dedim öylelikle karar vermiş oldukk ama cok zormuşş isim seçmesi

X