Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar ben yine çok gerginim ya. Esimle bebegin odasinin cekmeleri icin kulp almistik gitmis kendisi montelemis, ben ikimiz yapariz diye düşünmüştüm ve sonra da bana gel bak nasil olmus vs de demedi. Oncesinde de annemle ben salonda otururken yatakodasina gitmis uyumus hic ben uyuyorum vs demeden. Bireysel takildigi zaman cok sinir oluyorum. Normalde de asla sıkmam zaten kendisi video izler telefondan hep. Normalde asiri dusuncelidir fedakardir ama bu bireyselcilik huyu beni delirtiyor
Sana iyilik olsun diye mi yapti canimmm yoksa herseyde oylemi

Kızlar ben yine çok gerginim ya. Esimle bebegin odasinin cekmeleri icin kulp almistik gitmis kendisi montelemis, ben ikimiz yapariz diye düşünmüştüm ve sonra da bana gel bak nasil olmus vs de demedi. Oncesinde de annemle ben salonda otururken yatakodasina gitmis uyumus hic ben uyuyorum vs demeden. Bireysel takildigi zaman cok sinir oluyorum. Normalde de asla sıkmam zaten kendisi video izler telefondan hep. Normalde asiri dusuncelidir fedakardir ama bu bireyselcilik huyu beni delirtiyor
belki sen odaya gidince görüp şasırırsın diye söylememiştir sana süpriz olsun diye öyle düşün gerilme☺️bazen eşimde söylemez wcde sanıyorum kendisini bi bakmışım uyumuş elinde telefon😁 dünya yansa kalkıp bakmaz🤭

Yaa bana tam tersi çok hızlı geçiyor zaman.. Hazır değilim. Korkuyorum. 🙈🙈🥲

Yaa Pınar maşallahın var 🧿🧿
Yaptim vallahi esime yerin resmini attim haberin olsun dedim odasidq hazir evde hazir sukur canim bitirdim tek duam cocuklarimiz zamaninda saglikli gelsinker insallah

Yani muhtemelen ceza durumu varsa yazmak istemezler yoksa muayene durumuna gerek yok aslında ben iki kere kendi doktorumdan rica ettim bir kere benim doktor yoktu rast gele bir doktora muayene olacakmış gibi girdim derdimi anlattım önce olmaz dedi sonra verdi🙃 denk gelmesi lazım. Bazı özel hastaneler de para karşılığı veriyor benim arkadaş da öyle almıştı
Bende hiç şanslı değilimdir bu tarz konularda gerçekten denk gelmesi lazım :KK43:

Ben de gündüz dinlenirken soluma yatıyorum. Ama gece uyurken sağa yattığım oluyor tabii ki ve bebeğim bundan hoşlanmayıp çoğunlukla beni seri yumrukluyor. 🥹 Yumruklayınca uyanıyorum ve sola dönüyorum. Bir şekilde onu rahatsız eden bir şey oluyor sağa yattığımda maalesef. 🥹 Gündüz dikkat ediyorum ama gece elimde olmuyor.

belki sen odaya gidince görüp şasırırsın diye söylememiştir sana süpriz olsun diye öyle düşün gerilme☺️bazen eşimde söylemez wcde sanıyorum kendisini bi bakmışım uyumuş elinde telefon😁 dünya yansa kalkıp bakmaz🤭
Cok sinir oluyorum. Nasil olmus bak yaptim vs desin bari zaten gerginip catacak yer arıyorum 😄Ben trip atiyorum anliyor neden attigimi asla gonlumu almaya calismiyor ben konusmuyorum o da konusmuyor. Ki dedim ben trip atarsan gonlumu al diye yoook

Sana iyilik olsun diye mi yapti canimmm yoksa herseyde oylemi
Ya cok dusuncelidir anlayislidir fedakardir. Ama catacak yer ariyorum gerginim. Ben birlikte yapariz aktivite gibi dusunmustum. Gitmis beni cagirmadan yapmis. Surpriz icin olsa gel bak nasil olmus derdi demedi. Ben trip atinca hic anlamazliktan geliyor

Yaa ne güzel 🧿🧿 Benim daha bir milyon tane eksiğim var. Onun dışında çamaşırlar yıkanmadı, ütülenmedi. Kendime hiçbir şey alamadım henüz 😔

bir şey sormak istiyorum. Kıyafetlerin etiketlerini söküp ondan sonra mı yıkadınız? Benim becerim sıfırda kıyafetler yırtılır diye korkuyorum
Evet etiketleri eşimle kestik tek tek, dün de hepsini yıkadık. Bi tek ağız mendilleri şapkalar ve çoraplar kaldı onları da yarın artık. Ütülemeye başladım ama yarısına bile gelemedim çok yoruldum 😞 parça parça yapıp bu hafta bitireceğim artık.

Etiketler için korkmayın ya benim de el becerim iyi değildir dipten kesebildiğim kadar kesmeye çalıştım işte, bi tane battaniyeyi fazla kesmişim hafif delindi aman napiym diyip geçtim 😄

P PINAR OGUZ belki hatırlar mısın bilmiyorum benim bebeğim3 ilk suyu fazla dediler sonra başka perinatoloğa gittim o da down sendromlu dedi bu sefer fetal dna yaptırdım temiz çıktı yine başka bir perinatolog kalbinde 2 delik var dedi heyete sokucam seni kapanmazsa dedi. Başka bir perinatolog ise 1 tane görüyorum o da küçükheyete girmene gerek yok dedi. Benim 2 hafta da 1 perinatolog takibim vardı o yüzden devlete gittim hep. Hepsi farklı bişey çıkardı. Aynı gün kendi doktorumda kontrolüm olduğunda m3sela ölçümler farklı çıktığını farkettim kilosu vs farklı ölçülüyor.
Ayyy evet dogry hatirlamazmiyim canim senin surecin cok zordu yaa hepsinin dedigi birbirinden nasil farkli oluyor ben anlamiyorumki

Bizimde öyle ama 22 aylık kızım var sıcağa alerjisi var 3 hafta sadece istanbulda durduk yine alerjisi tuttu durmadan doktordayız annemler gidiyordu bende geleyim dedim kızım için mecburen
Helal olsun cocuklu insanlara takdir ediyorum bende cocuk yok hamilelikte zor geciyor hepinizin cocuklari var isinizi gucunuzu evinizi cocugunuzla ilgileniyorsunuz

Ya cok dusuncelidir anlayislidir fedakardir. Ama catacak yer ariyorum gerginim. Ben birlikte yapariz aktivite gibi dusunmustum. Gitmis beni cagirmadan yapmis. Surpriz icin olsa gel bak nasil olmus derdi demedi. Ben trip atinca hic anlamazliktan geliyor
Yaaa bencede bizim hormonlardan bukadar ovdugunn insana nasil taraf olalaim😁😁

Cok sinir oluyorum. Nasil olmus bak yaptim vs desin bari zaten gerginip catacak yer arıyorum 😄Ben trip atiyorum anliyor neden attigimi asla gonlumu almaya calismiyor ben konusmuyorum o da konusmuyor. Ki dedim ben trip atarsan gonlumu al diye yoook
Şu dönemde biraz daha sinirli gergin oluyoruz en ufacık şeyde bile söyleniyoruz bizimkisinin umrumda olmaz ben trip atmışım küsmüsüm oralı bile olmaz gider uyur uyanınca hiç bişi olmamış gibi gelir sever şakalaşır ben hala surat beş karış noldu der😄uyuyup uyanınca resetleme geliyo benim eşime😁

Şu dönemde biraz daha sinirli gergin oluyoruz en ufacık şeyde bile söyleniyoruz bizimkisinin umrumda olmaz ben trip atmışım küsmüsüm oralı bile olmaz gider uyur uyanınca hiç bişi olmamış gibi gelir sever şakalaşır ben hala surat beş karış noldu der😄uyuyup uyanınca resetleme geliyo benim eşime😁
Ayyy benimki de oyle ya hic anlamamazliktan gelir tartisma cikmasin diye daha da sinir olurum. Hormonlarima katlanamiyorum artik ya

Pilav vs de etkiliyor. Ben o süreçte çok yemedim. 2 haftada 2-3 kaşık yemişimdir. Beyaz ekmek yerine de tahıllı yemek de fayda var. Çikolataya dayanamam özellikle bitter ama yemedim. Bir de doktorum dikkat edersen düzelir düzelmezse şekerden şüpheleniriz demişti korktum her şeyi kestim😅 arkadaşımda da fazla çıktı ama onun dikkatiyle düzelmedi doktoru şeker yüklemeyi mecbur bıraktı. Onda da çıkmadı şeker. Çok fazlalık yoksa 1-2 hafta dikkatle düzelir. Genellikle düzeliyormuş. Aslında normalde de dikkat etmek lazım. Bu aralar yine kontrolü bıraktım ama tekrar dikkat etmeye başlıycam.
Yaaa ben ekmek pilav yedim su sira cikolata meyveyi kestim onlarida kesiyim ozaman ne yiyefegim ne icecegim yaaa😁😁

Kizlar odamiz hazie hastahane cantamiz hazir ve hali alacagim odasina ona karar veremedim sadece

Eklentiler

• 20240804_165723.jpg
    20240804_165723.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 109
  • 20240804_165704.jpg
    20240804_165704.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 109
Ayyy benimki de oyle ya hic anlamamazliktan gelir tartisma cikmasin diye daha da sinir olurum. Hormonlarima katlanamiyorum artik ya
Ben de bazen kocama katlanamıyorum durduk yere, mesela oturması bile sinirimi bozabiliyor ama yapacak bir şey yok. Gebelikten bunlar hep.

Ben de bazen kocama katlanamıyorum durduk yere, mesela oturması bile sinirimi bozabiliyor ama yapacak bir şey yok. Gebelikten bunlar hep.
Gebelikten tabiki ki esime de dedim trip atarsam alttan al noldu diye sor hormonlardan diye. Cok seviyorum uzuluyorum boyle yapinca ama o da tribime triple karsilik veriyor

X