Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar hunçları çekmişim sadece yorucu oldu biraz sancım da tuttu, unutmuşum içeriğini çekmeyi. Küçük valiz yetti. Fakat çıkış için kıyafet fln daha almadım onlar yok. Ama ani birşey olma durumunda şükür hazır ☺️

Eklentiler

• IMG_20240804_161305.jpg
    IMG_20240804_161305.jpg
    134,6 KB · Görüntüleme: 96
Ya çok mantıklı en iyisi bir tane aliym🥹 yoksa günlerim insanlarla uzaktan konuşmakla geçecek. Çok teşekkürler❤️
Yves rocher’in saç ve vücut spreyi olarak kullanılan spreyleri var vanilyalı olanı kullanıyorum ben, hatta önceden parfüm gibi de kullanıyordum onu şimdi saçlarıma sıkıyorum sadece belki işinize yarar 🙏🏻

Kızlar bu arada, kaşık biberon vs hariç bebekler için hazırladığım hastane çantası bitti diyebilirim🥹

Ben de bunu yazmaya geliyordum. An itibariyle ben de tek tük küçük eksikler hariç çantayı kapadım fermuari çektim.
Yaa ne güzel 🧿🧿 Benim daha bir milyon tane eksiğim var. Onun dışında çamaşırlar yıkanmadı, ütülenmedi. Kendime hiçbir şey alamadım henüz 😔

bir şey sormak istiyorum. Kıyafetlerin etiketlerini söküp ondan sonra mı yıkadınız? Benim becerim sıfırda kıyafetler yırtılır diye korkuyorum

Bana her gitmemde özellikle soruyor doktorum d vitaminini alıyorsun değil mi diye. Demek ki önemli
Ya ben de aliym en iyisi🥲 Burada sordum aslında bazılarının doktorları gerek görmemişti. Benim de gittiğim ikinci doktor ağzıma bakıp d vitaminini sordu. Kendi doktorum gerek yok dedi. Ne yapacağımı şaşırdım

Ş
Yaa ne güzel 🧿🧿 Benim daha bir milyon tane eksiğim var. Onun dışında çamaşırlar yıkanmadı, ütülenmedi. Kendime hiçbir şey alamadım henüz 😔

bir şey sormak istiyorum. Kıyafetlerin etiketlerini söküp ondan sonra mı yıkadınız? Benim becerim sıfırda kıyafetler yırtılır diye korkuyorum
Yalnız değilsin ben de henüz yıkama ütüleme yapmadım. Halledeeeriz elbet ☺️
Etiketleri kestim ben. Yenidoğan ve 0-3 ayı güzelce kesersen diğerlerini müthiş kesemesen de sorun olmaz diye düşünüyorum. Benim de hepsi müthiş olmadı. 😅

Evet önce etiket kesip , iç dış ip var mı kontrol edip öyle yıkadım. Minik terzi makasları var onunla kestim. Korkma birşey olmaz canım

Evet önce etiket kesip , iç dış ip var mı kontrol edip öyle yıkadım. Minik terzi makasları var onunla kestim. Korkma birşey olmaz canım
Ayy gidip minik terzi makası alayım o zaman. Annem eylül sonu ekim başı gelecek. Kayınvalidem yazlıkta, o da eylül başında gelecek. Zaten yapabilirler mi onu da bilmiyorum. Her şeyi toplayım terziye mi gitsem acaba 🤣🤣

Ay yalnız değilmişim kızlar. Terlemem uzun zamandır var onun normal olduğunu anladım ama böyle kötü kokular salmıyordum hiç 🙈🙈 Direkt tenime temas edecek rollon deo kullanmak istemiyorum kıyafetime parfüm sıkıyorum. Şimdi sivenonun rollonunu sipariş verdim bakalım %100 doğal koku önleyici diyor umarım işe yarar 😅😅
Ya evet yalnız değilsin ter gibi değil ama bende kendimi ekşi gibi kokuyor hissediyorum gece ter basınca 😞 sinir oluyorum hiç ter kokmam normalde şimdi boynumun altı ve saç diplerim çok terliyor ayy Allahım neyse yaz bitince belki rahatlarız🥺

Kızlar ben yine çok gerginim ya. Esimle bebegin odasinin cekmeleri icin kulp almistik gitmis kendisi montelemis, ben ikimiz yapariz diye düşünmüştüm ve sonra da bana gel bak nasil olmus vs de demedi. Oncesinde de annemle ben salonda otururken yatakodasina gitmis uyumus hic ben uyuyorum vs demeden. Bireysel takildigi zaman cok sinir oluyorum. Normalde de asla sıkmam zaten kendisi video izler telefondan hep. Normalde asiri dusuncelidir fedakardir ama bu bireyselcilik huyu beni delirtiyor

O da bende ilk hamileliğimde çıkmıştı hep sağıma yatıyordum hamilelikte sola yatılıyormuş çünkü bebekten dolayı çoğu denge diyim sağda kalıyormuş mesela böbreğin üstüne yatıp sıkıştırdıkça içinde idrar kalıyormuş ve şişiyormuş sonra soluma yattım hep düzeldi daha kalmadı
Aaaa ben solumda yatiyorum genelde canimm

X