Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete uc gun kala coooook silik cikmisti. Yarin testi tekrarlayin ya da bekleyin.

Bende gecen ay kimyasal gebelik yasadim galiba. Daha öyle birsey basima hic gelmemisti 3 gün kala 2 testimde pozitif cikmisti silik sekilde ertesi gün tekrar negatif cikti 3 gün sonra da adet oldum. Bu kez cok ümitliydim ama yine olmadi

Evet ilk idrarla. Test kutusunda T altindaki çizginin rengi farkli olabilir yazılıyor daha acik daha koyu anlaminda

insanın kafası karışıyor. yani olmasa be diye çıksın o belli belirsiz çizgiler. inşallah sağlıkla gelsin bebişiniz.

Canım benimde oyleydi hatta kimyasal die mi düşündüm sonraki gun yaptigimda daha da koyulasti tatlim . Su an pek fark olmaya bilir canim icini ferah tut insallah sende bizimlesin tatlim
Cok teşekkür ederim kizlar iyi ki varsiniz karapisso Kani verdim. Bir cafeye gelip oturdum biseyler icip eve gececem

Kızlar ben bugün pek girmicem. Evimle ilgilenicem temizlik falan yapicam. Sonrada güzel bir kek yapıp annemgile gideceğiz akşam yemeğine tabi daha çok var ama ben ünlü bir blogger olduğum için takipçilerime söyleyim de merak etmesinler dedim . Görüşürüz kızlar

kızlar yarın hanginizin kontrolü vardı? benimle hemen hemen aynı haftada olan birisi daha vardı sanki ama kimdi hatırlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…