Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok karbon karbon olmaz mı ya. Var ya bebe olmasa kafama göre takılcam. Ya düzgü ne besleyemezsem kafasındayım hep öff. Anne olmak zormuş cidden🥲🥹 artık akşamları protein alıcaz napalım 🥲
Çorba falan soyleyebılcegın bıyer varsa corbada olur canım,ben corbada cok ıcıyorum,ama öğlenleri genelde bıraz daha karbonhıdrat agırlıklı öğünler evden götürünce, sabah yumurtamı vs yersen aksam et balık tavuk turevı bısıyler dengelersın

Kızlar avakado demişken benim avakadolar olgunlaşma yolunda bozuluyor nasıl bozmadan olgun hale getirebilirim
Nerden alıyorsun? Ben de aldığımda öyle oluyordu. Normal file türü yerden alıyordum. Sanırım eski avokadolar nasıl oluyor bilmiyorum donduruyorlar mı anlayamıyorum. Alışveriş sitesinden aldım. Yarın gelir büyük ihtimal memnun kalırsam size de söylerim. Sağolsun satıcı hamile olduğumu duyunca size özel paket yapıp yollayalım dedi. Umarım düzgün çıkar da hüsrana uğramam 🫤

Çorba falan soyleyebılcegın bıyer varsa corbada olur canım,ben corbada cok ıcıyorum,ama öğlenleri genelde bıraz daha karbonhıdrat agırlıklı öğünler evden götürünce, sabah yumurtamı vs yersen aksam et balık tavuk turevı bısıyler dengelersın
Aa evet çorba da olabilir sağol canımm 😍hepsini not edeyim de gün gün başımın çaresine bakarım 🤗

Nerden alıyorsun? Ben de aldığımda öyle oluyordu. Normal file türü yerden alıyordum. Sanırım eski avokadolar nasıl oluyor bilmiyorum donduruyorlar mı anlayamıyorum. Alışveriş sitesinden aldım. Yarın gelir büyük ihtimal memnun kalırsam size de söylerim. Sağolsun satıcı hamile olduğumu duyunca size özel paket yapıp yollayalım dedi. Umarım düzgün çıkar da hüsrana uğramam 🫤
Bim a101 file karışık alıyorum bazen güzel olgunlaşıyor bazen de bozuluyor neyi yanlış yapıyorum neyi doğru yapıyorum hiç bilmiyorum

Kızlaar kızlaaar bugun hamılelıgımın basından beri ilk kez sabah bı cıktım evden 11 de daha yenı geldım🤭yorgunluktan bittim,şimdide süt kaynatıyorum bebem için yogurt yapıcam🤣hareketlı olmak ne zor sırtım belım ayak tabanlarım heryerım agrıyor ama mutluyum🫠ve yenı guncelleme mıde bulantılarım azaldıııııı🥹🧿🙏🥳🥳🥳sizde sık acıkıyomusunuz?benım cok canuk sekerım düşüyo ya. ıns gebelık sekerı falan cıkmaz annem gebelık seker dengenı bozdu senın dedı
Maşallah sana 🧿 ben de ondan korkuyorum var ya bi anda bir açlık geliyor böyle gurul gurul

Bim a101 file karışık alıyorum bazen güzel olgunlaşıyor bazen de bozuluyor neyi yanlış yapıyorum neyi doğru yapıyorum hiç bilmiyorum
Bir yer de yanlış yapmıyorsun bence avokadolar dandik. Ben bayadıııırrr düzgün avokado görmedim aşeriyorum ama yoook. Son aldığım yer umudum bakalım fiyatı da pahalı değil yorumlar da güzeldi

Kızlar perşembe günü a101e bebek ürünleri geliyor, bakmak isteyen olursa 🌸
küvet çok ucuz değil mi ya trendyolda çok pahalılar
v1wVzkOoYz_1024x1024.png

Ben kullandim, doktorum kullan dedi:)
tamam canım teşekkürler bir de ne için kullanmıştın acaba? benim evde var da, tragusumu deldirmiştim hamileliğimi öğrenmeden bikaç hafta evvel ama sıkıntı oluyor ya. tam iyileşiyor çocuklar bi vuruyor kulağıma gene kötü oluyor ve bu sefer baya kötü oldu. ondan sürcem galiba 🤔😐

X