Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Değerin kaçtı canım hafta sonu perşembe gittim değer 506 tıydı doktr kese gözükmez dedi bakmadı bile şimdi ayın 4 ne var randevum ama devlete aldım bide bu hafta ona gidicem randevu bulamadm
Baktırmadım hiç doktor bakalım dedi gözükmezsse değere öyle bakarız dedi gözükünce bakmadık minik bi kese gördük bebek için erken dedi zaten.
Kız senin kese bu hafta gözükürdü cuma falan 5000 üzerinde karından gözükür dediler

Bu hafta gidicem işte canım bakalım inşallah

İyi yapmıssın cuma ya falan al garanti olsun canım bana doktor on gün sonra gel dedi ben 14 gün sonraya aldım randevuyu, bugün bi kaç tahlil istemişti onları verdim
Orda ne güzel ya istediğin zaman keseyi gör,kalbi dinle. Burda 8 hafta olana kadar seninle görüşmüyorlar bile acil durumlar disinda da 12 haftalik olana kadar da bakmıyorlar ultrasonda

İyi yapmıssın cuma ya falan al garanti olsun canım bana doktor on gün sonra gel dedi ben 14 gün sonraya aldım randevuyu, bugün bi kaç tahlil istemişti onları verdim
Canim naptim sen kese bebek.kalp atisi bisey duydun mu ?
Devlete mi gidiyorsun ozele mi?

ayy kuzum ya
Erkenden uayanirsan boyle olur kiz. Yat dinlen ne kahvesi sabah sabah.

Canim naptim sen kese bebek.kalp atisi bisey duydun mu ?
Devlete mi gidiyorsun ozele mi?
Keseyi gördük canm daha, iki hafta sonra inşallah kalp atışı falan özele gidiyorum ben çalışıyorum sürekli izin al vs yapamıyorum bide devlette yüzümüze bakmıyolar ben ilki de düşük olunca biraz daha ilgilenilsin istiyorum

İki tarafa da gidicem. Dogumu ozelde taheri devlette yaptiricam. Oglumda da boyle yaptim. Saglik ocagina falan kayit actrdin mi? Yoksa kalp atisini mi bekliyosun

İki tarafa da gidicem. Dogumu ozelde taheri devlette yaptiricam. Oglumda da boyle yaptim. Saglik ocagina falan kayit actrdin mi? Yoksa kalp atisini mi bekliyosun
Mecburen açtırdım, tahlilleri yaptırırken canım. Aslında hem devlet hem özel daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…