Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanmıyorum çok şaşırdım ne diyeyim bilmiyorum içime bisey oturdu.
İnsan her ay negatif öğrenince böyle oluyor cnm hepimiz yaşıyorız bunu içini ferah tut hamile kalamayan bi insan değilsn bence ara da verme ama çok da önemseme bidahaki ay. Mutlaka vericektir allah bende senin gibi bekliyorum hep vardır zamanı hayat çok güzel hiç sıkma canını

Kaç haftalık
Kaç hAftalık hamilesin cnmm

Günaydın canım senin regl ne çabuk bittimi aramızda 2 gün vardı seninle zaten benim bat bugün inş kırmızılar gelmez demiyecem çünkü bebiş yoksa gelsin bekletmesin boşuna ama inş vardır hoş sanmıyorum da

Kızlar beta hcg 1 çıktı. Demek ki test bozuktu. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Canım hayırlısı olsun ben de aynı şeyi yaşadım sıkma güzel canını önümüzdeki aylarda hayırlı vakitte sağlıkla gelsin kuzularımız

Hayırlısı olsun canım üzülme Allah zamanını bilir Ekim bize uğurlu gelsin

Aynen canım hayırlısı olsun sağlıkla sıhhatle gelsinler ins

Günaydın kızlar benim kasığımın sol tarafı ağrıyor sabahtan bu yana normal midir sizlerde de var mı aynı durum?

Canım banada drlar iç hastalıkları uzmanı yazmadı kadın doğum drum tüp bebek drum aynı zamanda bu ilaç reçeteli değil dedi 25 mglik başlattı ilk 15-20 gün içinde değer 1.5 olmuştu sende alıp kullanabilirsun eczaneden eutrux (etruks) troid ilaci desen yeterli

Canım benim de hamileliğimi öğrendiğmden beri sağ kasığım ağrıyor rahim büyüdüğü için olur diyorlar ama sorucam doktora gidince

Benımde 1 haftadır solda agrı ve adet sancısı gibi bi karın agrısı var 1 haftadır. pazartesi idrar negatif çıkmıştı ama daha erken diye umut kesmedim bat 1 ekim

kızlar ben pazartesi hsg çektirdim. dünde ovulasyon testinde pozitif yakaladım ama yapıp yapmamak arası bile kalmıştım çünkü daha erken diye. geçen ay 18 de ovulasyon pik yapmıştı bu ay 11 de yapma durumu olabilir mi? yoksa hsgden kaynaklı bir sorunmu sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…