Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim bir sorunum var ve size danışmak istiyorum. Bizim firma da aşçı değişti ve gelen aşçı hijyenden uzak 😢 mutfak pis ve fare falan çıkmış 🤮🤮 öğlen nasıl bi sistem kurabilirim kendime. Sabahları zaten kahvaltı taşıyorum. Her gün göçebe gibiyim yanii.

Kızlar benim bir sorunum var ve size danışmak istiyorum. Bizim firma da aşçı değişti ve gelen aşçı hijyenden uzak 😢 mutfak pis ve fare falan çıkmış 🤮🤮 öğlen nasıl bi sistem kurabilirim kendime. Sabahları zaten kahvaltı taşıyorum. Her gün göçebe gibiyim yanii.
Öğlenleri de taşıcan artık :/ ben yemek yapmaya üşenmesem ben de taşıcam. Kahvaltıyı evde yapıp öğle yemeğini taşıyabilirsin

Öğlenleri de taşıcan artık :/ ben yemek yapmaya üşenmesem ben de taşıcam. Kahvaltıyı evde yapıp öğle yemeğini taşıyabilirsin
Kalkar kalkmaz yiyemiyorum ya 🥴 yemek yaparım önceki günden kalanı alırım da soğuk soğuk yemek 😮‍💨 yeni aşçı bulsalar da rahatlasam ya

Ayy taşımakta zor 🥹 şikayet ettiniz mi peki herkes yiyor bide yazık 😕

İçine sinmiyorsa evden götür canım bende genelde hem kahvaltı hem yemek taşıyorum 🤦🏻‍♀️

İki gündür uyku uyumama durumu bende de var uyusam uyuyabilirim ama uykum yok normalde 11 de uyur 8 de uyanırım. Dün gece 2 de uyudum yine 8 de uyandım ama uykusuzluk vurmuyor bana nedense. Şikayet diyemem onun için 🤭🥰
o uyuyamama son aylarda haftalarda hat safhada olcak 😃 vücut kendini hazırlıyor doğumdan sonraki uykusuz geceler için 😐

Canım acaba kahvaltıyı evde yapıp yemeğini mi yanında taşısan. Ben öyle yapıyorum sabah kalkıp yapıyorum yanımda da bir şeyler götürüyorum

Canım öğle yemeklerini soğuk yiyebileceğin şeyler yap götür mesela tavuklu salata, tabule salatası, kabak mücveri, sebze mücveri, makarna salatası falan gibi. Hem sağlıklı olur hem soğuk da yersin. Ben de çalıştığım dönemde götürüyordum bunları yapardım genelde. Bir de sağlıklı tam tahıllı ekmeklere sandviç falan yapabilirsin. Bence riske atma sağlığını yeme o mutfaktan😔

Ayy taşımakta zor 🥹 şikayet ettiniz mi peki herkes yiyor bide yazık 😕
Tabii ki ettik aşçı arıyorlar ama başvuru bile yok :KK43:
İçine sinmiyorsa evden götür canım bende genelde hem kahvaltı hem yemek taşıyorum 🤦🏻‍♀️
Mecbur öyle yapıcam sanırım:KK43: öğlen için ne götürüyorsun
Canım acaba kahvaltıyı evde yapıp yemeğini mi yanında taşısan. Ben öyle yapıyorum sabah kalkıp yapıyorum yanımda da bir şeyler götürüyorum
Kalkar kalkmaz yiyemiyorum:KK43: sen neler götürüyorsun
Canım öğle yemeklerini soğuk yiyebileceğin şeyler yap götür mesela tavuklu salata, tabule salatası, kabak mücveri, sebze mücveri, makarna salatası falan gibi. Hem sağlıklı olur hem soğuk da yersin. Ben de çalıştığım dönemde götürüyordum bunları yapardım genelde. Bir de sağlıklı tam tahıllı ekmeklere sandviç falan yapabilirsin. Bence riske atma sağlığını yeme o mutfaktan😔
Ay sağol canımm not alayım hepsini😘

Tabii ki ettik aşçı arıyorlar ama başvuru bile yok :KK43:

Mecbur öyle yapıcam sanırım:KK43: öğlen için ne götürüyorsun

Kalkar kalkmaz yiyemiyorum:KK43: sen neler götürüyorsun

Ay sağol canımm not alayım hepsini😘
Ben sabah çok donanımlı kahvaltımı yapıyorum. Kendini alıştır bence. Yumurtasından peynir zeytin salatalık domatesine kadar vs. Bunu 6.30 -7.00 gibi yiyorum. 11.00 de okulda öyle ağır yemek almıyorum yanıma çünkü 3 gibi eve geliyorum bana yetiyor yediklerim. 11.00 deki öğünüm genelde patates haşlaması, patates salatası, ya da yine kahvaltı türü şeyler, yumurta içerikli besinler, canım ne isterse onu hazırlayıp koyuyorum. Mutlaka kuru incir, kayısı, çiğ kaju, çiğ fındık, çiğ badem gibi kuruyemişlerimi alıyorum. Yanına da süt. Tahıllı ekmek.Muz ve elma da oluyor genelde.Bolca su. Eve geldiğimde de yemek hazırlıyorum

Ben sabah çok donanımlı kahvaltımı yapıyorum. Kendini alıştır bence. Yumurtasından peynir zeytin salatalık domatesine kadar vs. Bunu 6.30 -7.00 gibi yiyorum. 11.00 de okulda öyle ağır yemek almıyorum yanıma çünkü 3 gibi eve geliyorum bana yetiyor yediklerim. 11.00 deki öğünüm genelde patates haşlaması, patates salatası, ya da yine kahvaltı türü şeyler, yumurta içerikli besinler, canım ne isterse onu hazırlayıp koyuyorum. Mutlaka kuru incir, kayısı, çiğ kaju, çiğ fındık, çiğ badem gibi kuruyemişlerimi alıyorum. Yanına da süt. Tahıllı ekmek.Muz ve elma da oluyor genelde.Bolca su. Eve geldiğimde de yemek hazırlıyorum
Maaşallah🧿🧿 ben de kahvaltıda bebişe yarayan şeyler yemek istiyorum ama tek başıma hiç alışkanlığım yok. Eşimle olursak yapıyorum az çok ama inş alışıcam tek olduğumda yemeye de. Motive oldum okuyunca 🙏🏻❤️

Kızlaar kızlaaar bugun hamılelıgımın basından beri ilk kez sabah bı cıktım evden 11 de daha yenı geldım🤭yorgunluktan bittim,şimdide süt kaynatıyorum bebem için yogurt yapıcam🤣hareketlı olmak ne zor sırtım belım ayak tabanlarım heryerım agrıyor ama mutluyum🫠ve yenı guncelleme mıde bulantılarım azaldıııııı🥹🧿🙏🥳🥳🥳sizde sık acıkıyomusunuz?benım cok canuk sekerım düşüyo ya. ıns gebelık sekerı falan cıkmaz annem gebelık seker dengenı bozdu senın dedı

Ben de 8:30 iş başı yanıma zeytin peynir yumurta salata siyez ekmeği ceviz alıyorum. Şimdi avokado sipariş verdim. Öğlene kadar acıkmıyordum işte. 10 gibi bi kahve. Öğlen yemek yiyip. 3 gibi meyvelerimi yiyordum. Eve gidene kadar gene acıkıp kuruyemiş yiyordum 😂 17:30 paydos işte günüm uzun, bakalım bi çare bulcaz

Canım sabahları tost yap koy yanına,yada makarna salatası,bazen sımıt al peynır sımıt domates salatalık,genelde boyle yıyorum ben öğlenleri😊 maya91 maya91
Çok karbon karbon olmaz mı ya. Var ya bebe olmasa kafama göre takılcam. Ya düzgü ne besleyemezsem kafasındayım hep öff. Anne olmak zormuş cidden🥲🥹 artık akşamları protein alıcaz napalım 🥲

Kızlar perşembe günü a101e bebek ürünleri geliyor, bakmak isteyen olursa 🌸

Eklentiler

• IMG_4604.jpeg
    IMG_4604.jpeg
    150,2 KB · Görüntüleme: 0
X