Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlı günler olsun kızlar. nasılsınız bugün. melek ve mucizesi iyi oldunmu biraz. Kurumus-Maskara bugünki testini bekliyoruz. kızlar bu halsizlik baş dönmeleri geçsin inşallah. bana dua edin inşallah. uzanmak istiyorum sürekli. Yemek yapasım yok . inşallah darısı isteyenlere olsun en kolay en hayırlısı.

Haftalar ilerleyince böyle oluyor dimi, Allah yardım etsn canım

Merhaba, ankara içinde önimüzdeki 15 gün içerisinde yenidoğan çekimi yapacağım, model aramaktayım. 15 günü geçmemiş kız ve ya erkek 2 çekim yapmak istiyorum.

Teşekkür ederim :)

Kızlar testi tekrarladım az önce ilk 5 dakika da çok çok silik çıktı dünkinden daha belirgin. Ama dünkini testi yaptiktan yarım saat sonra çekmistim şimdi bunuda yarım saat bekleyip öyle cekicem

Hanımlar bişey sormak istiyorum bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Benim TSH değerim ilk yaptırdığım tahlilde 6.12 çıktı ilaca gerek yok dediler 2 ay sonra tekrarladım 4.16 çıktı. Başka bir doktora gösterdim bu sonucu oda aynı şeyi söyledi ilaç yazmadı. Fakat ben kime soruyorsam bu değerle ilaç kullandıklarını söylüyorlar. Başka bir doktor buldum ona gitmeye karar verdim adetimin 3.günümü ölçülüyor bu TSH değeri yoksa herhangi bir gün gitsem ölçüm yaparmıla ?

Kızlar benim de sabah erken gebelik testinde idrarda silik çizgi çıkmıştı
Dün beta hcg 4,06 idi bugün 3,60 geldi
Ara lekelenmem de olmuştu ama benim sanırım batta kanamam olacak gibi

Kizlar benim adete 3 gün kaldi dün aksamdan beri galiba böyle islaklik hissediyorum hep silince ama su sanki ne kivam ne renk var sadece su. Bayahissediyorum ama bugün de adet agrilarim basladi kasigim belim dizlerim gögüslerim de sisti galiba olmadi bende adet olacagim. Test de negatif cikti ve ümidim kalmadi artik

Selam kizlar gozlerimi acamiyorum resmen ya aksam 11 12 de uyuyorum sabah 9 da kalkiyorm sanki hic uyymamisim.
Bugunde oglumu biraktm uyumusum uyaninca aklim cikti bi zipladim yerimden cocugu unuttum diye. Neyse ki daha vakit varmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…