Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bugün pek girmicem. Evimle ilgilenicem temizlik falan yapicam. Sonrada güzel bir kek yapıp :hamarat:annemgile gideceğiz akşam yemeğine:kk77: tabi daha çok var ama ben ünlü bir blogger olduğum için takipçilerime söyleyim de merak etmesinler dedim :deli:. Görüşürüz kızlar :KK200:

işin gücün kolay gelsin . ben bekliyorum kan sonucunu. aldığında yaz biZe güzel haberlerle gel. midem bulanıyor akşamdan beri. galiba bebeğimin kalp atışları başladı. benimkiler canlanırken çok fena oluyorum ben.

Tatlım benim de yakın ama kalp atışı için cumartesi gideceğim. Geçen hafta şükür bi keseyi gördük. :dua:

Kalp atışı için kaç gün sonra gelin dedi doktorunuz . ben gittiğimde 5+4 günlüktü. tam 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı.

İnşallah güzel haber verirsin canım benim. Aynen yumurtlamadan sonra insan sabırsızlanıyor benimde 5 gün kala bişey yoktu 2 gün kala çok şükür pozitifti senden haber bekliyorum Allah gönlüne göre versin.
Tesekkur ederim. Nedense bu msj cok mutlu etti beni :) insllh guzel haberi veririm. Zaten eşimden bile once sizle paylasicam buyuk ihtimal :)

Herkese iyi geceler

Bugün şükür reglim bitti ve kendime geldim.Rahatladım.

Zeze _skcn Zeze _skcn Kuzum ne yaptın.Hizli hızlı geçtim sayfaları umarım gelmez kırmızılar.
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Bende ilk testinde gördüm çizgiyi.Umarim kan tahlilinde müjdeli haberi alır ve bizi sevindirirsin .

Sayfaları okudum şükür iyisiniz.
Sevsev12 Sevsev12 Rapormu aldın sen.Dinleniyorum demişsin .
karapisso karapisso ince düşünceli naif arkadaşım daha iyiyim şükür ama hala regl olmanın şokunu atlatamadım.Bu ay her aydan daha umutluydum ama elbet vardır Rabbimin bildiği.Sağlık olsun.

Kızlar hepinizi öptüm .

Kızlar ben bugün pek girmicem. Evimle ilgilenicem temizlik falan yapicam. Sonrada güzel bir kek yapıp :hamarat:annemgile gideceğiz akşam yemeğine:kk77: tabi daha çok var ama ben ünlü bir blogger olduğum için takipçilerime söyleyim de merak etmesinler dedim :deli:. Görüşürüz kızlar :KK200:

Canım kanı verdin mi sonucunu merak ettim

Herkese iyi geceler

Bugün şükür reglim bitti ve kendime geldim.Rahatladım.

Zeze _skcn Zeze _skcn Kuzum ne yaptın.Hizli hızlı geçtim sayfaları umarım gelmez kırmızılar.
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Bende ilk testinde gördüm çizgiyi.Umarim kan tahlilinde müjdeli haberi alır ve bizi sevindirirsin .

Sayfaları okudum şükür iyisiniz.
Sevsev12 Sevsev12 Rapormu aldın sen.Dinleniyorum demişsin .
karapisso karapisso ince düşünceli naif arkadaşım daha iyiyim şükür ama hala regl olmanın şokunu atlatamadım.Bu ay her aydan daha umutluydum ama elbet vardır Rabbimin bildiği.Sağlık olsun.

Kızlar hepinizi öptüm .
Yok kuzum rapor almadim cok şükür akıntının devami gelmedi bide progesteron kullaniyom onlem amacli. Karnim cok agriyor sadece cok fazla sancim var

X