2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Yaa çok sevindim darısı başıma ve tüm isteyen anne adaylarına inşallah 23 Ağustosta transferim var. Ben çok stres yaptım galiba bu değerler yüzünden. Adetin 20. Gününde benim degerler doktorun istediği şekilde yükselince 6 gün sonra da transfere karar verdi şükür. Benim ikinci transferim inşallah son da olur hayırlısıyla..
İnşallah herşey hayırlısıyla gönlünüzce olur🤗 Transfer sonrası mutlu haberlerinizi alırsınız inşallah tüm bekleyenlerle birlikte ♥️🧿🤲

aranızda en eski ben varım gali eskişerden kiöseyi göremedim mayıs ayında arkalı önlü hep beraber transfer olup cogumuz pozitif haberi almıştık şükür ben 18+2 deyim sormak istedikleriniz varrsa sorablirsinn banada gcen hafta doktorum bel açıklıgı testi istedi şükür risk geubunda degilim isteyeblir doktorunuz kızlar bn bnu bilmiyordm mesala yeni ögrendim😍

aranızda en eski ben varım gali eskişerden kiöseyi göremedim mayıs ayında arkalı önlü hep beraber transfer olup cogumuz pozitif haberi almıştık şükür ben 18+2 deyim sormak istedikleriniz varrsa sorablirsinn banada gcen hafta doktorum bel açıklıgı testi istedi şükür risk geubunda degilim isteyeblir doktorunuz kızlar bn bnu bilmiyordm mesala yeni ögrendim😍
Benim de 17. Hafta bitti şükür. Cuma günü ben de afp mom testi verdim. Sanırım bu test bahsettiğiniz. İlk isteyince korktum hatta :) 1 haftada çıkıyo şimdi onun sonucunu bekliyorum. 10 eylülde de ayrıntılı ultrasona gircem bakalım 🥹

Bu bahsettiğiniz test devlet hastanesi mi istiyor tam olarak niçin yapılıyor
3lü veya 4lü taramanın içindeki bir testmiş. 2li taramam düşük risk çıktı ama bu testi de istiyorlarmış sanırım. Ben özele gidiyorum devlet hastanesindeki süreçleri bilmiyorum ama istiyorlardır herhalde. Spina bfida diye bir hastalık, omurga rahatsızlığı. Onun tespiti için de kullanılıyormuş

Bende 14 haftalik oldum. 15+4 te kontrolüm var acaba o zaman cinsiyeti belli olur mu artık. 12 haftalikken bacak arasına bakmisti ama daha cok küçük bisey soylemicem demisti doktorum.

Benm 10 haftada net sekilde erkekti ama sonraki haftalar kendini gostermedi3 hafta once kontrolum vardi 98 kiz dedi suan 19 haftadayiz bilmiyorum sonu ne olacak😀

Teşekkürler. İzmirdeyim ben. Doktor bi kaç firma önerdi, eurofins, panorama bi de nipt plus dokucell diye. Fiyat aldım 370-420 dolar arasında fiyat veriyolar. Bakalım biraz daha araştırıcam sanırım
Canım bana da doktorum nipt plus ( dokucell)’i önerdi.
Sen hangi şirkette yaptırdın? Bu şirket güvenilir mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Benim de Eylül’ün ilk haftası gibi yaptırmam lazım. Araştırma yapıyorum.

Canım bana da doktorum nipt plus ( dokucell)’i önerdi.
Sen hangi şirkette yaptırdın? Bu şirket güvenilir mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Benim de Eylül’ün ilk haftası gibi yaptırmam lazım. Araştırma yapıyorum.
Ben fetal dna yaptırmadım, son anda vazgeçtim tarama yaptırdım. Ama dokucell dahil 3 firmayla görüştüm en içime sinen dokucell oldu. Hatta kordon kanı saklatıcam bu firmaya doğumda.

Ben fetal dna yaptırmadım, son anda vazgeçtim tarama yaptırdım. Ama dokucell dahil 3 firmayla görüştüm en içime sinen dokucell oldu. Hatta kordon kanı saklatıcam bu firmaya doğumda.
Canım teşekkür ederim cevabın için ❤️
Ben Dokucell yazınca internete kordon kanı bankacılığı ile ilgili bir websiteleri çıkıyor. Fetal dna ile ilgili bilgi göremedim sitelerinde. Yanlış yere mi bakıyorum? Websiteleri hangisi?

Canım teşekkür ederim cevabın için ❤️
Ben Dokucell yazınca internete kordon kanı bankacılığı ile ilgili bir websiteleri çıkıyor. Fetal dna ile ilgili bilgi göremedim sitelerinde. Yanlış yere mi bakıyorum? Websiteleri hangisi?
Rica ederim 🌸 nipt plus diye geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Dokucell kısmındaki iletişim bilgilerini arasan da doğru yetkiliyi yönlendirirler. Arayarak tane tane anlatıyolar

Kızlar merhaba. İçinizee önlem amaçlı serklaj olan oldu mu? Serklaj sonrası sürekli yatıyor musunuz?

aranızda en eski ben varım gali eskişerden kiöseyi göremedim mayıs ayında arkalı önlü hep beraber transfer olup cogumuz pozitif haberi almıştık şükür ben 18+2 deyim sormak istedikleriniz varrsa sorablirsinn banada gcen hafta doktorum bel açıklıgı testi istedi şükür risk geubunda degilim isteyeblir doktorunuz kızlar bn bnu bilmiyordm mesala yeni ögrendimm

Merhaba bende Eskişehir’den yazıyorum. 16 haftalık gebeyim bende. Doktorunuz kim acaba? ☺️

Ben denedim hatta 3 gün yazıyordu ben sadece 1 akşam yapabildim. 2 aydır hamileyim. Daha önce aşılama da denedik fakat sonuç alamadık. Bu kürle karşılaştım ilk defa bitkisel bir yöntemi denemek istedim. Bu olmasaydı tüp bebek tedavisine başlayacaktım. Şans vermenizi tavsiye ederim. Keşke daha önce yapsaydım demiyorum çünkü gerçekten zamanı geldiğinde bişeyler bir araya geliyor vesile oluyor tüm evren bize hizmet ediyor ve yavrularımızı bize getiriyor Allah’ın izniyle. Umarım her şey istediğiniz gibi olur🤲🌺
Merhaba, adetten kaç gün sonra denedinz, hayırlı olsun bebişniz 🌼ben de denemek istiyorum da
Ben denedim hatta 3 gün yazıyordu ben sadece 1 akşam yapabildim. 2 aydır hamileyim. Daha önce aşılama da denedik fakat sonuç alamadık. Bu kürle karşılaştım ilk defa bitkisel bir yöntemi denemek istedim. Bu olmasaydı tüp bebek tedavisine başlayacaktım. Şans vermenizi tavsiye ederim. Keşke daha önce yapsaydım demiyorum çünkü gerçekten zamanı geldiğinde bişeyler bir araya geliyor vesile oluyor tüm evren bize hizmet ediyor ve yavrularımızı bize getiriyor Allah’ın izniyle. Umarım her şey istediğiniz gibi olur🤲🌺

X