Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Masallah canım cok sevindim bende 15 mayısta kavustum yavruma allah hayırlısıyla buyutmeyi nasip etsin herkese nasılsın iyisin degilmi

kuzum lohusalık nasıl olabilir
elhamdülillah sağlığımz yerinde ama ben inişli çıkışlı bir haldeyim. senin nasıl gidiyor ?

kuzum lohusalık nasıl olabilir
elhamdülillah sağlığımz yerinde ama ben inişli çıkışlı bir haldeyim. senin nasıl gidiyor ?
Valla bende öyleyim diğer kızıma karsı vicdan yapıyorum sanki ona haksızlık yapmısım gibi sanki onla artık col ilgilenemicem gibi sacma sapan düşünceler lohusalık iste hep neyse bebisin ismini. Ne koydunuz canım neyde karar verdiniz

yaaa işte hepsi lohusalıktan. yoksa ne mutlu abla oldu oda , inşallah çok geçmeden iyi oluruz , Allah sağlık afiyet versin.
ZeynepRana koyduk canım. .sizin neydi. ?

Canım gogus yaran oldumu hic benim kötü oldu napcam bilmiyorum ya psikolojimide etkiliyor

benim ilkinde olmuştu. çok fena hemde. kanıyordu sürekli. birde kızım ısırırdı uçları koparIR gibi. tek çare kantaron yağı oldu. çok iyi geldi. sende sür ucunu kuru tut.

karapisso Vefalı arkadaşım gözün aydın çoook sevindim.aklimda en son erkek diye kalmış şaşırdım sen kız yazınca.Saglikla huzurla büyüt inşallah yavrunu.Kizimin adı da Zeynep Ezel.Adas olmuşlar ne güzel

everytime_night Şura da sağlıkla büyüsün inşallah

Kurumus-Maskara seninde az kaldı ne güzel

Bende durumlar aynı. Hamile kalamadım ama var bunda da bir hayır. Herkesin çok çocuğu olmasın yani benim kızda tek olsun ne yapayım.

Hepinizi öpüyorum

ayyy içimi erittin beee. O nasıl söz. olsun inşallah duacıyım Size . her nasip vaktine esir derler inşallah en kısa zamanda Zeynep Ezel'é kardeş nasip eder Rabbim. üzdün beni ya... daha çok dua edeceğim inşallah.

evet teyzesi bizimkiler ilk erkek dedi.sonra kız. ondan aklında erkek kalmış.

şükürler olsun 2 sezeryan sonrası normal doğumla bereketli bol rızıklı kızımı kucağıma aldım. Rabbim isteyen herkesé can sağlığı ile nasip etsin.

Daha nasılsın neler yapıyorsun. uzak kaldık baya.

daha vakit var bekle inşallah bir iki gün kala telrarlarsın. üzülme stres yapma zamanını bekliyordur annesi.
adetime 3 4 gun kala bu sabah test yaptim canim ve negatif cikti sanirim hamile degilim ve cok uzuldum gogus uclarim dokundum halde agirmaya basladilar adet olucam heralde

adetime 3 4 gun kala bu sabah test yaptim canim ve negatif cikti sanirim hamile degilim ve cok uzuldum gogus uclarim dokundum halde agirmaya basladilar adet olucam heralde

üzülme hayırlı vakitte gelsin kuzucupun. stres yapma inşallah en kısa zamanda nasip eder Rabbim

Teşekkür ederim canım cok saol

6

Canımsın sağol. Bende dua ediyorum devamlı ama bazen kabullenmeyi de bilmek gerek.3 yılı geçti uğraşıyorum demek var bunda da bir hayır napalim.
Ben hep dua ederken benden önce hiç olmayana,evlat diye yanana nasip et Allah'ım diyorum.Hakkimizda hayırlısı.Rabbimin verdiği de vermediği de imtihan.
Zeynep nasipli demek negüzel
Adıyla ve sağlıkla büyüsün inşallah.
Buralara pek bakmaz oldum ben. Aklım kalmasın diyorum ama arada dayanamayıp bakınıyorum yinede :)Zaten kimse yazmıyor aylardan beri.Bari doğurdum falan yazsalardı ama neyse artık.
Öptüm canım

Allahım herkese kolaylıklar versin.
Sizede en hayırlısı neyse nasip etsin. olmayanlarada versin tabi. negüzel başka kardeşlerini düşünüp dua ediyorsun. bu ince düşüncen hürmetine Allahu teâlâ sanà güzel nasibini yollasın en kısa zamanda. Zeynep Ezel'imiz abla olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…