Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sevgili anneler benim 10+3 ama kotlarım sıktığı için giyemiyorum. Havalar soğuk elbise etek sezonunu da kapatmak istiyorum. Çalışırken giyilebilecek pantolon önerisi olan var mı? Oysho ve artış markaları geçmişti daha önce ama hangi ürünleri deneyimi olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim.
Bu arada pantolonların önüne takılan aparatlardan aldım. Bence hiç kullanışlı bir şey değil 😊
Ben Oyshodan flare paça olan pantolondan siyah ve bej aldım; tayt gibi durmasını istemedim işe gittiğim için; gelince fotosunu atarım. Beli lastikli pantalonlar da aldım kendime koton’dan; bir de uzun penye elbiseler aldım zara’dan; esnek kumaşlı olanlardan.

Eklentiler

• IMG_7288.jpeg
    IMG_7288.jpeg
    51,2 KB · Görüntüleme: 21
Canım çiğ köfte çekiyor, doktora da sormadım ama zaten etsiz yapıyorlar yesem bişi olur mu sizce? Bir yandan midem bulanıyor bir yandan böyle çiğ köfte ile milkshake falan içmek istiyorum 😂
Valla ben yiyorum arada. Doktorumda güvendiğiniz markaysa ve etsizse yiyebileceğimi söyledi bence arada bir yemenin zararı olmaz 🌸

Ben Oyshodan flare paça olan pantolondan siyah ve bej aldım; tayt gibi durmasını istemedim işe gittiğim için; gelince fotosunu atarım. Beli lastikli pantalonlar da aldım kendime koton’dan; bir de uzun penye elbiseler aldım zara’dan; esnek kumaşlı olanlardan.
Bundan beezuus beezuus da memnun oldugunu söylemişti, bende geçen sezonki var fakat göbeğime biraz sert geliyor, sporda dümmdüz göbeği sabitliyordu ama tabi bu seneki değişmiş olabilir belki göbeği daha rahattır. Ben de oyshodan modal pantolon ve hamile pantolonu aldım. Göbek kısmı çook büyük şimdilerde katlayarak giymeyi planlıyorum ama öyle ki son aylara kadar rahat ettirir. Tavsiye ederim

Sevgili anneler benim 10+3 ama kotlarım sıktığı için giyemiyorum. Havalar soğuk elbise etek sezonunu da kapatmak istiyorum. Çalışırken giyilebilecek pantolon önerisi olan var mı? Oysho ve artış markaları geçmişti daha önce ama hangi ürünleri deneyimi olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim.
Bu arada pantolonların önüne takılan aparatlardan aldım. Bence hiç kullanışlı bir şey değil 😊
İşte bendekinin belinde böyle plastiğimsi sert bir yüzey var göbeği 0lamak için, geçen sezon almıştım, şimdi bebişi sıkıştırmayayayım diye oyshodan sadece hamile pantolonu ve çok geniş modal eşofmanlara baktım.

Eklentiler

• IMG_9925.jpeg
    IMG_9925.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba değerli anne adayları,
bu tatlı süreci hep birlikte geçiriyoruz🤰🏻

Hastane çıkışı hazırlarken öncelikle yeterli boyutta bir valiz gerekiyor. Bunun dışında;

Anne için;
  • Lohusa takımı (2 takım yeterli olacaktır)
  • Bol miktarda iç çamaşırı/atlet, terlik
  • 1-2 çift çorap
  • Lohusa pedi, depend
  • Havlu
  • Taburcu günü için rahat kıyafetler
  • Göğüs pompası ve göğüs pedi
  • Emzirme sütyeni
  • Göğüs ucu kremi
  • Şampuan ve saç kremi
  • Diş fırçası ve diş macunu
  • Vücut nemlendirici losyon ve dudak kremi (çekim için makyaj yapacaksanız makyaj malzemesi, bebeğe gelmemesi için çok uçuşan toz malzeme kullanılmaması tavsiye ediliyor)
  • Tesettürlüyseniz pamuklu şal ya da eşarp
  • Kirli kıyafetler için torba (poşette olur).
Bebek için;
  • Tulum
  • Çıtçıtlı body,
  • Eldiven, zıbın, yelek veya hırka
  • Çorap
  • Şapka (bunların hepsi hastane çıkışında mevcut, 2 adet hastane çıkışı yeterli olacaktır)
  • Ağız mendili (5adet yeterli)
  • Banyo havlusu (bazı anneler tarafından gerek görülmüyor)
  • Mevsime uygun kalınlıkta battaniye (hem puset içine hem bebeğe olmak üzere iki adet yeterli)
  • Biberon ve emzik (bazı anneler tarafından gerek görülmüyor)
  • Alt değiştirme örtüsü
  • Bebek bezi (10 adet yeterli olacaktır),
  • Islak mendil, temizleme pamuğu
  • Pişik kremi
  • Bebek şampuanı (bazı anneler tarafından gerek görülmüyor)
  • Puset, anakucağı.
Doğumdan hemen sonra hem annenin hem de bebeğin giyeceği kıyafetleri ayrı bir torbaya koyup üzerine “hemşireye verilecek” ibaresi yazmanız kolaylık sağlayacaktır.

👉🏻🧴Kullanabileceğiniz temiz içerikli örnek pişik önleyici krem markaları;
Badger, bubchen, earthmamaorganics, ecowell, evomere, incia, kokosobaby, mambinoorganicsskincare, minorisbaby, mumsynatural, naturalivebeuty, penaten, purmama, shooshatrulyorganic, yesilmarka pişik kremi.

👉🏻🧴 Kullanabileceğiniz temiz içerikli örnek şampuan markaları;

Agarta, babyme, ecowell, earth mama, evomere, halallesofficial, hipp, logona, mambinoorganicsskincare, minidolin, minoris, naturalivebeuty, siveno, yeşil marka, thinkbaby, urtekram organik, biopedia, mk bebek şampuanı, dermakidda, moms green kids, baby Icon.

👉🏻🧴 Kullanabileceğiniz temiz içerikli örnek bebek çamaşır deterjanları;

Babyme granül, momsgreen, dalan granül, dalin granül, duru granül, ugreenclean, incia, minoris, siveno, roa.
Harika bilgiler ellerine sağlık kuzum, yarın iş yerinde bilgisayarı açıkça toparlarım eklerim en başa☺️

Evet bakıyorum genelde tayt türü şeyler dar paça olmasa dahi. Koton'a da bakayım o zaman ben. S sushimushi belinin sıkabileceğini söylemiş. Siparişleriniz gelince nasıl olduklarını paylaşabilirseniz çok mutlu olurum 🥰

İşte bendekinin belinde böyle plastiğimsi sert bir yüzey var göbeği 0lamak için, geçen sezon almıştım, şimdi bebişi sıkıştırmayayayım diye oyshodan sadece hamile pantolonu ve çok geniş modal eşofmanlara baktım.
Sizin aldıklarınızı hatırlıyorum, paylaşmıştınız. Yumuşak dokulu pantolon olarak geçen sizce uzunca zaman giyilebilir mi? Bir de kışa uygun mu sizce? Hamile pantolonlarını daha az tutup doğumdan sonra da gidebileceğim şeyler almak daha mantıklı.

X