Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Mümkün olsa pijama ile yaşamak istiyorum 😢
Zaten sürekli kusuyorum, hayattan soğudum.
Ve evet sizler gibi karnım sürekli şiş sanki. Hiç böyle hayal etmemiştim hamileliği…
Annem bugün hamileliğin ilk 3 ayı 3 sene gibi geçer dedi. Haklı
Üstelik sizde var mı bilmiyorum ama benim akli melekelerim yerinde değil 🤣
Ya cidden bende bi saflaştım akıl edemiyorum bazı şeyleri zeka anneden geçer dedikleri bu olsa gerek 🤣

Merhaba, ben gebeliğimin ilk gününden beri burda her yazılanı okudum, ama malsef benim gebeliğim 7.haftada düşükle sonuçlandı.. Ben gebe kalmadan önce ne kadar gebe kalmakta zorlanan insan varsa onlara sürekli dua ederdim.. şimdi hepsinin çocuğu var çok şükür.. bu sefer de ben sizden istiyorum, gebelerin duası kabul olurmuş, lütfen siz de bize sağlıklı uzun ömürlü çocuklar doğurmayı nasip etmesi için dua eder misiniz.. 🤲🏻♥️😔

13 haftalık kız bebisimiz dün öğrendim ❤️

Eklentiler

• 1000003878.jpg
    1000003878.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 20
Ay benim de ya, öğleden sonra karnım çok şişiyor sanki 3 kişilik yemişim gibi halbuki bişey yediğim yok 😂 pantolon felan hiç rahat edemiyorum hep lastikli şeyler istiyorum 😂
Evet gerçekten en kilolu olduğum zaman bile böyle bi göbeğim olmuyodu, bir tane poğaça yiyorum hop 4-5 aylık göbek cıkıyor😅 Kabızlık sorunum da yok artık ama anlamadım öğlenleri neden böyle. Lastikliler aşırı rahat, neyse ki markalar bu sene bizi düşünüp bol bol yapmış😂

X