2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

benim ikşnayrı doktora gidiyorum devletteki girtigim doktor ikili taramada gördü cinsiyeti yüzde doksan kız dedi 17 haftamda tekrar cinsiyet icin özele gittim oda kız dedi 17 de görülmesi lazm ama pozisyon uygun degilse göremiyorlar

Kızlar merhabalar. Nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor. Bebislerinizi hissediyor musunuz artık. Biz 15 haftalik olduk hala hareketlerini hissetmediğim icin hamile gibi hissetmiyorum kendimi. Sizde durumlar nasıl. Bizim tüp bebekle olduğu için diğerlerine göre daha fazla endişeleniyorum. Umarım her şey yolundadır.

Hayır aksine hiçbir belirtim olmadı. Midem bulandı 1 yada 2 gün oda grip oldum o yüzdenmiş. Doktorum da asla bir belirti aramamamı söylemişti kasıklarım ağrıyordu regl ağrısı gibi tutmadı diye düşünmüştüm hatta :)
Bende de hiç belirti yok transfer günüyle 7. Günüm bugün inşAllah tutmuştur 🙏🤲

İnşallah hayırlı guzel haberler alırsınız. Ben test yaptım pozitifi gördüm belirtilerim kasik agrim bile daha sonra oldu. Yani hiç belli olmuyor öncesinde tutup tutmadığı.
Teşekkür ederim cevabınız için insan endişeleniyo ister istemez inşAllah bende alırım sizler gibi mutlu haberi Allahım kucağnıza almayıda nasip etsin burdaki herkesn ve benimde 🙏🤲

Bende de hiç belirti yok transfer günüyle 7. Günüm bugün inşAllah tutmuştur 🙏🤲
İnşallah hayırlı güzel haberi alırsınız :) Belirti aramayın hiç kendinizde birde doktorunuzun size söylediği günden erken gebelik testi yapmayın derim çünkü çoğu zaman yanıltıcı oluyor :) Dualarımdasınız :KK200:

İnşallah hayırlı güzel haberi alırsınız :) Belirti aramayın hiç kendinizde birde doktorunuzun size söylediği günden erken gebelik testi yapmayın derim çünkü çoğu zaman yanıltıcı oluyor :) Dualarımdasınız :KK200:
Teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim analı babalı büyütsün bebişinizi 🙏darısı benim başıma olsun 🥰

Merhabalar herkese. Bizimde cinsiyetimiz belli oldu. Burdan bir arkadaş öğrenince haber verir misin demişti bulantim olmadigi icin ☺️ Doktorum %90 kız dedi 🥰

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır yazamamıştım 19.haftadayız benim bir kızım Var şimdi bir kızım daha olacak hayorlısı ile 🤗 sağlıkla gelsin herşey yolunda ilerliyor bulantılarım baya hafifledi ama sabah kusmaları bitmedi inşallah daha iyi olucam - 15 kg ile devam ediyorum hamileliğe 👎

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır yazamamıştım 19.haftadayız benim bir kızım Var şimdi bir kızım daha olacak hayorlısı ile 🤗 sağlıkla gelsin herşey yolunda ilerliyor bulantılarım baya hafifledi ama sabah kusmaları bitmedi inşallah daha iyi olucam - 15 kg ile devam ediyorum hamileliğe 👎
Hayırlı olsunnn🧿 benim de bir kızım olacak. 18+5 teyim. Hiç bulantım olmamıştı hala da öyle devam ediyor şükür. 3.5 kg almışım toplamda. Karnım baya çıktı 🥹 hafif ağrılarım oluyor arada o kadar. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🙏

Hayırlı olsunnn🧿 benim de bir kızım olacak. 18+5 teyim. Hiç bulantım olmamıştı hala da öyle devam ediyor şükür. 3.5 kg almışım toplamda. Karnım baya çıktı 🥹 hafif ağrılarım oluyor arada o kadar. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🙏
Bende artık kilo almaya başlarım çünkü hafiften birşeyler yiyebiliyorum 🤭 benimde karnım çıktı ya öyle az değil bide aşağıda duruyor bebeğim baya ikinciler de Böyle oluyormuş güyaa öyle diyolarda bilmiyorum bakalım sağlıkla gelsin minnoşlar 🤗

Merhaba bende aktiftim Mayıs ayında negatif sonuç alınca uzaklaşmistim 2 denememi 3 Ağustos'ta adetimle birlikte başladım 23 Ağustos transferimdi çok şükür tuttu benimde Allah isteyen herkese nasip etsin

X