2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Herkese iyi akşamlar bende mayıs ayında trasfer olucam nasipse adet olmayı bekliyorum benim ikinci trasferim olacak ilk trasferimden 2.5 yaşında kızım var Rabbim hepimizin traferlerini olumlu sonuçlandırsın inşallah 🤲🤲
Merhaba, transfer olacağım haziran ayında. Fakat çok korkuyorum anestezili istemiyor doktorum. Sizce nasıl bir acı ağrı vs var mı? Bir de rahime bir spekküle yerleştiriyolarmış onun acısı oluyor mu

Merhaba, transfer olacağım haziran ayında. Fakat çok korkuyorum anestezili istemiyor doktorum. Sizce nasıl bir acı ağrı vs var mı? Bir de rahime bir spekküle yerleştiriyolarmış onun acısı oluyor mu
O yerleştirdikleri şey can acıtmıyor ama birşey hissediliyor ve tuhaf oluyorsunuz yani ben öyle oldum transferde asla acılı bir durum yok benim 10 dakika sürdü idrara sıkışık olmak zorladı beni sadece

Arkadaşlar merhabalar. Tüp bebek tedavisi gördüm elimde yeni tarihli ;
6 adet Progestan (fitil)
2 adet Progestan iğne
1.5 bütün paket estroferm hap vardır.

İhtiyaç sahibi kişiler ulaşırsa ücretsiz vermek istiyorum.
Mrb benim 12 hafta kullanmam lazım ve belirli kutu yazdırabiliyorsun malum iğne hariç bana yollayabilir misiniz ilaclari

Merhabalar, ben de sizlerle heyecanımı paylaşmak istedim. İki tüpte hidrosalpenks olduğu için alındı. İlk denememi 24unde yasayacagım inşallah. 5 .gunler orta, 3. Gün dondurulmuş iki embriyo çok iyi kalıtedeymiş bu yüzden ikisini de transfer edecekler. Çok heyecanlıyım inşallah emeklerimizin karşılığını alırız, dualarım hepimiz için 🙏

Perşembe günü kan testim daha kan vermedim. Evde idrar testi yaptım 2 sefer onlar pozitifti 2 gün arayla yaptım en sonuncusunuda bugün yaptım ama bariz bi koyulaşma göremedim hiç bilmiyorum neden böyle üsteki iki gün önce alttaki bugün aşırı korkuyorum bitane kimyasal gebeliğim var çünk

Perşembe günü kan testim daha kan vermedim. Evde idrar testi yaptım 2 sefer onlar pozitifti 2 gün arayla yaptım en sonuncusunuda bugün yaptım ama bariz bi koyulaşma göremedim hiç bilmiyorum neden böyle üsteki iki gün önce alttaki bugün aşırı korkuyorum bitane kimyasal gebeliğim var çünkü
Çok net var gibi Allah'ın izniyle var test gününüz bugün değil mi verseydiniz.keske bence ne
Perşembe günü kan testim. 12. Gün. Herkes 10. Günde falan vermiş ama benim doktorum öyle söylediği için bekledim ben hiç vermedim kan daha
Rabbimin izniyle güzel haberlerini bekliyoruz

X