Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    163
Kızlar ben 27+3. Haftadayım ama sürekli aklıma çanta hazır etmek geliyor .
Kendim için ve bebek için küçük önlem amaçlı bir çanta niye böyle hissediyorum bilmiyorum ama çok mu erken sizce
Yok bence erken değil. Ama ben de bu hafta öbür hafta derken hazırlayamadım 28+2'ye geldim.

Biz daha beşik ve dolap almadık eşim annesine kitlemeye çalışıyor
Geçen eşime -hazır annen burdayken dolap alalım birlikte kurar yerleştiririz- dedim, ne yani dolabı annemlere doğum hediyesi olarak mı aldıralım diyosun dedi, o sırada annesi de yanımızda

Tuhaf olan bende hiç yanma bile olmuyordu. 3 artı evet yüksek. Pzt ver bakalım inşaallah düşmüş olur.

Öncelikle inşallah sağlıcakla geçer süreciniz ama yoğun bakımda pijama giymezsiniz genelde hastane önlüğü giydiriliyor enfeksiyon açısından, yine de doğum yapacağınız hastaneye bi sorun isterseniz

Oyle canim sen birde kucagina aldiginda neler hissediceksin.onunla birlikte aslinda bir anne doguyor hayatiniz boyunca et ile tirnak gibi olucaksiniz senin kokunu alinca sakinlesicek o his dunyalara bedel

Kızlar ben 27+3. Haftadayım ama sürekli aklıma çanta hazır etmek geliyor .
Kendim için ve bebek için küçük önlem amaçlı bir çanta niye böyle hissediyorum bilmiyorum ama çok mu erken sizce
Oyle bir hissiyatin var ise kucuk bir canta hazirlayabilirsin kapsamliyi yapana kadar kosede durur.insallah zamaninda gelirler erken gelirler ise zaten oncelik senin ihtiyaclarin olsun.bebek kuveze giriyor cunki

Usunmez ama bende yanima bir gecelikli iki tane pjamali alicam ruh halime bagli cikista ne giyecegim suan
İlk geceliğimi giyerim diye düşünüyorum dikişli dikişli uğraşmamak için sonrasında pijamaya geçerim belki hırka felan alcam yanıma

İlk geceliğimi giyerim diye düşünüyorum dikişli dikişli uğraşmamak için sonrasında pijamaya geçerim belki hırka felan alcam yanıma
Dogru olan o aslinda birde su mesele var dogum olur olmaz hastaneye dolusan insanlari anlamiyorum bir birakkin anne toparlansin yok aninda geliyorlar.ben boyle durumlarda aksamini veya ertesini gununu beklerim ama insanimiza anlatamiyoruz bunu malesef .

Anne icin alicaklarim
Gecelikli sabahlikli
Pijamali iki takimm
Yedek alabilirim
Yelek hirka
Terlik cros
Gogus ucu kremi
Gumus kapak
Emzirme atleti
Corap
Ic camasiri
Havlu
Bakim malzemelleri
Sut sagma makinasi
Korse
-Aklima gelenler bunlar

Ben oğluma doğum yaptığımda corona vardı ziyaretçi vs kabul etmiyorlardı aslında ne kadar güzelmiş diyorum. Geçen lekelenmem olunca yattım bi gece. Koridorlar odalarda ziyaretçiler ses gürültü çok fazlaydı bir de devlet hastanesi arada perde de olsa dibinde gibi her konuşmayı vs duyuyorsun

Bizim bir hafta arayla gittigimde dönmüştü baş aşağı ama doktor doğuma kadar daha kac kere döner dedi

Aslinda her dogum icin oyle yapilmasi lazim ya hastane ziyaretci kabul etmemeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…