Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    163
Kizlar, özellikle ilkinde sezeryan olanlar. Hastanede kaç gün kaldınız yada saat? Oğlumu gece 1 de acil plansız sezeryanla dünyaya getirdim. Ertesi gün öğleye doğru çıkardılar bizi hastaneden. (Korona vs bahanesi ile) Ama ben hastanede yeteri kadar ağrı kesici alamadığım için sonrasında evde çok çok acı çektim sabah akşam acilden iğne yaptırmak zorunda kaldım ki o halde acile gidip gelmek çok zordu. Acı esigimin düşük olduğunu ima ediyor çevrem ama bnce beni erken çıkardılar. Sizde durumlar neydi? Bunda planlı bı sekilde sabah alırlar muhtemelen bebeği ne zman çıkmak en iyisi

Bizde bu ay sonuna taşınacaz yeni ev tadilatı devam ediyor bı yandan orası bı yandan bu ev çok zorladı beni yeni eve geçip yerleşip ilk isim hastane valizimi hazır edip koyacam bı köşeye. Taşınmyacak olsam bu haftalar yapardım çünkü gerçekten ağırlaşmadan yapmak en iyisi

Biz yıkadık ve ütüledik kıyafetleri bu pazar günü yerleştireceğiz
Hastane çantasını da haftasonu hazırlayacağım

Ben sezeryan olmadım daha önce ama dün bi arkadaşımla konuştum bebeği 5,5 aylık. Akşam 7 de sezeryan ile doğum olmuş ertesi gün öğleden sonra 2-3 gibi çıkmışlar hastaneden. Duyunca çok az geldi bana , 24 saat bile değil. Ama hiç zorlanmamış

Evet ya en iyisi böyle bu hafta eksikleri alıp küçük bir çantaya hazır edeyim

Benim plansızdı normal diye gittim suyum bitti acil sezeryana alındım akşam üstü 17:00 de doğurdum ertesi gün 13:00 de çıktım ki genel de öyle oluyor. Eğer çok kalmak isteyen varsa gazımı atamadım desin gaz atamazsanız çıkarmıyorlar :)

Kızlar bugün kontrolüm vardı şeker yüklemeside yapıldı öğleden sonra doktor bakıcak ama çok düşük çıktı anlamadım
açlık 75
1. saat 85 çıktı 2. saat daha çıkmadı kan alan hemşirede şaşırdı

Ben gecelikle rahat ettim ama hastanede bi zorluğunu yaşamadım canım. Pijamanın beli dikiş yerime gelir diye tedirgin olurdum sanırım
Yok ya gelmiyor pjama yukarda kaliyir dikis baya asagida kaliyor tabi ilk gecelik daha rahat olur

Ben iki gece kalmistim canim

Bu koronadan sonra gelisen bir durum ya ben iki sezeryan oldum.ikisindede iki gece kaldim gaz vs problemim yoktu

akşam 8 de doğum yaptım ertesi gün öğleden sonra taburcu olduk, benimde çok ağrım vardı başta ama ben parol yeerine dikloron yaptırdım ağrım azaldı, bol bol yürüyüş yapmakta lazım çünkü gaz sancısı da ağrıyı tetikliyor. Bi de oğlumda daha ilk günden sarılık çıktı dr bi gece daha kalın dedi ama ben hastanede yatmayı hiç sevmediğimden kabul etmedim taburcu olduk. zaten çok sık kontrole gittik sarılık için o halde zorluyor cidden

kaçlık glukoz içtiniz? ben 50 lik içtiğimde benimde 1.saate 90 lı bişey çıkmıştı

Benim doktorum normalde bir gün yatırıyorum dedi ama ben pimpirikli olduğum için sabah sezaryen olup kendi isteğimle iki gece kalmıştım. Bol bol da ağrı kesici istemiştim hiç ağrım olmadan. Dedikleri gibi ne kadar sık yürürsen o kadar hızlı iyileşiyorsun. Ben çok korkuyordum sezaryen ameliyatından ama hiç birsey korktuğum gibi geçmedi ve hızlıca ayaklandım kaldı ki canım da çok tezdir benim öyle acıya ağrıya dayanamam. Zaten otomatik olarak annelik yükleniyor kendinin farkında bile olmuyor insan:)

kızlar bu arada bende bu takımları aldım, önceki gebeliğimden kalma lohusa takımı ve sabahlıkta var , bide şimdiden emzirme sütyeni aldım giydim çok rahat

bi de bu sabahlığın pijama takımı Catherines Lux mood hamile sabahlık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Canım ben 1 gece kaldım daha sonra kendi isteğimle imza atarak çıkmıştım. Ben geçen gün hastanede kaldığımda yanımda sezaryen doğum yapan biri vardı. 2.günüm bugün hiçbir şey yapmadılar ama felan dedi. Ben bi aksilik olmazsa yine bir gün kalıp eve geçmek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…