Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    164
Kızlar bugün kan, idrar tahlili verdim. İdrar tahlilimde protein (+), eser miktarda keton(+), bir de bakteri çıktı. Biraz arastirinca daha sonuçları doktora göstermeden gerildim. Protein kaçağı olduğu zaman ne yapmak, mesela nasıl beslenmek gerekir? Daha önce başına gelmiş olan var mı ya da bilgisi olan?

Çok şükür sonuçlar iyi çıktı 95 131 127 çıktı

Protein kaçağı için 24 saat idrar vermen gerekebilir totolda ne kadar protein kaçağı var onu öğrenmek gerekir. Tansiyon takibi yapmalısın. Yemeklerde tuzu azaltman gerekecek. Hazır yiyeceklerden uzak durman gerekecek. Yemen'e icmene dikkat et bol su iç. Bol su ile mesane bakteri tutunamaz.

Su bile midemi bulandırıyor diye içmiyordum doğru düzgün. Tuzlu hiç tüketmem ama dışarıdan yemek zorunda kalmıştım bir haftadır çalışmaya başlamıştım biraz. Aç ya da tok gitmemin önemi var mı peki yarın doktora gideceğim sonuç göstermeye ama takatim yok, yemek yiyip geç mi gitsem diyordum. Bilgiler için çok teşekkür ederim

Ben de almayı düşünmüyorum ya, rahat edemem zaten külot gibi giyilen birşeyle, çünkü ben huyluyumdur sürekli o bezi değiştirmem gerekiyor, külot olunca zor olur sanırım değiştirmesi
Canım ben ilk doğumumda kullanmıştım. Değişmesi zor tabi çıkarırken yanlardan yırtıp çıkarabiliyorsun ama giyerken yine pijama vs çıkarmak gerekiyo hastanede gecelik giydiğim için sorun yaşamamıştım ama.

Bugun bizim kontrolumuz vardi 26.hafta. bebis 680 gr ve 30 cm olmus gulumsuyodu:) bn de ikeadan gardrop, 3 cekmeceli sifonyer ve bir alt acma ünitesi aldim umarim yeterli olur.
Maşallah miniğe nasıl tatlı çok güzel göstermiş kendini

Bizim de bugün randevumuz vardı . Her şey yolunda şükür . Bebeğin başı aşağıda dedi doktorum . 4 kiloya kadar normal doğum için zorluyormuş . Ben de normal doğum istiyorum sezaryenden çok korkuyorum.
Bebişin kilosu önden gidiyor ama 3 buçuk kilo olur büyük ihtimalle dedi .

Bizim koca yanağın da verdiği pozbu kadar

Eklentiler

• FEB30AD1-79C6-41F2-B99B-4815B5AA871F.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 72
Gecelikle üşürüm diye düşünüyorum o yüzden pijama giyerim dedim ve sürekli pijamayla çıkarmak zor olacağı için ben ped şeklinde olanlardan alacağım
Benim de pazartesi kontrolüm vardı 26. Haftadayım ama başı yukarıdaydı acaba kaçıncı haftaya kadar döner ya
Ben de nasipse normal doğum istiyorum çünkü
Çok yüksek idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Sancıların sebebi buymuş. Antibiyotik verdiler 3 gün sonra kontrole gelecem.
Çok geçmiş olsun, bende de enfeksiyon çıktı ama dr artık antibiyotik vermek istemedi, alttan bir ilaçla yıkama yaptı ama içim hiç rahat değil keşke antibiyotik verseydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…