2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    267
Ya şöyle ben kısa kollu tişört, şortla yatıyorum ve pike örtünüyoruz gece o kadar sıcak yani Kuşadasındayım bu arada bilirsiniz belki sıcağını. Bebeğimin şu an içerisinde fix kısa kollu ya da askılı badi oluyor. Dün akşam da onun üstüne kısa kollu altına tayt giydirdim. İnce bir kundakla örttüm.
Kundak derken? Örtü anlamındaysa yeterli olur. Ama genel olarak şöyle düşün kısa kolluyla sen üstüne pike örtüyorsan onu da aynı şekilde ya da bir tık kalın ört. Sonuçta biz 2 kişi yatıyoruz, onlar tek yatıyor 🥰

Ben lohusalık sonrası direkt regl olduğum için, bilmiyorum 😅 taktıktan sonra ilk 15 gün ağır falan kaldırma demişti, korkumdan 1 aya yakın bir süre sonra olmuştu. Aylık kontrolde yerine yerleştiğinden emin olmak istedim, herhangi bir kaza kurşununu kaldırabilecek durumda değildim 😂
Ha yok zaten ben bunu çifte önlem için taktirdim eşim de mutlaka korunacak ben kayma ihtimali olan bir şeye güvenemem aman aman garantisi yok . Takıldiktan sonra eşim ise gitti hem kızım hem oğlumu kucağımda indir kaldır yaptım bi ay sonra kontrol bakalım yerinde mi 🤭 ama sadece spirale güvenip kondomsuz ilişki bence çok riskli benden söylemesi 😁

X