Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    163
Maşallah miniğe nasıl tatlı 🥰çok güzel göstermiş kendini 🥰🧿

Bizim de bugün randevumuz vardı . Her şey yolunda şükür . Bebeğin başı aşağıda dedi doktorum . 4 kiloya kadar normal doğum için zorluyormuş . Ben de normal doğum istiyorum sezaryenden çok korkuyorum.
Bebişin kilosu önden gidiyor ama 3 buçuk kilo olur büyük ihtimalle dedi .

Bizim koca yanağın da verdiği pozbu kadar 😅😅
Maşallah kuzuyaaaa bal yanak resmen 🥰
Çok yüksek idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Sancıların sebebi buymuş. Antibiyotik verdiler 3 gün sonra kontrole gelecem.
Çok geçmiş olsun canım çok çok çok su içmen gerekli
Kızlar ebebekte 5 li banyo seti var sepette indirim oluyor katlanan mi alsam normalmi karar veremedim ya
Ben katlanandan aldım bugün geldi açtık kurduk baya kaliteli. Küvetin katlanma şansı yok kilitli ayakları var. Kovasınıda boç halde bile zor katladım içinde su varken hiç katlanmaz kendiliğinden gibi duruyor. Ben çok beğendim canım. Şuan 650 tl kasım indirimi olur diye düşünüyorum benim kendi kuponlarım vardı onlarla 520 ye aldım.

Gecelikle üşürüm diye düşünüyorum o yüzden pijama giyerim dedim ve sürekli pijamayla çıkarmak zor olacağı için ben ped şeklinde olanlardan alacağım 😊

Benim de pazartesi kontrolüm vardı 26. Haftadayım ama başı yukarıdaydı acaba kaçıncı haftaya kadar döner ya🤷🏻‍♀️
Ben de nasipse normal doğum istiyorum çünkü

Çok geçmiş olsun, bende de enfeksiyon çıktı ama dr artık antibiyotik vermek istemedi, alttan bir ilaçla yıkama yaptı ama içim hiç rahat değil keşke antibiyotik verseydi🤷🏻‍♀️
Bnm Dr 34e kadar döner dedi.bnm de başı yukarda şuan.
Beşik değil de bunu kullandım ilk 1 aydan sonra, acayip kurtarıcı oldu bizim için misafirliğe giderken bile götürüyorsun katlanıyor sıfırlanıyor ztaen bebeğim de çok seviyordu, hala sağlam yine bunu kullanırım inşallah
Evet bundan kardeşimde de var ama uyudugunda rahat eder mi die düşünmüyor da değilim 🫡
Ben eğer sezaryen olursam 2 gün yogun bakimda önlem amaçlı kalacakmışım anestezi ile ilgili genetik bir hastalık nedeniyle 2 gecelik sabahlik takımı yetmez gibi gelmeye başladı. Pijama zaten giymek bence zor olur. 3 4 tane gecelik sabahlık takimi alsam, hatta bir tane de polar sabahlik mi alsam diye düşündüm.
Sezaryen de gecelik zor olur ama.pijama takımı daha iyi oluyor.
Kızlar ben 27+3. Haftadayım ama sürekli aklıma çanta hazır etmek geliyor .
Kendim için ve bebek için küçük önlem amaçlı bir çanta niye böyle hissediyorum bilmiyorum ama çok mu erken sizce 😊
Bende öyle düşünüyorum ama kardeşim zaten erken olursa bebeğe kuveze alırlar.bsy giymez dedi.kendimiz için de hazır da olandan alıp çıkarsın dedi ama benim 2saat uzakta il merkezde şehir hastanesi sürekli bsyi unutup eve gidip gelme durumu olmaz.30dan sonra hazır edeyim diyorum.zaten Allah'tan bsy cikmazsa 38i geçerken sezaryene alır die düşünüyorum.suan 27+4uz bizde.
İlk geceliğimi giyerim diye düşünüyorum dikişli dikişli uğraşmamak için sonrasında pijamaya geçerim belki 😅 hırka felan alcam yanıma 😬
Sezaryende gecelik baya zor olur bence.ilkinden biliyorum bende.hatta pijamada da önü düğmeliler daha iyi oluyor.benim şuan 2tane uzun kısa kollu olmak üzre 2tane pijama takımı aldım var ama bide onu düğmeli alsam die düşünüyorum.emzirme açısından.

M Melekogretmencnn ben bundan aldım canım indirimdeydi 2800 den 1900 e düştü. Kumandalı müzikli sağa sola sallanıyor. Baya rahat eder diye düşünüyorum bi bak sende istersen

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-14-21-28-19-903_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-10-14-21-28-19-903_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 59
Bnm Dr 34e kadar döner dedi.bnm de başı yukarda şuan.

Evet bundan kardeşimde de var ama uyudugunda rahat eder mi die düşünmüyor da değilim 🫡

Sezaryen de gecelik zor olur ama.pijama takımı daha iyi oluyor.

Bende öyle düşünüyorum ama kardeşim zaten erken olursa bebeğe kuveze alırlar.bsy giymez dedi.kendimiz için de hazır da olandan alıp çıkarsın dedi ama benim 2saat uzakta il merkezde şehir hastanesi sürekli bsyi unutup eve gidip gelme durumu olmaz.30dan sonra hazır edeyim diyorum.zaten Allah'tan bsy cikmazsa 38i geçerken sezaryene alır die düşünüyorum.suan 27+4uz bizde.

Sezaryende gecelik baya zor olur bence.ilkinden biliyorum bende.hatta pijamada da önü düğmeliler daha iyi oluyor.benim şuan 2tane uzun kısa kollu olmak üzre 2tane pijama takımı aldım var ama bide onu düğmeli alsam die düşünüyorum.emzirme açısından.
Pijamanın lastikli yeri geliyormuş sezaryen yerine. Bir de eğilip kalkmak zor oluyormuş pijamayı giyinip çıkarmak da. Yoksa ben hiç bilmiyorum nasıl olduğunu. Dantelli lohusa takımındansa düğmeli pijamayı daha çok tercih ederim.

Ben katlanandan aldım bugün geldi açtık kurduk baya kaliteli. Küvetin katlanma şansı yok kilitli ayakları var. Kovasınıda boç halde bile zor katladım içinde su varken hiç katlanmaz kendiliğinden gibi duruyor. Ben çok beğendim canım. Şuan 650 tl kasım indirimi olur diye düşünüyorum benim kendi kuponlarım vardı onlarla 520 ye aldım.
Teşekkür ederim güzel günlerde kullanın inşallah baya uyguna gelmis☺️

Pijamanın lastikli yeri geliyormuş sezaryen yerine. Bir de eğilip kalkmak zor oluyormuş pijamayı giyinip çıkarmak da. Yoksa ben hiç bilmiyorum nasıl olduğunu. Dantelli lohusa takımındansa düğmeli pijamayı daha çok tercih ederim.
Ben onu son haftalara doğru alsammi diyorum kilo alıyoruz ya olmaz diye korkuyorum pijama takımı😅

Ben gecelikle rahat ettim ama hastanede bi zorluğunu yaşamadım canım. Pijamanın beli dikiş yerime gelir diye tedirgin olurdum sanırım 😅

M Melekogretmencnn ben bundan aldım canım indirimdeydi 2800 den 1900 e düştü. Kumandalı müzikli sağa sola sallanıyor. Baya rahat eder diye düşünüyorum bi bak sende istersen
Tmm cnm çok saol.🤗
Ben oğlumda gecelik aldım giyemedim.pijama giydim.sezaryen olmuştum.tabi herkesin rahatlığı değişir.sen yine de yanına alırsın bı denersin rahatlığına göre artık.sezaryen yerini pansuman vs yapıyorlar ve gecelikte zor. Dr gelip bakıyor dikişlere.

Kocasının boyutu nasıldı kaç litre genelde küçük demişlerdi bazı saticilarda

Kocasının boyutu nasıldı kaç litre genelde küçük demişlerdi bazı saticilarda
Çok büyük değil ama aşırı küçükte değil orta boy gibi. Bana yeter yıkarken diye düşündüm. Normal o standart kovalar gibi değil bi tık küçük canım. Ama küveti oldukça geniş ve iyi.

Hangi renk almak lazım acaba genelde beyaz alıyorlar😅
Ben doğumdan ilk çıkınca giymek için bi tana koyu renk takım yaptım lcw dan bi tanede beyaz boydan hafif süslü bişey alcam foto için bide önden düğmeli alt üst almıştım suwenden🌸

Eklentiler

• IMG_9653.png
    IMG_9653.png
    373,3 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_9654.png
    IMG_9654.png
    215,3 KB · Görüntüleme: 53
Çok güzel olmuş güle güle kullanmak nasip olsun😍😍Bu oyun halılarının dokusu nasıl oluyor yumuşak mı 🤔
Evet canım yumuşak , darbe emici özelliği var ve kalın. Yüzeyi silinebiliyor. Çift taraflı kullanabiliyorsun. Linkini ve resmini ekliyorum. Biz 2 boyunu da aldık.

b16801be-2204-4c74-873c-ea517063ec1d.jpeg

Kızlar ben 27+3. Haftadayım ama sürekli aklıma çanta hazır etmek geliyor .
Kendim için ve bebek için küçük önlem amaçlı bir çanta niye böyle hissediyorum bilmiyorum ama çok mu erken sizce 😊
Hazırla hastane çantanı için rahat etsin ne olacak ki ha şimdi ha 1 ay sonra bende haftasonu ağırlaşmadan kıyafetleri yıkamaya başlıycam öbür haftasonu da ütülerim çalışınca hafta içi zaman yetmiyor :KK43:

X