2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok teşekkür ederim yazdıkların için evet kundak yapıyorum ama nasıl oluyorsa çıkıyor kundağından hazır kundak bakmak istiyorum

Goon bez kullanıyodum ondan dolayı mı diye düşündüm molfix taktım şimdi ona bakcam bi de. Yarına randevu aldım geçmezse götürcem. İnternette idrar yolu enfeksiyonu olabilir diyo
Değildir umarım, bezi çok sarı mi, yarın bizim de randevumuz var gidince sorayım doktora bunu da.

Evet aslında bir şeyleri bırakmak boşvermek gelen yardımı geri çevirmemek lazım ama babasında ağlıyor mesela hemde nasıl bu şekilde de anne olarak ben uyuyamıyorum kalkıp alıyorum çocuğu elinden mama konusunda oğluma saati dışında mama teklif edildiği zaman keyfine 20 cc içiyor dalga geçer gibi e sonrasında ben aç mı tok mu takibini yapamıyorum falan ay işte saçma sapan şeyler geçecek biliyorum keşke kimse işimize karışmasa herkes dediğimizi yapsa bizde dinlensek ahahahahah en iyisini sen yapmışsın cidden emzirip kv ye vermek gibi mesela

Evet ilk çocuk bide ikinci olsa nasıl olurdum bilemiyorum cidden sahurdu iftardı idare ediyoruz bir şekilde ama cidden zorlanıyorum yapım gereği sanırım rabbim yardımcınız olsun sizin de kolay değil bebiş uyuduğunda uyuma konusunu gündüz hiç gerçekleştiremedik oğlum gündüz 10 ar dakika arayla uyandığı için olmadı

Goon bez kullanıyodum ondan dolayı mı diye düşündüm molfix taktım şimdi ona bakcam bi de. Yarına randevu aldım geçmezse götürcem. İnternette idrar yolu enfeksiyonu olabilir diyo
Benim oğlumun da kokuyor 3 4 gün sonra 3 ayı bitecek ortalama 40 günü aştıktan sonra her çişi kokuyor normal geliyor bana bu durum doktoruna sormadım hiç

Bizim de durum aynı şuan, 10 dakika uyuyup uyanıyor. Gece de geç vakte kadar uyutamıyorum sabaha karşı uyanıp hava aydınlanana kadar uyumuyor. Tam atak haftasinin ortasındayız ona bağlıyorum ama umarım atak bitince normale döner. Ne gündüz ne gece adam akıllı uyumadigi için benim de enerjim bitti

Kızlar biz sürekli gündüz oyun oynuyoruz kitap okuyorum şarkı söylüyorum kucağıma alıp dans ediyoruz oyun halısı su matı derken bi yerden sonra yoruluyorum artık anakucağına koyuyorum o da biraz bağırınıyor konuşmuyorum onunla diye sonra kafasını öbür tarafa çevirip baygın baygın bakıyor bu sefer kendimi kötü hissediyorum vicdan azabı çekiyorum size de oluyor mu ben kendimi çok kötü hissediyorum böyle olunca ya

Evet canimm kendini kötü hissetme bu bizi kötü anne yapmaz bizde insanız yoruluyoruz hem ev hem çocuk hem es bizden ilginalaka bekliyor herseye dört dörtlük yetemeyiz sabah 7 de güne başlıyoruz gün için de toplasan 1 2 saat uyuyor oyalamak içi hersey yapıyorum ama akşam 6 7 den sonra bende ne enerji kalıyor ne vücut direnci

Oynuyorsan, kitap okuyorsan arada anakucaginda kendi kendine takılmasında da sorun yok onun da kafa dinlemeye hakkı var senin de bu arada su matindan memnun musun. Alıp almama arasında kalmıstım, yorumların bazıları çok iyi bazıları plastik kokusu çok ağır yazmışlar. Sen beğendin mi.

Canım kızlar %80 anne sütü %20 mama gidiyoruz her zaman bir gün kaka yap bir gün yapma şeklinde düzenimiz vardı ama bugün 4. Günümüz hala kaka yapmadı. 3 gündür iyiydi ama bugün hep ıkınıyor ağlıyor gazını çıkarıyorum rahatlamıyor sabah uykusunu da uyuyamadı uyutuyorum uyanıyor. Yardım edin lütfen

Evet ilk açtığımda plastik kokusu vardı da ben su doldurmadan önce banyoda duş jeliyle köpükledim sonra doldurdum öyle gitti kokusu kutuda kullanacağınız zaman su koyun diyor ama doldurması zor oluyor yani tıpayı kapatması zor her seferinde bende doldurup koydum kenara ama seviyor duruyor üstünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…