2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
canım benim bebiş gündüz uykusu uyumuyor 7.30-8 gibi kalkıyor akşam 12.30-1 e kadsr. Haliyle o kadar vakit mümkün değil oynamak ama dediğin gibi bende oynamayı bırakınca üzülüyorum çünkü benle oynerken çok mutlu bırakınca biraz ık bık ediyor ama o kadar saat ohunla oynamamjn mümkünatı yok

aynı durumu yaşadım canım 4. gün doktora gittik 7. güne kafsr bekleyin yapmazsa lavman yazarım demişti, ben biraz poposuna zeytin yapı sürdüm bir çay kaşığı da zeytinyağı içirdim cayır cuyur yaptı sonra

Benim bebekte uyudu mu hemencecik kalkıyor. Yeni bir kitap aldım mutlu bebek rehberi gına Ford. Orda çok güzel bilgiler var. Yorulan çocuk sabah uyumayinca akşam ve gece de uyumuyor. Ordaki rutinleri öğrenip bebeğime uygulamaya çalışacam. Az önce yine bebekle kriz yasadik. Hiç bebek memeden kendini ağlayarak atar mı emmeye çalışırken benimki yapıyor işte. Bende tek başıma bebek büyütüyorum. Annem yok. Ablam çok uzakta. Ben gurbette. .. Uyku rutini oluşturmak çok zor ama bence başarabiliriz. Üzülmeyin ve araştırın belki size de yardımı dokunur.

Ne güzel 60 bile olsa çok çok iyi bence. Biz de 69 uz bugün. Hala aramadı saglık ocağı. Arayacagız demişlerdi. Unuttular mi acaba?
Bugün aşılarını yaptırdık. Çok huzursuz bebeğim. Sizinki de arar bence. Aşı açılınca birkaç bebeğe vuruyorlar sanıyorum. Bir de boyu 59 çıktı bugün sağlık ocağında. Kilosu da 5400 ayda bir kilo almış oluyor.

Kızlar selam. 2.ay aşılarını yaptırdık bugün. Çok huzursuz kızım. Ne zaman geçecek huzursuzluğu. Sizinki ne zaman geçti? Ateşi 38 olursa calpol ver dediler. Şuan 37 versem mi acaba?

Canım bu kadının başka videoları da var konu ile alakalı, kolaydan zora giden pozisyonlar öneriyor. Düz zeminde yüz üstü bırakmadan önce bunları deneyebilirsiniz.

Bizimki tutmaya başladı ama tummy time en fazla annesinin story atmasına zaman verecek kadar duruyor ama sürekli kucakta elde durduğundan başını tutabiliyor artık

Bizimkide sabah akşam burnumuz çekiliyor garanti dahada geçecek gibi görünmüyor 10 günü geçtik bizde

Evet yaaaaa şimdi pek bişeyde anlamıyorlar gülüyorlar ama bazen boşluğa bazen bana gülüyor tam anlamıyor ama saçlarımı sevdiği kesin onları takip ediyor sürekli

Ah evet ya gündüz uyumayan bebek gece de uyumuyor, uyku uykunun mayasidir derler, bakalım bu gece bizi neler bekliyor. Gündüz en fazla 10 dakikalık kısa uykular uyudu. Şuan hala uyanık. Artık kaçı ederiz, sabah kaça kadar otururuz muamma. Banyo yaptircam şimdi belki biraz etkisi olur.

Bizimki tutmaya başladı ama tummy time en fazla annesinin story atmasına zaman verecek kadar duruyor ama sürekli kucakta elde durduğundan başını tutabiliyor artık
Kucakta sorun yok kazık sıçanı gibi dimdik yapıyor kendini de tummy time da pelte gibi resmen. Fukara sumugu gibi yapışıyor yere agliyor

Kucakta sorun yok kazık sıçanı gibi dimdik yapıyor kendini de tummy time da pelte gibi resmen. Fukara sumugu gibi yapışıyor yere agliyor
Benim kızım da tummy time mevzusunu hiç sevmedi .Normalde istediğinde başını tutuyor ama yüzüstü yatirinca 5 sn tutup salıyor kendini . Direkt ağlamaya başlıyor . Gücü yok desem o da değil . Sevmiyor bı turlu

Hafif bi sarılık var ama çok sarı değil. Sadece ikimizin bebişininki kokuyor heralde. Kızlarr sizde durum nasıl ??
Bizimki attırdı az evel yine sarı değil cnm dediğin gibi enfeksiyon ooablr sor yinede bı danış aklima takılmasın koku illaki oluo ama bilemedim belkide normaldir

Bebeklerinizle ortalama kaç saat oynuyorsunuz mesela bende bazen pilim bitiyor bırakıyorum koltuğa kendi kendine söyleniyor oynuyor
Valla ben kendi kendine oyalanıyorsa ölü taklidi yapıyorum , işime gücü e bakıyorum.
Mızmızlanıp beni aradığını hissettiğimde ilgileniyorum.
İşte total süre 1 saat ise bunun 40 dakikasında ben ilgileniyorumdur.
Bazen yere sırt üstü uzanıyorum yüzüne bakıyorum belimi dinlendiriyorum ,bazen de slingle ev temizliyoruz süpürge falan gibi . Pusette mutfakta takılmayı seviyor sesler falan hoş geliyor, uyuyakaldı bile oluyor

Aynı benimki de öyle işte. İstediğinde tutuyor masaj filan yaparken. Ama serbest biraktigimda nefret ediyor. Karşısına kartlar koyuyorum umrunda değil, ben karsına geçince daha ilgi çekici geliyor kollarını direseklerinden büküp öyle koyuyorum bu sefer de durmuyor anında yana atıp sırt üstü çeviriyor kendini. Bı sevdirmedim gitti. Karın üstü egzersizler hem zihinsel hem fiziksel gelişimi için çok önemli. Süreyi nasıl uzaticam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…