2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bugün bebeklerimi görüp geldimm İyice buyumusler sata göre 8+0 ultrasona göre 8+1 çıktılar. Rabbim sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin. Annelik çok zor kutsal derlerdi de inanmazdim her o masaya yattigimdaki heyecan stres bile yetiyor

Benim arkadaşımında aynı şekilde tersti rahmi 4 aya kadar vajinal muayene ile kontrol ettiler herkeste farklı şekilde olabiliyor bu bir gerçek

Bende fitil olarak alıyorum. çalışıyorum da doktor yavaş yavaş bırak dedi. sadece akşamları fitil alıyorum. kanamam kesildi zaten o yüzden bırakacağım yavaş yavaş
bende üç haftadır yatıyorum. iğne ve fitil kullanmama rağmen her hafta kanamam oldu.. artık işe dönmek istiyorum o sebeple kararsızım

bende üç haftadır yatıyorum, iğne ve fitil kullanmama rağmen her hafta kanamam oldu.

Aynen. Çok heyecanlıyım zaman fa geçmek bilmiyor maalesef. Pazartesine kadar kaç yıl var inşallah hepimiz için çok çok güzel geçer sürecimiz.
Amin inşallah Tatlizarafet
bende üç haftadır yatıyorum, iğne ve fitil kullanmama rağmen her hafta kanamam oldu.
Allah kolaylaştırır inşallah canım ya. iyi olucağına inanıyorum Allah cuma günü mübarek cuma saati duaları kabul eder inşallah durumun kontrol altında devam eder. Kanama biter inşallah canım

Allahımmmmm o kadar uzun süre dönmeyen var mı ya? Vajinalde sizin de sınırları zorladı mı görüntü almaya çalışırken peki

Hadi güzelliğiyle sağlığıyla gelsinnler.. Maşallah onlara, 2.ay bitmiş bile

Aynı ben evdeki favori kuruyemişim tuzlu sarı leblebi sürekli boş mideye gönderiyorum mide bulantımı bastırıyor çok alınca da ağzıma zehir gibi bir tat geliyor en fazla 10 tane yiyebilirim

Kızlar ben de 6+5 haftalık hamileyim kalp atışları ıcın kaçıncı haftamda gitmem gerek keseyi daha ıkı gun önce gördük sizin aranızda daha kalp atışını duymayan var mı

Anlayacağım ve duygulanacağım şeyin artık yaşadığını hissetmem olması olacak sanırım ya. Ilk ultrasonda bebeği görememem çok etkili oldu bunda. Ayrıca ben bedenimizin çok mucizevi olduğuna , annenin fantastik bir yolculuğa çıktığına inanıyorum. Acaip şeyler oluyor ve öğreniyorum ve bizzat şahitlik yapabildiğim için de çok minnettarım. Çok şükürler olsun. Yoksa yani aaa bebeğim oluyor kezbanlığı yapmaya gerek yok lol buralarda konaklamak lazım biraz bence.

Bu arada buradaki OB GYN doktorlar için eğer uygunlarsa bana randevu verecekler de hastane ve doktor seçimi yapmam lazım ve kabul görmem lazım o haftalarda dr görebilmem için. 35 yaş üstü olduğumdan dolayı aile dr ları takip etmeyecekmiş. Ben burada sigortanın kapsamadığı bir test talebi yaptım. Benim yaşımdakilere öneriyorlar zaten ama sigorta karşılamadığı için millet düzenli testleri yaptırıyor haklı olarak. Ben bu bir kan testi olduğu ve sonuçları ilk başta %99 çıktığı için istedim. NIPT diye geçiyor. Aile doktorum 9. Yada 10. Haftada isteyelim onu dedi. Bakalım. Tek duam sağlıklı bebeklerimizi yine sağlığımızla kucağımıza alalım.

Kızlar ben de 6+5 haftalık hamileyim kalp atışları ıcın kaçıncı haftamda gitmem gerek keseyi daha ıkı gun önce gördük sizin aranızda daha kalp atışını duymayan var mı
Ben 5. Haftada gittiğimde gebelik kesesini ve yolk sacı görmüştüm. 2 hafta sonra bebek için gel demişlerdi. Yani sanırım 7. Hafta kesin olur görmek için ama ben 8. Haftada yani bu ctesi gidiyorum inş. Çok şansım yok çünkü devamlı ultrasound a girmek için. Azıcık da büyüsün yahu dedim :)

Ben dün direkt limon kesip tabağa koyup yedim
O kadar limon tursu yedikten sonra irmik helvasi yaptim yedim
Nasil bir mide jdhsjdjk
Allahımmmmm o kadar uzun süre dönmeyen var mı ya? Vajinalde sizin de sınırları zorladı mı görüntü almaya çalışırken peki
Cinsiyet kiz gibi dediler ama dogana kadar emin olamadilar arkaya donmus yatiyordu dogunca kiz oldugunu anladik
Vajinalde zorlamadi doktorun eli hafif
Ama baska bi doktor henuz gebe degilken yumurtaligima bakmak icin aleti oyle bi ceviriyordu ki sanarsin corba karistiriyor
Simdiki doktorumun tek dedigi rahim daglarin arkasinda ahahah

NIPT ben de yaptıracağım, özel sigortada bizim diğer diye bir kısım var, orada deklare edebiliyorum. Oradan yaptırıcam. Onun dışındaki her şey bedava zaten sizin de aynıdır. Ben hamile kalmadan çocuğum olmuyor diyerek aile doktoruma dert yandığımda o beni obgyn’e sevk etmişti ve çok çok iyi yahudi bir doktora denk geldim. Adam bir ilaç ile tek cycleda hamile kalmamı sağladı, genç de bir şey üstelik. Sizi de aile hekimi sevk etmedi mi jinekoya?

Ahahahahahahah koptum rahim dağların arkasında mı adamın umutsuzluğuna bittim. Neyse doktorlar ne yaptıklarını biliyorlar ben bişey demiyorum artık uzanıyorum ve başıma gelecekleri bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…