2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim de bulantım çok var evdeki çocuğum Allahtan kreşe gidiyor okul kapanınca ne yapıcam bilmiyorum yardım alcam annemlerden mecbur pzt bulantı hapı isticem beslenemiyorum resmen bunun sonu serum olur yoksa.. canım 3 hafta daha beklesen cinsiyeti de öğreneceksin iyi dayanmışsın folik başlamışsındır benden tecrübelisin 3 tane tecrübelerinden faydalanırız ileride inşallah

Aynen ona başladım folik asiti alıyorum. aslında benim bulantim şöyle aşırı acıkıyorum eğer sürekli yemezsem biseyler bulaniyirum sürekli ama yağdan ekşi falan görmek bile istemiyorum dolabı açınca yada mutfağa girince midem bulanıyor ama yemeğe Bi başlasam aşırı yiyorum ama işte o ilk lokmayı ağzıma goturebilirsem devamı gelir

Ben de aynı uzun süre birşey yemezsem daha çok bulanıyor soğana domatese bakamıyorum bile kendim pişiremiyorum ama önüme gelince yiyorum ve doyunca iyi hissediyorum mide boş olunca daha çok bulanıyor aralarda da leblebi çubuk kraker yemeye çalışıyorum

Aynen dışarıda falan yemek daha iyi geliyir yada başkasının evinde

Dün biber dolmasi yaptim ama 1 tane bile yiyemedim kizlar aksam sade soda ictim esimin tabagina dolmadan koyarken bile burnumu tikadim
Kvye goturcem dolmalari gormeye tahammul edemiyorum

Ne zaman geçecek bu bulantilar ya hiç bitmeyecek gibi öbür hamileliklerim 3 yada 4 ay sürdü baklm bu nasıl olck
Benim annem bana hamileyken 9 ay midesi bulanmis mutfaga girmek bile midemi agzima getiriyor
2 kg vermisim pek birsey yiyemiyorum
Allah yardimcimiz olsun bebeklerimiz iyi olsun da katlancaz
Şöyle kasim aralik gibi rahatlariz sanirim

Ayy yok ya inşallah 9 ay olmaz çok kötü olurum var öyle 9 ay çeken çok zor gerçekten

Ben günde üç kez fitil ve bir kez iğne kullanıyorum. Fitili sabah kalmadan bir saat önce alarm kurup yapıp yatıyorum. Öğlen olması gerekeni de 5 gibi işten gelince yapıyorum ve bir de yatarken yapıyorım. İğneyi de aynı saatte akşam yapıyorum iş aşısından sıkıntı olmuyor böyle.

Arkadaşlar merhaba. Aranızda yeniyim. Sürpriz bir şekilde gebeliğimi öğrendim. 2 yıl çocuk sahibi olamayıp tüp bebek yöntemiyle anne oldum ve şu an 15 aylık bir bebeğim var. Yeniden hamileyim. Size bir sorum olacak: Son adetim 2 Nisan. Ancak doktor kontrolünde geç döllenme olduğunu öğrendim. Bu durumda tahmini doğumu adet tarihime göre değil de tamamen doktora göre mi hesaplamalıyım?

Merhaba hoşgeldin doktorun ölçümünü baz almalısın

Hoşgeldin evet canım doktorun ölçüsüne göre ilerleyeceğiz, benimki de 1 hafta geriden geliyor sata göre öyle düzenlendi

Merhabalar Zofer kullanmaya başladınız mı benimde doktorum bana yazdı ama prospektüsünü okuyunca hamileyken kullanmayınız yazısını görünce bi korktum doktorunuz bununla ilgili bi açıklama yaptı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…