2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar uyku tulumu olarak ne kullanıyorsunuz biz Ankarada yaşıyoruz sanki geceleri biraz soğuk oluyor üstünü de örtemiyorum tulum önerileriniz var mı

Kızlar uyku tulumu olarak ne kullanıyorsunuz biz Ankarada yaşıyoruz sanki geceleri biraz soğuk oluyor üstünü de örtemiyorum tulum önerileriniz var mı
Evet havalar serinlemeye başladı bende pek bişey örtemiyorum. Bende alıcam şu ovlinin uyku tulumlarından. Ama henüz bende bilmiyorum kaç tog alacağımı

Tesekkur ederım sag olasın canım:)

Biz ilk dozu 3. Ayda olmuştuk ateş yapıyor 2 gün falan sürdü 6 saatte bir ağrı kesici vermiştik şimdiden geçmiş olsun
Ben de 6 saatte bir vermeye basladım ates olcuyorum yok hibi ama huzursuzlanuyor kafası cok sıcaklasıyor

diş sancısı icin ne yapıyorsunuz benim kız hicbir oyuncago ile dişini kaşımıyor benim parmagımı kemirmeyi seviyor napabilirim öneri lütfen

Menenjit asısı olduk bexerp ve nımenrıx bi onerınız veya uyarınız var mıdır daha once yaptıran arkadaslarım :)
Ay bugün benim kızım da bexsero oldu, 2. Deda calpol verdim ateşi 38 gibi oldu, az düşürdü, hala sıcak. Nimenrix sonra olacakmış tek doz diye.

Bende diş için mochinin diş kaşıyıcısını aldım. Kızım emzik emmiyor, onu çok sevdi. Weebabynin sulu kaşıyıcılardan aldım, dolaba koyup oyu veriyoeum. Benimki kendi elini, ayağını ve benim elimi itinayla emiyor

Bende de mochı var tutamac kısmı emzıkmıs onu emıyor sevıyor cok

Ay bugün benim kızım da bexsero oldu, 2. Deda calpol verdim ateşi 38 gibi oldu, az düşürdü, hala sıcak. Nimenrix sonra olacakmış tek doz diye.

Hmm herkes bi degısık yöntem onerıyor
Benım bebegımde ates olmadı ben kaçırmadıysam
Bi sıcaklık oldu ve cok huzursuzdu 2 krz calpol verdım sonuncudan 6 saat gectı ama ıyı gbii bakalım 3. Ye gerek kalmadı galıba

Günaydın 38+4 de doğdu bebeğim şimdi 4 ay 8 günlük 4. Ay durumunu yaşamaya başlamış olabilir miyiz hangi süreçte başlıyor. Anlayamıyorum artık sürekli ataklı gibi

Eğer düzene girmezse bende bırakacağım. Tötüsü zaten çatlak daha önce kabız olmuştu. Aman kabız olmasınlar çok acı çekiyorlar gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…