Tüp bebek denemeleri ve sonuca ulaşma

Peki hıc bısey bulamıyorlar mı bu durum için
Bugüne kadar düşükler için hep genetik problem denmişti ama embriyonun genetiği sağlıklı.Rahim daha detaylı incelenmeli dediler ultrasonda ve rahim filminde hiç problem yok ama yine de ay sonu histeroskopi yaptıracağım tanısan amaçlı
Katil hücre paneli de yaptırdım onda da sorun yok sadece hafif seviyede pıhtılaşma var onun için kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum henüz bir gerekçe bulunamadı

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

Bugüne kadar düşükler için hep genetik problem denmişti ama embriyonun genetiği sağlıklı.Rahim daha detaylı incelenmeli dediler ultrasonda ve rahim filminde hiç problem yok ama yine de ay sonu histeroskopi yaptıracağım tanısan amaçlı
Katil hücre paneli de yaptırdım onda da sorun yok sadece hafif seviyede pıhtılaşma var onun için kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum henüz bir gerekçe bulunamadı
Rabbim muradınıza erdirsin inşallah

Süreçle ilgili bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Süreciniz çok uzun ve Zorlu geçmiş İnşallah çocuğunuzu sağlıcakla kucağınıza alırsınız. Kasım ayında ben de tüp bebek başvurusunda bulunacaktım ama yazdıklarınızı okuduktan sonra gözüm çok korktu 😥😥

İnşallah yararı dokunur. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah en kısa sürede size nasip olur. Sorun maddiyat değilse ben her şeyi göze alıp denemelisiniz. Çünkü hep aklınızda olacak.

İnşallah yararı dokunur. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah en kısa sürede size nasip olur. Sorun maddiyat değilse ben her şeyi göze alıp denemelisiniz. Çünkü hep aklınızda olacak.
İnşallah çok şükür maddi sıkıntımız yok değil mi hep aklımda hala aklımda acaba tüp bebek mi olacak olmayacak mı o da aklımda

X