2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Gece 2 saat uyumadi bebeğim ve sabahi zor ettim sabır ceke çeke cidden uyku eğitimi düşünüyorum ya

Ne babası uyutabildi ne ben. Kucakta ss ile ya da memede asla yani asla oturuyorum direkr uyaniyor. Ezandan berj bu sekilde. Nerde hata yapiyorum bilmiyorumki. Gunduz uykulwri hesapladim 2 3 saat totalde ondan mi acaba. Aksam 30 dk kestirmesine ragmen gece uykusu surecinde cok mizirdaniyor. Uykusu ku var ondan mi yoksa ac mi meme de almiyor o zaman. Birde ben Demiri aç veremiyorum kızlar 40 dklik aralarda oluyor. Acaba o mu huysuzluk yapıyor. Aç veremiyorum bi gün vermiştim 7 de uyanmidti ne hikmetse 5trn sonra uykusu bolundugu için kucağımda memede uyuyor bundan kaynaklı da tam aç olmuyor

Şimdi d vit verdim bakalim açlık zamanına göre kan vericem. Birde meme eşittir uyku yapmis adam normal zamanda asla almiyor. Uykuya geçişte hep. Neyse bu uyku kadar öncelikli değil şu aşamada yaa. Bi yol gösterin canlar

Spyle koydgum yerde gündüz uyusun ac olmasın uykuları fundjz ve gece tam olsun sabah 7 den önce uyanmasın...

Cidden annelerin eline soğuk su degmemeli ya. O zaman hepimiz için en guzelliklerin olduğu bi gün olsun uyku delisi ben bebekten sonra UYKUSUZ da yaşamayı öğrendim harbiden ama. Tatile giderdik erkenden yatardım uykum var diye. İşten kovulurdum neredeyse tek sabrım bu günlerin gececek olması Allahın izniyle inşallah adak adayacam sonunda

Spyle koydgum yerde gündüz uyusun ac olmasın uykuları fundjz ve gece tam olsun sabah 7 den önce uyanmasın...
Kuzum senin sıkıntılar ataktan olabilir. Hepimiz 4.aydayız atak ayı benimkisi de gündüz toplam 2-3 saat uyuyodur 1 haftadır koyuyorum hop 20 dk sonra uyanıyo. Bu sabah 6 da kalktı hava bilr daha tam aydınlamaamıştı19.haftadan sonra öneriyolar uyku eğitimini

Benim doktorum sabah beslenmesinden 15 dakika önce versen yeter demişti. Bende sabahları uyandığında veriyordum. 15 dakika oyalayıp ki çok zor oluyodu çünkü hemen meme istiyodu. Normalde aç karnına vermek lazım ama bu bebişlerin aç kalma şansı yok. Dediğin gibi zaten memede uyuyolar. Olduğu kadar artık.

Evet atakci başkan diyoruz ona evde biliyorum ataktan hep bunlar

Oh rahatlattı beni bu yorum teşekkürler. Bizim doktor bisey demedi o konuda

Benim bebem geceleri 8 saat aralıksız sonrasında +4 saat toplam 12 saati deviren bir bebeyken 4. Aydan itibaren huzursuzluğu başladı kesinlikle bu ayda çok fazla gelişim gösterdikleri için sancılı oluyor . Netflix'e bebekler belgeselinde izledim. Bir haftada boyu 1 cm uzuyorsa eğer, bu sadece bir gecede gerçekleşiyormuş. Yani kadın düzenli olarak her gün aynı saatlerde ölçüyor 6 gün boyunca aynı 7. Gün hooop 1 cm uzamış bir gecede. Bu atakları büyüyorlar gelişiyorlar diye düşünürsek eğer kendimizi daha iyi hissedebiliriz diye düşünüyorum.

Ya susamış bi çölde su bulmuş gibi geldi yorumunnnn. Kalktım bi dus aldım bebeyi oyuncakları ve babasıyla bıraktım kendime geleyim dedim. Sonra namaz kıldım kuran okudum oh bin şükür dedim. Aylardır namaz eda edememek bi sayfa okuyamamak beni ruhen çok üzmüştü. Annemle konuşurken bile bundan ağladım. Birde harika haftalar dizisi var fırsat bulursam onu izlicem bi ara. Hangi ara??

Yüreğini ferah tut çiçeğim, ne zor günler atlattık git gise kolaylaşıyor, inanmazsın ben bazen bebişle yatakta uzanıp oyun oynarken uyuyakalıyorum 15-30 dk, bir bakmışım hiç sesi çıkmamış, bana müsade etmiş resmen uyumam için diyorum
Gün gelecek, bebiş uyuyacak sen dizini de seyredeksin, işlerini de halledeceksin
Ben de uyku manyağı bir insandım, 4 sene boyunca lisenin ilk 2 dersi ben yoktum sınıfta bunu bütün arkadaşlarım bilirdi
Uykusuzluktan ölünmüyormuş bunu burada hepimiz test edip onaylamış olduk
Allah kabul etsin

Yaa yerim onun poposunu. Varlıklarına bin şükür. Ama bebek uyumayınca ağlayınca evde kaos oluyor. Çok teşekkür ederim kiii haha aynen vallahi olubmiyormus

Uyku eğitimi nasıl oluyor. Nasıl uyutuyorsunuz bebeğinizi yani bizimde ihtiyacımız var gibi sanki ama nasıl yaptıkları konusunda bir fikrim yok bizler kendimiz yapamaz mıyız
Ben yapamam sanırım beceremem. Ama Bi yandan daha küçücük diyorum bu yandan büyüyünce de bunaliskanlik d3vam ed3rse diyorummm. Kitaptan okuyatak almak için 6 8 ayi bekleyin diyorlar

Ek gıda degil ama tadımlara basladim ben. 3. Aydan beri baya baya herseyi veriyorum 2 cay kasigi yogurt veriyorum gunluk yumurta sarisi patates puresi taze fasulye ne yiyosam ben onada yediriyorum. Sekerli seyler vermiyorum meyve uzum falan bazen veriyorum ama vermemeye gayret ediyorum. ( vermeme sebebim uzuluyorum devamini bekliyo ama veremiyorum oyle gozlerime bakiyo melül melül kiyamiyorum) Doktorumuza soyledim 4. Ay muaynesinde dedim ben herseyi tattiriyorum tattir ama doyurma bidahaki ay doyurmaya baslicaz dedi oyle heycanliyim ki doyurmak icin sabirsizlaniyorum

Oh baya erken başlamışsınız. Ne güzel ki verdiklerinizi de yiyormuş maşallah bende başlayacağım. İlk olarak ne ile başladınız

benim doktorum bebek ates icin tylol yazmıştı bu diş agrısı icin kullanılan calpol ile aynj işlevi görür mü yoks calpol almaya gerek varmı bide diş jelleri hakkında ne düşünüyorsunuz geceeleri cok huysuzlanıyor kızım diş sancısı damak kaşıntısı (bnm parmak harici hicbirseyi kabul etmiyor-dolapta soğutulmuş seylerden tiksiniyor almıyor bile)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…