2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bestiron kan damlası kullanan var mı? Her gün sabah kaka yapardı dün başladık bugün kaka yapmadı. Kabız yapar mı acaba yapmayan damla var mı?
Biz kullanıyoruz doktor 15 yazdi ama ben 10 ile başladım hatta 12 dedim sonra Neslihan azalt kızım. Ama 4 5 fun yapamadığı oldu kakayi. Simdil3rde 5 te uyandığımız için erken saatlerde yapıyor. Bakalım zaman ne gösterecek ama tadını sevmiyor ilk bi baktı değişik geldi sonraları yüzünü eksitiyor saksak

Ben başlıycam henüz başlamadım. 5. ay kontrolüne gitmeden 3 gün boyunca yoğurt vericem. Sonra kontrol. Sonra tadımlara başlarız heralde.

Bestiron kan damlası kullanan var mı? Her gün sabah kaka yapardı dün başladık bugün kaka yapmadı. Kabız yapar mı acaba yapmayan damla var mı?
Benim bebişimde hergün yapardı. Bestirondan sonra 3 günde bir 4 günde bir yapmaya başladı sonra 7 gün yapmadı sonra 8 gün. Düzenini bozdum çocikimin. Snra baktım olcak gibi değil fitil atmak gerekecek napacağımı bilemedim damlayı bıraktım kafama göre biraz düzelsin tekrar başlıycam

15 damla mı ? Bizde kiloyla orantılı dedi 7 kiloysa 7 damla, 8 kiloysa 8 damla gibi

Şimdilik ağzını açıyor gibi bence tam keşfedemedi. Ağzına ne uzatsan bilmeden açıyor. Keşke ek gıdada böyle açsa ve yeseler. Bize kiloyla orantılı vermemiz söylendi. Yanlış anlamadıysam rutine bindi ve bebeğinizin ilk başta olan kabızlığı geçti.

Menenjit asısı olduk bexerp ve nımenrıx bi onerınız veya uyarınız var mıdır daha once yaptıran arkadaslarım :)

Menenjit asısı olduk bexerp ve nımenrıx bi onerınız veya uyarınız var mıdır daha once yaptıran arkadaslarım :)
Biz ilk dozu 3. Ayda olmuştuk ateş yapıyor 2 gün falan sürdü 6 saatte bir ağrı kesici vermiştik şimdiden geçmiş olsun

2 dozuda olduk canım 2. Ayda ve 4 ay 10 günlükken ilkinde ayrıı günlerde olduyduk bexero ateşş yapmıştı 2. Sinde ateş fazla olmadı aynıı gün yaptırdım hatta calpol verdik aşıdan öncee canımm Şifaa olsun ve emiyorsa dut suyuu içç bebeğe geçsin sütünden proteinli beslen Şifaa olsunn bebişlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…