Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
O güzeldi ben de beğendim canım

Ayy Amin canım inşallah cok geçmiş olsun bol su bunun en güzel ilacı çünkü aynı durumu bende yaşıyorum idrar yolu enf. Ve kum dökme nedeniyle kasilmam oldu 2 tane iğne oldum şuan progestan kullanıyorum yürüyüş filan yasakladı, 12sinde detaylı usg var inşallah iyi haberler alırım sizde kontrolde inşallah iyi haberlerini alırsınız

Onda hiç sorun yok kesinlikle yemeden öncekinden çok alındı mı diye merak ettim ben. Bir sorun olmasın diye
Ödem olduğunu düşünüyorum ben sonuçta regl olamıyorsun bebeğin suyu falan, ama bu doğurana kadar 3 kilo aldım diyenler sanırım hiç ödem yapmıyor

Mrb kızlar bugün baya inişli çıkışlı bir gün oldu benim için sabah ayrintili ultrasonum vardı buarada hem devlette hem özelde takiplestigim doktorlarım var
Bugün devlette ayrıntılı ultrason günüydü eğitim araştırma hastanesinde radyolog bakıyormuş bakar bakmaz ilk dediği şey beynin sağ ventrikülünde hafif genişleme 11 mm takip edilsin dedi çok endişelendim diğer bulgular normaldi sonrasinda doktorumun yanina gittim kendinin deil perinatalogun takip etmesi gerektiğini onun fetal mr cekip sonucu degerlendirecegini söyledi oraya yönlendirdi öğle arası girdi araya ağla ağla içim dışıma çıktı hidrosefali belirtisiymis çünkü birçok anomali olabiliyormuş bebekte
Öğleden sonra perinatolog baktı rapora tekrar kendisi ayrıntılı ultrasona aldı yarim saat bakti ve bu sefer ölçümler düşük çıktı radyologun 11 mm dediği sağ ventrikülü perinatolog 8.2 mm ölçtü ben şuan bir sıkıntı görmüyorum normal dedi
İnanın üzerimden kamyon geçmiş gibi oldum iki sonuç arasında nasıl bukadar fark olabilir çok dikkatli ölcmüyorlar dedi kendisi defaatle ölçüm yaptı radyoloji uzmanı karnımı patlatircasina baskı yaparak ölctu ama 10 dk sürmedi
Sizin ya da çevrenizden birinin başına geldi mi böyle yanlış teşhis?
gerçekten çok yorgun hissediyorum kendimi tabiki çok şükür sonuç için ama insanları bu duruma nasi düşürürler lütfen sizde bi anomali belirtisi duyarsanız doktordan tek kişiye kayıtsız koşulsuz güvenmeyin
Rabbım hepimizin yardımcısı olsun yavrularımız hep sağlıklı olsun ins

Devlet hastanesinde olmasına şaşırdım. İnsan özelden şüphe edip devlette kontrol ettirir geçmiş gitmiş olsun

Gerçekten hamilelik zor bir süreç yasayanlar harika bir duygu su bu diyolar ama zor benimkisi tüp bebek transferden snra beklemesi yok kanaması o su bu su bitmiyor bir türlü testler taramalar doktor hataları etrafımizdakininsanlarin herşey hakkında bir yorumu olması eleştirisi bitmiyor ya gerçekten zor tam herşey yoluna girdi diyorsun hop bişe çıkıyor

Devlet hastanesinde olmasına şaşırdım. İnsan özelden şüphe edip devlette kontrol ettirir geçmiş gitmiş olsun
İnan bende her iki haftada özeldeki doktorum kendisi doçent hiçbir sorun olmadığını söylüyor her kontrolde ayrıntılı ultrason gibi inceliyordu.
Devlete bende ayrıntılı konusunda daha çok güvenmiştim ama radyoloji uzmanı tam bir hayal kırıklığı şükür ki hastanede perinatolog vardı umarım geçmiş gitmistir hiçbirimizin başına gelmesin

Aynen öyle oluyor en başından beri zorlu bir süreç geçiriyorum tam bir tık rahatladim derken hastaneyi başıma yıktı 10 dklik teşhis raporuyla perinatologun ultrasonunda nerdeyse bayilacaktim tansiyonum düşmüş aşırı baş dönmesi yaşadım
Annelik tam bir delilik zaten hepimize kolay surecler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…