Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
6-7 damla hiçbir şey en son kanadığımda 4 kere silmeme rağmen gelmeye devam etti, sonra hafif çamaşırıma bile geçti. Ama baktığımızda her şey normal.
İçinizi ferah tutun çok sağlıklıdır bebiş inşallah:)

Çok teşekkür ederim çok geçmiş olsun size de daha hiç gelmedi gelmez de umarım ilk gebelik tecrubesizlijten acili bulduk nişan mı geldi diye çok korkmuştum bide kimseyi etkilemek istemem sabah aşı oldum akşama böyle olunca ondan korktum ama tamamen benim sanssizligimla denk gelmiş

Dilerim ki sürecin kolay olur benimkinde kalbi ile ilgili fallot denilen bir hastalık doğunca belli bir aya gelince ameliyat olacak tek çözümü ameliyat ama kesin çözümmuş. Başka şeylere de bakılacak ek bir bulgu olmazsa böyle doğacak

Öyle gerçekten o da zor ve ciddi bir karar devam da tamam da çok zor Allah yardımcın olsun .Dilerim sonuçlar tertemiz çıkar da böyle şeylere hiç gerek kalmaz

İnşallah sizin bebeğiniz de sağlıklı bir şekilde doğar veya en kolay şekilde bu durumu atlatırsınız benim bebeğimdede özofagus atrezisi diye bir hastalıkmışda ameliyatı tipine göre değişiyormuş biraz araştırınca çok tedirgin oldum ama dua ediyorum varsa bile en hafif çeşidi vardır da tek ameliyatla atlatırız diye benim bebeğim beslenme sorunu yaşayacağı için doğar doğmaz ameliyat olur dedi Dr

Yüreğini ferah tut ameliyat olunca düzelecek sonuçta Allah dermansız dert vermesin süreci kolay olsun. Doktorlar hep en ağır tabloyu söylüyor hamilelikte bu tarz şeyler çok can sıkıcı Rabbım feraha çıkarsın

Kızlar son haftalarda yememi lokma arttırmadığım halde baya kilo aldım. Siz de o durumda mısınız
Zerre fazla yemiyorum hatta sıcaktan dolayı ağır şeyler bile yiyemiyorum ama şiştim:/
Sanırım gebelik şekeriyle alakalı doktorum testten sonra zaten ortaya çıkacağını söyledi.

Zerre fazla yemiyorum hatta sıcaktan dolayı ağır şeyler bile yiyemiyorum ama şiştim:/
Sanırım gebelik şekeriyle alakalı doktorum testten sonra zaten ortaya çıkacağını söyledi.
Aynen öyle sıcaklar daha da az yedirmeye başladı bile denebilir. Ay hayatımda hiç şekerle derdim olmamıştı. Benim de mi var acaba

Merhaba kızlar bebek arabası önerisi arıyorum katlanır çift yönlü kullanışlı tavsiyeniz var mı marka model önerisi bekliyorum
Merhaba, ben dün bagi easyfold 3 modelini satın aldim. Ben de bu modeli kullanıp memnun olan, alan var mi diye soracaktım.
Aslinda magazaya hafifligine kapılıp bagi gravity modelini denemek icin gittim ama epey kullanissiz bir model olduğunu farkedip bu modele yonlendim.

Kızlar son haftalarda yememi lokma arttırmadığım halde baya kilo aldım. Siz de o durumda mısınız
Ben de (artık) yemiyorum ama kilo alıyorum. Kahvaltı yapıyorum, öğleden sonra kuruyemiş yiyip süt içiyorum, bir süre sonra biraz meyve yiyorum. Akşam da yemek ve bir kâse yoğurt yiyorum. Sonra bir şey yemiyorum sadece bazen smoothie içiyorum. Ama yine kilo alıyorum

Merhaba kızlar bebek arabası önerisi arıyorum katlanır çift yönlü kullanışlı tavsiyeniz var mı marka model önerisi bekliyorum
Ben Cybex Eezy Twist'e karar verdim, biraz pahalı ama kaliteli. Onu istemezseniz Prego modellerine bakabilirsiniz. Prego Venüs de çift yönlü. Kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…