Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Bı bakayım canım ben de

Ayy evet ya bende aynı şeyi yazıcaktım..kısmen dikkatli ve temkinli gidiyorum yeme konusunda ama bi yandan da tartı artıyor 22+4 haftalık +6 yla devam 64ü gördüm bu hafta
Ben doona x te karar kaldım 3. bebek içimde kalacaktı bir sene kullanıp sonra baston alacağım.Cybex e puset ve aparat ekleyince fiyatı artıyor bayağı onu alacağıma direk doona alayım dedim bugün arkadaşım almanyadan aldı model yeni ön sipariş verdik 1 ay sonra gelecek inşallah.Sonrada cybexin kabin boyunu alacağım

Ben Cybex Eezy Twist'e karar verdim, biraz pahalı ama kaliteli. Onu istemezseniz Prego modellerine bakabilirsiniz. Prego Venüs de çift yönlü. Kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar.
Bu bölgenin rüzgarı meşhur ondan çift yönlü düşündüm bı de asansör yok katlanır olmalı teşekkürler canım bakayım onlara

Benim doktorum kilo konularıyla hiç ilgilenmiyor. Hakikaten icimizden birileri sorsa da aydınlansak . Gidişat iyi değil :)
Benim pazartesiden beri ayaklarım çok şişti, vücudumda da şişkinlik hissediyorum, doktoruma sordum sıcaklardan tüm gebelerim böyle şu an dedi. Bir anda hava 37’lere çıktı çünkü. Suyu artırıp tuzu azaltacağız mecbur

Kızlar bir arkadaş ben bebek arabasını kasım indiriminde alcam demişti onu mantıklı buldum belki bende o zaman bakarım ama benim de sizden öneri isteğim olacak o da anne bebek çantası :) Geçen sene ben alışveriş yapmıştım bazı şeyleri ama çantayı bir türlü seçememiştim Böyle sağlam kaliteli memnun olduğunuz ya da beğendiğiniz önerdiğiniz çanta var mıdır?

Ona da bakayım canım sağol
Daha orta fiyatlı olarak cybexe göre filan maxi cosi de iyi ve hafif bir araba diye biliyorum. Yine hastanedeyken birinde görmüştüm Kraft marka küçük o kadar güzel duruyordu ki çok beğenmiştim ama hangi modeli bilmiyorum Benim aklımda olan markalar bunlar

Merhaba kızlar bebek arabası önerisi arıyorum katlanır çift yönlü kullanışlı tavsiyeniz var mı marka model önerisi bekliyorum
Ben Cybex Eezy S Twist aldım canım. Kabin boy, tek tuşla kapanma, hafif ve 360 derece dönüyor. Her yere her markaya baktım en çok içime sinen bu oldu. E bebekte de Bagi Neo var dediğim markaya muadil gösteriliyor ona da bakabilirsin dediğin özelliklerin tümü var

Parla mıı bizimde ismimiz Gülce Parla 21 haftalığız kızlarımızın ilk adaşı hayırlı olsun
Yaa süper Sağlıkla gelsinler inşallah
Biz çarşamba gecesi acillik olduk ağrıdan dolayı .kan idrar kültür derken kadın doğuma yönlendirdiler rahimde kasılma şiddetliydi yatış verdiler düşük riski gördü dr
Serum ve ilaç verdiler idrar yolu enfeksiyon çıktı sürekli rahim kontrol edildi sabah karşı biraz daha iyiydi kendi dr unda gördü çıkış verdi bol su dinlenme..haftaya kontrolümüz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…