Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Amin canm inşallah Allah razı olsun. 28haftada doğdu normalde küvezdeyken oksijeni kesilen bebekler emiyo yutuyo taburcu oluyo bizim oksijen bitti ama emme yutma reflleksi olmadığı için 3haftadır bekliyoruz çok az bi emme de geliime varmış belki sizin dualarınız sayesinde çünkü şimdi çıktm Doktor'un yanından
Allah yardımcınız olsun hep güzel haberler al inşallah canım 🙏🏻

Ayy hadi inşallah benim birkaç gündür sancım var hafif NST de sancım olduğunu söyledi doktor ve cumartesiye kadar bekleyelim şuan suyu ve hareketleri iyi dedi belki kendi sancin artar normal doğum yaptırabiliriz dedi cumartesi ye kadar acilmam olmazsa doğum için gün vericem dedi
Ben de yarın gidicem. Kimi bebek aşırı iri diye kimisi de bizimki gibi ufak diye zorluyor sanırım herkesi. Allah güç kuvvet versin hepimize ne diyelim. İlk gebeliğimde bunları hiç yaşamadım . Bu defa zorladı

Ben de yarın gidicem. Kimi bebek aşırı iri diye kimisi de bizimki gibi ufak diye zorluyor sanırım herkesi. Allah güç kuvvet versin hepimize ne diyelim. İlk gebeliğimde bunları hiç yaşamadım . Bu defa zorladı
Evet ya doktorlar bu sene değişik galiba aynı kiloya kimi geride diyor kimi de çok ileride iri bebek diyor anlamadım 😅

Mama olarak sma comportmudur nedir ondan şipariş verdim tavsiye üzerine nolur nolmaz plips avent natural beberonu aldım akmayan memeyle uyumluymuş akışı zormuş tüm eksikler tamamlandı.😌

16 idi 5 günlük iken yatış verilmedi. Sağlık ocağı ebem de takip edelim dedi doğum kilosuna dönmüştü 5 günlükte 8 günlük ebeye yine gittim 10 Gr kayıp var dedi renkte de açılma yok sarı dedi çocuk doktoruna götür aklımiz kalmasın dedi. Gittik kan verildi 16.8 çıktı iniş yok artış var yatış verildi çünkü beslenme problemi de yok mecburen fototerapi dedi. Araştırıldı hamd olsun başka bir sey çıkmadı. 1. gün fototerapi verildi 14 e düştü ertesi gün 11 e düştü fakat ikinci gün ışık verilmedi ztn gözlem altında tuttular dün öğlen çıktık yarında kontrol var. Şuan hamd olsun gözleri daha açık en zoru uyku hali uyandiramamak çok yordu
Gerçekten uyandiramamak çok zor geçmiş olsun çok

Mama olarak sma comportmudur nedir ondan şipariş verdim tavsiye üzerine nolur nolmaz plips avent natural beberonu aldım akmayan memeyle uyumluymuş akışı zormuş tüm eksikler tamamlandı.😌
Ay bende avent almıştım set olarak yenidoğan olandan bebeğim hiç cekemedi biz elle bile 1damla zor akittik sonra 3numara ucu taktım oda çok zor geliyor bebek okdar yoruluyor uğraşıyor igneylede deldik biraz cekebilsin diye benim bebek emmiyor süt sagip veriyorum biberonla o yüzden baktık olcak gibi değil Dr Brown aldık valla

Bende bu sabah doğurdum kızlar. 37+2 de kilosu geriden geliyor diyr sezaryen oldum. 2260 doğdu. Sağlıklı çok şükür ama memeyi emmedi bir türlü :KK43: Mama verdiler bide elle sağıp kapakla verdiler. Sonradan gelişir mi bu emme refleksi yoksa bir sorun mu var acaba:KK43:
Ya benimkide küçük 2950 dgdu 38 de benimkide emmedi şimdi 10 gün oldu doğalı 2 gündür az emmeye basladi biraz zaman ver emecektir

X