Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Kızlar benim de 9 Ekim'de sezeryanla doğum olacak 39+0 olmuş olacaz gününü beklerse tabi ama o kadar zor geçiyor ki kasik ağrısı arada sancı çekiyorum sizlerde de öylemi nst de en fazla 40 a çıkıyor sancı

Al benden de okadar ben de unutmak zorunda kaldım diyim ameliyat yaralarını bebek aç süt gelmesi lazim gelmiyor emzirmeye çalışıyorum 3kisinin eli annem ablam görümcem mememde tutturmaya çalışıyorlar hastanede ben uzanmisim ağrım var onlar bebeği doyurmaya ugrasiyolar gulermisin aglarmisin herkes saldırdı meme me ay şimdi düşünüyorum hiç böyle bir rezillik yaşamadım göğüslerim açıktı herkes süt bekliyor mamajoo nün gogus pompasini almıştım bı arkadaşım verdi o gogusumu mahvetti Allah'tan krem lansinoh işe yaradı gogusum doluyor bebek emmiyor elimle sağma ya çalıştım ezmekten canım çıktı şimdi bı kuzenimde Philips avent göğüs pompası aldım iyi oldu geldi busefer çok şükür ay diyorum bu neydi böyle

Ay hayırlı olsun maşallah müsait olduğunda anlatırsın sürecini

Çok teşekkür ederim yorumun için iyi geldi.. evet anı yaşamaya kararverdim hiçbir şey düşünmücem yaşansın bitsin Sağlıkla gelsin de bebeğim yeter
Unutma korkarsan sedasyon iste ameliyat sonrası ağrı olunsa aldolan diye bı iğne yapiyolar anında azaltıyor agriyo ameliyat sonrası muhakkak ağrı kesici yazarlar zaten

Ya bişe diyimmi benim 38de aldılar çok fark edermi bilmiyorum ama sanki 1 hafta da ha dursaydi daha iyiydi diye düşünüyorum benimki pek küçük ondan çünkü 1hafta yarın olcak doğalı daha toparladı sanki

Kizlar doğum yapanlar anne çayı aldım e bebekten momsell galiba adı alan içen varmı sütten bebeğe de geçsin gaz için iyi olur diye düşündüm bide süt arttiriyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…