Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aşkım selam kutu vişne suyu ve bir adet bitter çikolata ile nstye gitmeni tavsiye ediyorum kıpır kıpır şıkır şıkır oluyor canlarım o zaman
Teşekkür ederim Benimki hep kıpır kıpır ya aç tok fark etmiyor o konuda Doktorum da dedi hatta aç olsan da fark etmezdi pek diye ama yine de bi şeyler ye dedi

Yaa benimde işte en ufak bir fire veriyim 170 geçiyor insülinden korkuyorum acaba zararı var mı hiç bilmiyorum bu konuyu. endokrine gidiyorum ben listemi vercem salı günü o karar verecek zaten şu kasilmayla uğraşıyorum bide insülin çıkmasa bari başıma

Bende dondurma yiyince vicdan yaptım ama cikarmadi. Sanırım endokrin doktorları daha katı bu konuda, bana hiçbir şekilde izin vermiyor ya

berfuto kuzu naptin gördün mu kızçeni hersey yolundadir insallah
Kızlar dün gördüm hiçbir sıkıntı yok kilo almış. Doktor da iyi konuştu, mutluyuz.
Sadece uyurken bir anda nabzı düşmeye başladı ve küvezde üstündeki ekranda alarm çalmaya başladı. Bir tane hemşire aşırı sakin bir şekilde gelip ayağını gıdıkladı azıcık böyle ittirdi falan uyanması için. Meğer prematüre bebekler uyurken nefes almayı unutabiliyorlarmış:))) o yüzden derin uykuya dalınca gelip hafif dürtüyorlar Yaz’ı:)

İnşallah beklenen doğum tarihinden önce taburcu olabileceğiz gibi duruyor. Siz ufak ufak doğurmaya başlayınca biz de eve geleceğiz:)

Kızlar benim kedim yatağa çiş yapmıştı yikatmistim burda yazmıştım belki hatırlarsınız. Ama benim burnuma yinede koku geliyor yani eşimede geliyormuş aslında adam çok uğraştı yıkadı ama leke yok koku hissediyorum. Allah aşkına koku nasıl gider nasıl temizlenir biliyormusunuz. Sonuçta bebekte yatak odasında yatcak. Yatağımı atmak istemiyorum yeni ve ben belimde sıkıntı olduğu icin her yatakta yatamıyorum

Ya maşallah çok sevindim güçlü kiz Yaz bize büyüyünce siz giderken biz dönüyorduk der

Maşallah kilosu önde mi gidiyo haftasıyla uyumlu muymuş

Canım benim de plesanta önde 31+2 oldum hala zayıf hissediyorum. Dediğin gibi gün içinde 19 defa anca hareket ediyordur. Ve karnımın şekli hiç değişmiyor ben de karnı hareket edenlere özeniyorum
Yaa ben de özeniyorum cok zayıf değildim bir de hamile kaldığımda o yuzden de daha az hissediyorum belki. Sağlıklı olsunlar da artık yakında kucağımıza hissedicez inşallah:))

Ya maşallah çok sevindim güçlü kiz Yaz bize büyüyünce siz giderken biz dönüyorduk der
Hahaha ama sanırım prematüreler gelişim tablosunda normal doğum zamanı doğmuş gibi ilerliyor. Mesela Yaz iki ay erken döndü. 6. Ayda değil de 8. Ayda katı gıdaya geçecek gibi gibi… yani eşitleneceğiz:)

Canım kaçıncı haftanda kesti aspirini ben bugün 32 sordum dr uma 34 e kadar hem iğne hem aspirin kullanacaksın dedi

Hahahah yag aldirma estetik ci girmesi lazim demi biri bana dedi acilmisken onu hallet dedi bu dediginnhangisi senin peki
Spinal canım bu dediğim
Esime sordum ben girmem dedi ama fotografci tuttum benn doktorlq konusmadim spinal epidural farkinnedir?
Epiduralle ne fark var bilmiyorum benimkinin spinal olduğunu biliyorum sadece ama dediğim gibi yani genel anesteziyi yalnız olsam isterdim açıkçası. Fotoğrafçı güzel olabilir benim de yakın arkadaşım fotoğrafçı o gelmek istedi doğuma ama bakalım daha karar veremedim bunu isteyip istemediğime

Kızlar bizim magnetlerimiz geldi. Darüşşafaka'dan yaptırdık bizim düğün magnetlerimiz de Darüşşafaka'dandı .Çok memnun kalmıştık o yüzden yine orayı tercih ettik Babasının ısrarıyla ismin önüne Kemal geldi ama ben Ata derim muhteemelen Kapı süsümüz kaldı geriye bakalım o nasıl olacak trendyoldan sipariş ettim onu da

Eklentiler

• IMG-20240824-WA0020.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG-20240824-WA0011.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 82
Kemal Ata mükemmel sağlıkla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…